עגלת שלישיה

tammi1111

New member
עגלת שלישיה

מחפשת עגלת שלישי לקניה
מישהיא מכירה את העגלה בתמונה ואולי יש לה יד שניה אשמח לקבל הצעות גם על אחרות

simba1231

New member
יש בפייסבוק קבוצה

מאוד פעילה שנקראת הורים לתאומים ושלישיות. ראיתי שיש שם מישהי שמוכרת עגלה אחרת של שלישיה ובכל מקרה שווה להצטרף, מניחה שיהיו שם יותר אנשים שיוכלו לעזור. היא באמת מאוד פעילה :)

מלדיב 1

New member
עגלות לשלישיות

בקבוצת הפייסבוק של אתר התאומים והשלישיות www.2wins.co.il מפרסמים הרבה הורים לתאומים ושלישיות כולל עגלות.
נראה לי שתוכלי למצוא שם מענה מהיר

הפרסום בפורום אסור
ניתן לפרסם בפורום רק באישור מראש מול מנהלות הפורום, ורק בצורה מסודרת בלוח המודעות.
אתם מתחילים להציף את הפורום בהודעות שלכם. להבא, הודעות פרסומיות של האתר ימחקו.

tammi1111

New member
ממש לא התכוונתי לפרסם

אני מחפשת עגלה ורציתי לשמוע חוות דעת
בכול אופן sorry

טוב לראות אותך כאן

אני מידי פעם תוהה מה שלומך ואיך את מסתדרת.

ולעצם העיניין, העגלה בתמונה נראית נחמדה.
לי יש עגלת שלישיה ברכבת. היתרון הוא שזה ברוחב של עגלת יחיד החיסרון - ארוך מידי ודי כבד ללחוץ על הידית כדי להרים את העגלה לעלות למידרכה. מדרגות בכלל לא מעשי.
העגלה שלי מתפרקת כך שכל מושב ניתן לקיפול לחצי והבסיס גם מתקפל. סה"כ אני די מרוצה אבל באמת פחות נוח בעליה למדרכה.

יש לי עגלה של פג

הזמנו אותה דרך החנות מוצצים בקניון הדר בירושלים בערך חודש לפני הלידה של השלישיה, וזה הגיע לארץ מריטליה אחרי 3 חודשים כשהשלישיה היתה בת חודשיים.

lozy

New member
שאלה לגביי בוגבו דונקי

היי נכנסתי לכמה חנויות וחטפתי שוק ניסית לעשות חיפוש בפורום אבל הגעתי לתוצאות משנת 2011 אשמח לשמוע חוות דעת עדכנית לגביי עגלות תאומים.
ראיתי את הבוגבו דונקי והיא עונה לי על הדרישות אבל מסורבלת לקיפול.
מאוד חשוב לי אמבטיה למרות שקראתי הרבה שאין צורך וניתן להסתדר עם הקוקו אבל היא נראתה לי שברירית מידי.
אשמח לשמוע מנסיונכן והאם למישהי יש את הדונקי? האם היא מרוצה? כמה זמן שימוש יוצא?

תודה לעונות

ormatan1

New member
יש לי את הדונקי

היא דווקא לא מסורבלת אחרי שקולטים את הקטע.
את גם יכולה לשנות את הכיוון ולשים את הילדים פנים אל פנים, הילדים שלי מזה אוהבים את זה.

lozy

New member
מה לגביי האמבטיות האם

נמצאות בשימוש הרבה זמן?
האם קנית גם סלקלים תואמים?

למעלה