עגלת תאומים מאונטיין באגי

עגלת תאומים מאונטיין באגי

היי לכולם,
מתחילה להתעניין בעגלות....
אני שבוע 17 עם 4 עוברים!!!

בקיצור, אני צריכה שהעגלות ייכנסו לי לרכב...אמרו לי שמאונטיין באגי הכי קטנה וגם נוחה...ראיתי שזה עולה בסביבות ה2600....

האם היא כל כך שווה?(אני אצטרך 2...)
כדאי לקנות יד 2?
תודה לעונות.

fialka3

New member
עגלות

דעתי רק בעיניין העגלות, כי אני מבינה ששום דבר אחר לא שאלת.
אני לא מכירה את מאונטיין באגי, אבל ראיתי עכשיו באינטרנט שהיא מתאימה רק מגיל 6 חודשים
לא יודעת מה כוונה להכי קטנה, אבל עגלת תאומים הכי צרה שמתאימה מגיל לידה זה בייבי מונסטרס. עגלת תאומים הכי קלה שמתאימה מגיל לידה זה קוקו ביבה.

fialka3

New member
בדקתי עכשיו שוב

באמת כתוב שמגיל לידה. אבל עדיין, משקל שלה הוא 15.5 קג, זה די הרבה.

שכחתי כבר איך נראית עגלה ולכן לא אוכל לסייע אבל ואווו ואווו איזה הריון מבורך!!!!
בהצלחה ושמרי עליכם

*מאונטיין באגי היא מגיל 0 .
לנו הייתה ביבי ג'וגר, שנה, הייתה איומה והחלפנו לסטרול אייר שהייתה מופלאה.

בשעה טובה על ההריון
אני לא מכירה את העגלה מספיק כדי לחוות עליה דעה.
אבל היות ואתם תזדקקו לשתי עגלות שיכנסו לרכב, חשוב שכשאת הולכת לראות את העגלות תבקשי לנסות ולראות שבאמת את מצליחה להכניס 2 עגלות יחד לרכב.
זו נשמעת לי משימה לא פשוטה למצוא עגלות שיצליחו להיכנס ביחד לרכב.... בהצלחה

מאונטיין באגי ממש נוחה - אופס לא שמתי לב שזה פוסט ישן!

אבל היא לא מתקפלת כל כך טוב ותופסת די הרבה מקום. אם את מתכננת בעיקר ללכת ברגל ולנסוע באוטובוס היא מצוינת, עוברת כמעט בכל דלת, נוחה לתפעול - אפשר לדחוף אותה ביד אחת, היא מסתובבת סביב עצמה בלי בעיה וקלה מאוד.
יש לנו גם בייבי ג'וגר סיטי סלקט - היא יותר כבדה אבל עוברת בתנאי שטח מאתגרים, מתקפלת קטן ובקלות ויש לה סל ענק מלמטה.
אגב, אני מכירה מישהי שיש לה שני זוגות תאומים ותמיד לקחה שניים בעגלה ושניים במנשא תאומים. זה טיפה יותר קומפקטי אבל יש לזה חסרונות כמובן אם רוצים לטפל בתינוק שבעגלה והתינוקות במנשא תקועים באמצע.

אגב, בטח ראית שיש עגלות לרביעייה?
https://www.adventurebuggyco.se/buggies/twin-buggy-duolo

בהצלחה!

וואי מדליקקקק

מעולם לא ראיתי עגלה לרביעיה.
מכירה רק עגלול.
מדליק!
נראה קצת מפחיד ששניים על הראש של השניים האחרים
ולא יציב אבל מניחה שהעניין נבדק ואושר על ידי משרד התקנים.
ממש נחמד להכיר:)

למעלה