עדכון: אוטובוס עלה באש סמוך לאשדוד

מצב
הנושא נעול.

elians

New member

סמוך למושב ניר-בנים הסמוך לאשדוד אוטובוס התלקח במהלך הנסיעה בעקבות פיצוץ אחד הצמיגים. לא נמסר על נפגעים. אך באזור יש כעת עומסי תנועה. אפי אליאן

ומי כמוני יודע ....

סמוך למושב ניר-בנים הסמוך לאשדוד אוטובוס התלקח במהלך הנסיעה בעקבות פיצוץ אחד הצמיגים. לא נמסר על נפגעים. אך באזור יש כעת עומסי תנועה. אפי אליאן
ומי כמוני יודע ....
אפי אם אפשר לתקן אותך המושב הוא : ניר גלים . והאוטובוס הוא של קונקס B10\12 B אני לא יודע כל כך את הדגם הייתי רחוק . נשרף לו הכל !!! חוץ מהחלק הקדמי שזה מראה שהגלגל שהתפוצץ הוא גלגל אחורי . האוטובוס הגיע לתחנת האיסוף ליד המושב פתח את הדלת הקדמית והאחורית ולפתע , בום !!! נקווה שאין הרוגים או פצועים , כי הפיצוץ היה ממש חזק , עד לכאן ביינתים ...

elians

New member
תודה רבה על התיקון ידידי

ומי כמוני יודע ....
אפי אם אפשר לתקן אותך המושב הוא : ניר גלים . והאוטובוס הוא של קונקס B10\12 B אני לא יודע כל כך את הדגם הייתי רחוק . נשרף לו הכל !!! חוץ מהחלק הקדמי שזה מראה שהגלגל שהתפוצץ הוא גלגל אחורי . האוטובוס הגיע לתחנת האיסוף ליד המושב פתח את הדלת הקדמית והאחורית ולפתע , בום !!! נקווה שאין הרוגים או פצועים , כי הפיצוץ היה ממש חזק , עד לכאן ביינתים ...
תודה רבה על התיקון ידידי

814

New member
הרכב הוא b10b נצפה באזור תעשייה

ונצל"ש קטן ...
לאוטובוס החדש של קונקס ה- B12B , מספר הרישוי הוא - 58-913-57 .
הרכב הוא b10b נצפה באזור תעשייה
אשדוד בשעה 19:00-19:10 נגרר ע''י גרר אגד סניף אשדוד כל חלקו האחורי ימני שרוף לגמרי +חלקו השמאלי אחורי שרוף חלקית כרגע נמצא במוסך אשדוד עד הלום

צביקוש23

New member
דיווח... שלי על משהו דומה...

בערך בשעה 21:30 בערב היום נצפה אוטובוס עירוני של אגד מסוג מרצדס כשהוא נוסע די באיטיות בכביש 4 מדרום לצפון סמוך למחלף רשל"צ ומאחוריו מלווה אותו גרר של אגד. לא הספקתי לרשום מספרים. הייתי בנסיעה.

צחקן

New member
סיטארו או מה?

בערך בשעה 21:30 בערב היום נצפה אוטובוס עירוני של אגד מסוג מרצדס כשהוא נוסע די באיטיות בכביש 4 מדרום לצפון סמוך למחלף רשל"צ ומאחוריו מלווה אותו גרר של אגד. לא הספקתי לרשום מספרים. הייתי בנסיעה.
סיטארו או מה?
ב"ה אני רוצה לדעת... או שאתה מתכוון ל O405 ?

../images/Emo6.gif

כנס...
צא. אין סיטארו באגד !!!!!

ישראל ב

New member
מה זה שכל הזמן אוטובוסים

מה זה שכל הזמן אוטובוסים
עולים באש?

מצב
הנושא נעול.
למעלה