עדכון באר שבע

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
../images/Emo51.gif

נסעתי בה בנסיעה מיוחדת

טוארג

New member
דרור, אולי אתה יכול לצלם את המכונה

איפה ראש העיר וניבחרי הציבור שלכם
צאו סגרו את הכניסות והיציאות של עיר בירת הנגב סגרו את המעבר לדרום איפה ראש העיר שיארגן את זה אם מטרודן לא מפעילה את השירות לפי תנאי דרישת המיכרז אז יאלה ביי להחליף מהר חברה
על מרכב 'מארס' עם פנסים אחוריים LED?

m a r o k a i

New member
פעם 88-085-01 חנתה ליד הבית של...

יש שתי מכונות כאלה
88-084-01 ו-88-085-01.
פעם 88-085-01 חנתה ליד הבית של...
חבר שלי. וכשהייתי חוזר מהבית ספר שלי בכמה ימי חמישי הייתי רואה אותה נוסעת. אולי אולי אני ישיג לכם תמונה סרוקה לא מבטיח.

gsx750f

New member
יום חמישי אני במוסך אזור

על מרכב 'מארס' עם פנסים אחוריים LED?
יום חמישי אני במוסך אזור
אם אני מוצא אחת כזאת ישר נישאבת לתוך המצלמה אם מחר אני ניתקל במסוף 2000 אז גם

Image of me

New member
אנחנו גרים במדינת חלם!

עדכון באר שבע
משרד התחבורה אישר הפעלת מוניות שירות בבאר שבע עד לסיום שביתת מטרודן
אנחנו גרים במדינת חלם!
צריך חודש של שביתה במטרודן כדי שמשרד התחבורה יאשר לנהגי מוניות להפעיל מוניות שירות? אני מסכים לגמרי עם ערן: תושבי באר שבע היו צריכים לחסום מסופים של דן בתל אביב.

אוהד11

New member
אפילו את הכניסות לעירם הם לא חסמו

אנחנו גרים במדינת חלם!
צריך חודש של שביתה במטרודן כדי שמשרד התחבורה יאשר לנהגי מוניות להפעיל מוניות שירות? אני מסכים לגמרי עם ערן: תושבי באר שבע היו צריכים לחסום מסופים של דן בתל אביב.
אפילו את הכניסות לעירם הם לא חסמו

fireman

New member
הוא יצא אפס....

כלללללללללללללללל הכבודדדדדדדדדדדדד
המאיר שטרית הזה כמה שהוא לא לעניין יצא על רמה הפעם
הוא יצא אפס....
אבל אתה משוחד..... אם הוא היה נותן הוראה לאגד להתחיל לעבוד היית מקלל אותו אז בוא לא נהיה צבועים. מהרגע שמטרודן הכריזו שביתה, שותפיך למקצוע התחילו לעשות קווים בבאר שבע ללא קשר לאישור, המשטרה ומשרד התחבורה העלימו עין בכוונה ואפשרו להם לעבוד.... מה ששטרית עשה זה הצגה זולה לתקשורת, הוא "אישר" משהו שנעשה כבר חודש שלם גם ללא האישור המחורבן שלו.

הוא שר התחבורה הגרוע ביותר שהיה מאז

הוא יצא אפס....
אבל אתה משוחד..... אם הוא היה נותן הוראה לאגד להתחיל לעבוד היית מקלל אותו אז בוא לא נהיה צבועים. מהרגע שמטרודן הכריזו שביתה, שותפיך למקצוע התחילו לעשות קווים בבאר שבע ללא קשר לאישור, המשטרה ומשרד התחבורה העלימו עין בכוונה ואפשרו להם לעבוד.... מה ששטרית עשה זה הצגה זולה לתקשורת, הוא "אישר" משהו שנעשה כבר חודש שלם גם ללא האישור המחורבן שלו.
הוא שר התחבורה הגרוע ביותר שהיה מאז
1948. קטסטרופה בע"מ. אם זה היה קורה כאן בירושלים, הדוסאלך היו מדליקין (מדליקים בשפה דוייסית) את כל פחי האשפה בעיר וכל המדינה היתה סוערת. אבל בגלל שזה קורה בבאר-שבע, לא מתייחסים לזה ברצינות !!! בושה וכלימה ! חרפה ושיגעון ! טירוף מערכות ! אתם יודעים מה ? ואני אומר את זה בכל הרצינות מבלי להעלות שמץ של חיוך על פניי: הגיע הזמן להפריט את משרדי הממשלה. הפרטה ראשונה: משרד התחבורה. חובה מוסרית להעבירו לידיים פרטיות שייעלו את העסק. הכל רקוב שם במשרד ואפילו ההודעות לעיתונות רוויות בשגיאוט כטיב !!! בושה !!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה