עדכון באר שבע

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
עדכון באר שבע

עדכון באר שבע
משרד התחבורה אישר הפעלת מוניות שירות בבאר שבע עד לסיום שביתת מטרודן

fireman

New member
דווקא לא.....

מקור: "ידיעות-אחרונות", המוסף הראשי
עמ' 25, היום.
דווקא לא.....
מקור: רדיו דרום

ה דרומי

New member
הכתבה מווינט

בעיתון יש פירוט רב בעמ' 25.
הכתבה מווינט
באר שבע: המוניות יפעלו כמוניות שירות שר התחבורה הודיע כי כל מי שבידיו רשיון מונית או מונית שירות, רשאי מהיום לפעול כמונית שירות, כדי לסייע לתושבים להתמודד עם שביתת האוטובוסים של נהגי מטרו-דן בעיר. אתמול נגמרו השיחות בין העובדים להנהלה ללא כל פתרון מירי חסון שר התחבורה, מאיר שטרית, הודיע היום (ג') כי נהגי מוניות בבאר שבע רשאים לפעול כמוניות שירות ולאסוף נוסעים מתחנות האוטובוסים. זאת לאחר ששיחות המו"מ שהתקיימו אמש עם הנהלת חברת האוטובוסים מטרו-דן, שנהגיה שובתים מזה כחודש, הסתיימו ללא התקדמות. השביתה פרצה עקב סירובה של החברה להכיר בוועד הנהגים, לחתום עימם על הסכם עבודה קיבוצי ולבטל את הסכמי העבודה האישיים שנחתמו עם כל אחד מהנהגים בנפרד. שביתת נהגים בבאר שבע אין אוטובוסים, מישהו זוכר? / מירי חסון נהגי "מטרו-דן" פתחו בשביתה לפני ארבעה שבועות וסיומה אינו נראה באופק. נהג בחברה סיפר כי "בעיר פועלים כעת 30 אוטובוסים בלבד במקום 100. רק פעם ב-40 דקות עד שעה עובר אוטובוס לאסוף את הנוסעים בתחנות. מהשעה 17:00 אין בכלל תחבורה". תושב ל-ynet: "אף אחד לא מתייחס אלינו. אני בטוח שאם ח"כ היה סובל כך, הוא היה מקים קול צעקה והעניינים היו מתחילים לזוז" לכתבה המלאה בפגישה שהתקיימה אתמול לבקשת ראש הממשלה בין שר התחבורה, יו"ר ההסתדרות עמיר פרץ ויו"ר דירקטוריון מטרו-דן, רן קרול, הציעה ההסתדרות להנהלת מטרו-דן כי נהגי האוטובוסים בבאר שבע יחזרו לעבודה מלאה ובמהלך החודש הקרוב יתקיים מו"מ על תנאי השכר והסכם קיבוצי. קרול דחה את ההצעה. פרץ יצא מהישיבה ואמר: "הנהלת מטרו-דן מתנהגת בהתנשאות. הם אינם רוצים לחתום על הסכם קיבוצי ובכך פוגעים בזכות ההתארגנות ומתעללים בתושבי באר שבע. נראה שהם רוצים מחנות עבדים". פרץ ציין שתנאי העבודה של הנהגים, העובדים 12 שעות ביממה ומרוויחים 19.6 שקלים לשעה, קשים ואף מסכנים אותם ואת הציבור, בשל החשש מתאונות דרכים. בעקבות זאת הודיע שר התחבורה כי כל מי שיש בידו רשיון מונית או מונית שירות, יוכל לפעול כמונית שירות. "עד עכשיו היו רק 'חאפרים' שהשתמשו במכוניות מסחריות והסיעו אנשים, מעכשיו כל מי שיש לו רשיון מונית יוכל לעבוד. הם יכולים לגבות סכום שווה לזה שגובים באוטובוסים", נמסר ממשרדו של שטרית. "זה פתרון זמני. השר ימשיך להיות בקשר עם הצדדים וינסה לבחון צעדים אחרים שאפשר לנקוט". מודעה ממטרו-דן נמסר בתגובה: "הנהלת חברת מטרו-דן נאמנה לעקרונות לשמור על עצמאות ניהולית ולמנוע ניסיון הוועדים לשלוט על החברה. ההנהלה בחרה שלא לזרות חול בעיני שר התחבורה ויו"ר ההסתדרות ולמשוך חודש נוסף של מו"מ, כשלבסוף יהיו שביתות נוספות, צעד שהיה מתפרש כחוסר תום לב". דובר החברה ציין כי החברה תמשיך להפעיל מהיום נהגים נוספים מעבר ל-45 הנהגים העובדים כיום, ואוטובוסים נוספים, כדי לצמצם עד למינימום את שיבושי התחבורה בעיר.

55מוטי

New member
זה יותר טוב מכלום אבל עדיין המצב

עדכון באר שבע
משרד התחבורה אישר הפעלת מוניות שירות בבאר שבע עד לסיום שביתת מטרודן
לא טוב כפי שזה נראה. עברתי אתמול בב''ש ובקושי ראיתי אוטובוסים של מטרודן.

fireman

New member
לא נעים לומר אבל לא אכפת לי כבר

הגעתי למסקנה שאני גר בעיר של תושבים פראיירים אחרת הם מזמן היו עולים לתל אביב וחוסמים את היציאות מהמסופים של דן ואגד בתל אביב לאיזה שעה ולדעתי זה היה מספיק בשביל להעיר אנשים משנתם ולהתחיל להזיז דברים בעניין.

אתם חייבים לדרוש את פיטורי של הטמבל

הגעתי למסקנה שאני גר בעיר של תושבים פראיירים אחרת הם מזמן היו עולים לתל אביב וחוסמים את היציאות מהמסופים של דן ואגד בתל אביב לאיזה שעה ולדעתי זה היה מספיק בשביל להעיר אנשים משנתם ולהתחיל להזיז דברים בעניין.
הזה - מאיר שטרית. הוא וביבי הטיפש אשמים בהכל. כל ההפרטה הזו לא שווה יריקה. אתם חייבים לצאת לרחובות ולחסום אותם עם צמיגים בוערים. השלטון בארץ רקוב. הכל רקוב. אני מזדהה איתך וכועס נורא את כעסך. שילכו קיבינימאט מי שאחראים למחדל המביש הזה אחי ! הם - הם חלודים של ממש !

תסלח לי אבל ביבי הוא תותח

הזה - מאיר שטרית. הוא וביבי הטיפש אשמים בהכל. כל ההפרטה הזו לא שווה יריקה. אתם חייבים לצאת לרחובות ולחסום אותם עם צמיגים בוערים. השלטון בארץ רקוב. הכל רקוב. אני מזדהה איתך וכועס נורא את כעסך. שילכו קיבינימאט מי שאחראים למחדל המביש הזה אחי ! הם - הם חלודים של ממש !
שר אוצר מספר 1 הוא יגמור את כל הפרזיטים שמוצצים תדם של המדינה הכל רקוב חוץ ממנו

בטח תותח. הוריד לי 300 שקל במשכורת

שר אוצר מספר 1 הוא יגמור את כל הפרזיטים שמוצצים תדם של המדינה הכל רקוב חוץ ממנו
כי הוא חושב (וצודק) שהוא יכול להתעלל בגימלאים. אני חוסך 30 שנה, והוא גונב לי את הכסף. 300 שקלים זה מחיר התרופות שאני זקוק להם כל חודש. ביבי , שר השוד והגזל. רק מנוול שופך את התינוק עם המים. מה איכפת לו? הוא מליונר על חשבוני !!!!!!

אוהד11

New member
../images/Emo45.gif

כי הוא חושב (וצודק) שהוא יכול להתעלל בגימלאים. אני חוסך 30 שנה, והוא גונב לי את הכסף. 300 שקלים זה מחיר התרופות שאני זקוק להם כל חודש. ביבי , שר השוד והגזל. רק מנוול שופך את התינוק עם המים. מה איכפת לו? הוא מליונר על חשבוני !!!!!!

846

Active member
רק אגד !!!

רק אגד !!!

אוהד11

New member
ראיתי את הכותרת הבוקר, וכמו שאומרים

הגששים "נפלתי מרצפה לכסא". אחרי חודש שתושבי ב"ש אינם זוכים לשרותי תחב"צ ואף אחד לא התייחס, ורק אחרי שסילבן שלום נזכר להעלות את הנושא בישיבת הממשלה ביום א' האחרון, נזכר שטרית לאפשר למוניות שרות לפעול ולגבות מחיר נסיעה של מטרודן. ומה היה עד עתה ? והאם הנהגים שפעלו עד עתה אכן גבו את המחיר העירוני ? ממש שר תחבורה לתפארת !

fireman

New member
שר של בית שימוש

הגששים "נפלתי מרצפה לכסא". אחרי חודש שתושבי ב"ש אינם זוכים לשרותי תחב"צ ואף אחד לא התייחס, ורק אחרי שסילבן שלום נזכר להעלות את הנושא בישיבת הממשלה ביום א' האחרון, נזכר שטרית לאפשר למוניות שרות לפעול ולגבות מחיר נסיעה של מטרודן. ומה היה עד עתה ? והאם הנהגים שפעלו עד עתה אכן גבו את המחיר העירוני ? ממש שר תחבורה לתפארת !
שר של בית שימוש
צריך לפטר אותו ולהחזיר את ליברמן, הוא היה בולדוזר אמיתי, לא כמו האפס הזה

אני דורש ממך לא להעליב את הספרה 0

שר של בית שימוש
אני דורש ממך לא להעליב את הספרה 0
היא הרבה יותר שווה מהשטרית המינוס הזה. בושה וחרפה ! בגיניאה המשוונית יש שר תחבורה יעיל יותר. מה הוא עושה כל היום המינוס הזה ??? איפה הוא ??? שיעמוד לו האוכל בגרון ואתה יודע למה ?? כי אתמול בכיתי כאשר ראיתי את האיש הזקן המסכן הזה שהגיע ברגל למשרד של מטרודן להחזיר את כרטיס החופשי-חודשי שלו ואתה יודע מה הוא אמר ???????? "סוף-סוף יהיו לי 70 שקלים לקנות בשוק !!!!!!! ממש בושה וחרפה ! גועל-נפש שילך מי שאחראי לכך לעזאזל ומהר !!!!!!!!

mister K

New member
גם ליברמן היה אפס מאופס!

שר של בית שימוש
גם ליברמן היה אפס מאופס!
שר טיפש שלא מבין בתחבורה בגרוש ולא יודע אפילו מה זה ריטרדר! שמחתי שהוא עזב, אך כנראה ששטרית שהגיע במקומו לא יותר טוב.

אורי404

New member
רב אם לא כל שרי התחבורה האחרונים

גם ליברמן היה אפס מאופס!
שר טיפש שלא מבין בתחבורה בגרוש ולא יודע אפילו מה זה ריטרדר! שמחתי שהוא עזב, אך כנראה ששטרית שהגיע במקומו לא יותר טוב.
רב אם לא כל שרי התחבורה האחרונים
, והכוונה שלי היא לפחות לשני העשורים האחרונים לא היו משהו. משרד התחבורה היווה ומהווה כ"קרש קפיצה" והוא לא נחשב ליוקרתי ומבוקש כמו, משדר ביטחון, החוץ, הפנים, החינוך או ביטחון הפנים. שרי התבורה שהיו לנו לא כל כך מבינים בתחבורה (בדומה ללא מעט תיקים אחרים), ולכן, ככה ניראות התוצאות.

fireman

New member
אם אתה תמצא נימוק מספיק טוב

גם ליברמן היה אפס מאופס!
אם אתה תמצא נימוק מספיק טוב
בשביל לשכנע אותי למה שר תחבורה צריך לדעת מה זה ריטרדר אולי אני אסכים איתך.

יפוטר שטרית הטיפש כמו נעל לאלתר !

יפוטר שטרית הטיפש כמו נעל לאלתר !

מצב
הנושא נעול.
למעלה