עדכון בוקר 09.12.20 - הסכמה מודלים על צפי לאפיקיות בשלישי הבא

נתנאל531

Well-known member
נראה אירוע משקעים חביב, נקווה שיתגשם.
ב־144 שעות השקע חזוי להיות מערבי מדי, אך בהמשך חזוי לנוע מזרחה. החסרון בצפי החזוי הוא תנועה מהירה מדי של האפיק והשקע, תנועה איטית יותר של האפיק והשקע באזורנו, והמערכת תהיה נרחבת יותר, בהצלחה לנו...

קבצים מצורפים

• ec-vs-gfs-vs-gem-graph.png
    ec-vs-gfs-vs-gem-graph.png
    KB 114.9 · צפיות: 29
  • EC144.png
    EC144.png
    KB 1,004.7 · צפיות: 15
  • GFS144.png
    GFS144.png
    1.1 MB · צפיות: 12
  • EC144.png
    EC144.png
    KB 979 · צפיות: 13
  • GFS144.png
    GFS144.png
    KB 889.2 · צפיות: 26
  • a120-192.png
    a120-192.png
    KB 132.1 · צפיות: 29

הפרבולה1

Well-known member
עד שהמערכת הזאת תגיע , צפוי בשבת ראשון שרב, עם טמפרטורות של כ 25-30 מעלות ברוב הארץ .

קבצים מצורפים

• GFSOPEU06_105_2.png
    GFSOPEU06_105_2.png
    KB 74.1 · צפיות: 16

lovernn

Member

הפרבולה 25 שקררררררררררר ברוב הארץ יהיה טמפ של אילתתתתתתתתתת אתה שומע תשטיות שאתה מדבר גפס רמאייייייייייייייייייייייייייי​

נערך לאחרונה ב:

הפרבולה1

Well-known member
לפי GFS יהיו בראשון כ 16-18 מעלות ב 850 מב, די גבוה לעונה. יחד עם רוחות דרום מיזרחיות יש מצב שנגיע לפחות ל 25 מעלות בהרבה מקומות, מצד שני זוית השמש נמוכה ושעות היום קצרות ובנוסף כנראה תהיה עננות גבוהה שתמתן עוד את הקרינה.

קבצים מצורפים

• 20121318_0906.gif
    20121318_0906.gif
    KB 19 · צפיות: 5

נתנאל531

Well-known member
לא דרמטי, לפחות לא בצפון-מרכז, לפי הצפי של WRF הגס

קבצים מצורפים

• WRF8km120.png
    WRF8km120.png
    KB 426.8 · צפיות: 13

טורדנו אף 3 זה בכלל לא מדע מדויק! היה שלוש חורפים שהיה ssw וקיבלנו חורפים גשומיים, והיה גם ההפך 6 פעמיים קיבלנו יובש. זה סתם חרטה ולא משפיע על האזור שלנו. זה משפיע על האזור אירופה וארצות הברית ועוד כמה אזורים בעולם, אבל לא בישראל ועוד כמה אזורים הדרומיים!​

guprnds

Active member

טורדנו אף 3 זה בכלל לא מדע מדויק! היה שלוש חורפים שהיה ssw וקיבלנו חורפים גשומיים, והיה גם ההפך 6 פעמיים קיבלנו יובש. זה סתם חרטה ולא משפיע על האזור שלנו. זה משפיע על האזור אירופה וארצות הברית ועוד כמה אזורים בעולם, אבל לא בישראל ועוד כמה אזורים הדרומיים!​

אבל מדוע אתה כותב בפונטים מודגשים? האם לדעתך המידע שאתה מוסר כאן חשוב יותר מזה שמוסר, למשל, נתנאל? אפשר בבקשה לקבל ממך ומהגברת מסרים פחות צעקניים ויותר מכבדים?

guprnds

אני משתדל לכבד כל אחד ידידי, לפעמיים אני בנאדם תקיף, למרות שאני מכבד כל דעה. :)
טורנדו ונתנאל הם מומחים במפות פי שתיים ממני ובקיאים במזג האוויר, אני קוטנתי.
אבל מה שכן אתה צודק!
לפעמיים אני יותר מידי תקיף, אני צריך קצת לעבוד על מידה הזות.(y)

guprnds

אבל מה שכן אתה צודק!
אני ממש לא מומחה. רחוק מזה שנות אור. ואגב חסרים פה באמת. עוד. מומחים חוץ מנתנאל. איפה אליאור גיל. מאוד אהבתי לראות את הניתוחים שלו. גם פעם היה פה הספקן החיפאי שהיה מעולה. חבל שלא משיגים אותם

ניוטראל

Active member

guprnds

אבל מה שכן אתה צודק!
אתה כהן...

guprnds

Active member

אביתר123כהן זה בסדר שמדברים שטיות מלהט הוויכוח נהיה קצת אגרסיבי כמו למשל הקשקוש שטורנדו דיבר לא כל התחממות טרטוספרית משפיע ישירות גורמת לחסימה שמחסלת תחורף פרפורציהה היו שנים שהאנהו תיקן תעצמו מהר מאוד זה מה שיקרה גם הפעם למשל 2013 היה חור באוזון זמנית וזה גרם לשינוי בזרמי הגולף ומי האוקינוס היו במצב של התקררות באופן פסיכי גם באזור הקוטב היתה התחממות מאסיבית מטורפת באותה שנה הרי לכם דוגמא למהתחממות טרטוספרית שקרתה אחרי מערכת שלגגגגגג זה לא קורה אחרי קצת גשם בנובמבר שום פנים סיכוי אפסי ואני מבינה בזה עשיתי 5 יחידות בגאוגרפיית אקלים זה הספציות שלי​

לא , זה לא בסדר. ההודעות שלך בפרט הן לא בסדר. הן צעקניות, מתלהמות, אגרסיביות... אף אחד לא מינה אותך לרדת על טורנדו או על כל אחד אחר שכותב משהודעות שלא מוצא חן בעינייך. ובפרט, הכתיב בפונטים מודגשים אינו מכבד ואינו מכובד. רצוי גם להקליד בנחת, ללא שגיאות תיקתוק, וללא חצאי מילים ובוודאי שלא לפגוע באף אחד אחר.

lovernn

Member
guprnds אני לא מתעסקת בבסדר לא בסדר להטעות אחרים ולכתוב שקרים זה בסדר מבחינתך אני סך הכל מעירה תבנאדם מהפסמיות שלו תאר לעצמך שמישהו רואה תשטיות שהוא רושם ומתייחס לזה ומתעצב סתם זה שקשקוש כל מה שטורנדו או מישהו ס בסגנון אומר זה טעטת מיסודה הטעיה של הצציבור איפה האינטליגנציה הבסיסית אדוני תתעסק באגו אני בצדק מצטערת הוא לא מבין שפה אחרת לא מצליחה להבין איך בנאדם כזה שלילי

guprnds זה פוגע באנשים באינטליגנציה שלהם שחורץ כל דבר מה עם פרפורציות שנים אני רואה תגישה שלו סליחה תתחיל לחשוב חיובי מה עובר עליך מה נסגר אי אפשר להיות קצת חיובי מתי ראית לאחרונה חיוביות מממנו אין דבר כזהההההההההה לא אוהבת אנשים כאלה כל האמת בפרצוף האמת לא נעימ אבל זה מה יש​

נערך לאחרונה ב:

ניוטראל

Active member
guprnds אני לא מתעסקת בבסדר לא בסדר להטעות אחרים ולכתוב שקרים זה בסדר מבחינתך אני סך הכל מעירה תבנאדם מהפסמיות שלו תאר לעצמך שמישהו רואה תשטיות שהוא רושם ומתייחס לזה ומתעצב סתם זה שקשקוש כל מה שטורנדו או מישהו ס בסגנון אומר זה טעטת מיסודה הטעיה של הצציבור איפה האינטליגנציה הבסיסית אדוני תתעסק באגו אני בצדק מצטערת הוא לא מבין שפה אחרת לא מצליחה להבין איך בנאדם כזה שלילי

guprnds זה פוגע באנשים באינטליגנציה שלהם שחורץ כל דבר מה עם פרפורציות שנים אני רואה תגישה שלו סליחה תתחיל לחשוב חיובי מה עובר עליך מה נסגר אי אפשר להיות קצת חיובי מתי ראית לאחרונה חיוביות מממנו אין דבר כזהההההההההה לא אוהבת אנשים כאלה כל האמת בפרצוף האמת לא נעימ אבל זה מה יש​

את אוהבת שמישהו ישפיל ויבזה אותך ברחוב לפני מאות אנשים בקולי קולות!?!

ניוטראל

Active member

ניוטראל מי השפיל יא הזוי אני ניראת לך אחת שתשפיל מישהו אדוני לומר תאמת זה לא ניקרא להשפיל אני אומרת תאמת לא משפילה אף אחד זה שיש לכם אגו בעיה שלכם לכתוב קשקוש שצפפוי 30 מעלות לחסל תחורף בלי בושה על פי תרחיש אידיוטי אחד זה השפלה מבחינתי הולכת שולל תציבור רמאות אז יש לך טעות אני לא השפפלתי אני בחחיים לא אעשה דבר כזה זה פשוט בזיון אני שונאת שקרים זה לא בא ממקום של להשפיל טוב שאתה גם יודע מאיזה מניעים אני פועלת אתה לאא​

עושה לי רושם שאת צעירה בתחילת החיים!
ולא עברת מספיק בחיים!
כדי לדעת איך להעביר ביקורת!
ואַבַרֵך אותך,
שהחיים ילמדו אותך איך להעביר ביקורת!!!

lovernn

Member

ניוטראל ההגנה הכי טובה זה התקפ]ה אתה לא יודע כלום עלי כל מה שאתה יודע זה להיות אגרסיבי שבנאדם אומר תאמת למה יש לך אגו בגוודל של כדור הארץ אני קללתי מישהו מה אתה רוצה מחיי אני למדתי 5 יחידות גאוגרפית אקלים אני יכולה ללמד אותך מה זה גרפים של אקלים .אז לפני שאתה מזלזל לך תעשה בקורס ביחסי אנוש כי אתה גרוע בזה באמת לא גידפתי אף אחד מה הבעיה בלהגיד תאמת הפסימיות שלו של טורנדו אובר מוגזמת תתמודד במקום להתנשא אין בזה שום בעיה מה אכפת לך הדעה שלי מה זה מפריע לך תשאל את עצמך קללתי אותו לא ?אז שחרר טרחן T אני עברתי מלא דברים בחיי אתה סתם מתנשא ד או ידען לא יודע כלום עלי קשקשן​

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member

ניוטראלאתה תלמד אותי איךל להעביר בייקורת לא לא אתה לא משפיל אנשים רק מתנשא מעל כולם שמוקיות אתה דקטטור אתה רוצה לסתום תפה לכולם אני יתן לך פייט של החיים מבחינתי להתנשא מעלי זה הכי גרוע בעולם אז לפני שאתה מעביר ביקורת תעשה שיעורי בית בעצמך אתה מחפש בפנציטה אחרים בורניג​

נערך לאחרונה ב:

ניוטראל

Active member

ניוטראלאתה תלמד אותי איךל להעביר בייקורת לא לא אתה לא משפיל אנשים רק מתנשא מעל כולם שמוקיות אתה דקטטור אתה רוצה לסתום תפה לכולם אני יתן לך פייט של החיים מבחינתי להתנשא מעלי זה הכי גרוע בעולם אז לפני שאתה מעביר ביקורת תעשה שיעורי בית בעצמך אתה מחפש בפנציטה אחרים בורניג​

לפי התגובות השחצניות המטופשות שלך, נראה שאת בעלת גאווה מסריחה!!! (הגאווה שלך מסריחה!)
וזה שלמדת משהו, לא אומר שמותר לך להשתחצן על אחרים!!!
גם אם טורנדו פסימי!
מעבירים ביקורת בצורה מכובדת!
ואת עושה את זה כמו 1 שעובדת במזבלה!!! (גאווה זה זבל!)
ואם לא תרגעי!
אמצא את הדרך לגרום לך להירגע!!!

למעלה