עדכון בלוגים

עדכון בלוגים

גולשים יקרים, זוהי פניה אישית אליכם מהנהלת האתר. בהמשך לתקלה בבלוגיה ולאחר שניהלנו שיחות אישיות עם מרדכי וכן עם בלוגרים נוספים, חשוב לנו לעדכן אתכם בסטטוס: 1. בשלב זה מקור התקלה עדיין לא נמצא. אנו ממשיכים במאמץ לאיתור מקור התקלה בשיתוף גורמים מקצועיים. 2. במקביל לתהליך זה אנו עובדים על ביצוע שחזור על בסיס קובץ גיבוי מחודש אוקטובר 2018. בכפוף להשלמה מוצלחת של השחזור, נפיץ אליכם את החומרים באופן אישי. 3. התקשרנו עם ג'וש מהקהילה לשם ביצוע פעילות שחזור מקיפה לחומרים שפורסמו לאחר אוקטובר 2018. חומרים אלו מופצים אליכם בימים אלה בקבצים אישיים. 4. התקשרנו אישית לבלוגרים שהובא לידיעתנו שהשאירו מספרי טלפון וביקשו שידברו איתם. במידה ויש מי ממכם שלא נוצר איתם קשר ומעוניינים שניצור איתם קשר, מוזמנים לשלוח הודעה לאימייל: [email protected] בצירוף לינק לבלוג ומספר טלפון ואנו נחזור אליהם בהקדם. מעריכים את הסבלנות, המעורבות והסיוע שאנו מקבלים מהקהילה. בברכה, רן ואורן

RainBird

New member
למה אתם לא מחזירים את החומרים לבלוגים?
מה הטעם בזה שאנחנו נחזיק קובץ וורד ונפרסם הכל מחדש? זה סתם עוד עבודה.

juli1974

New member
הבלוג כולו הושחט

הבלוג כולו הושחט לא ניתן להשתמש בו לא רואים סדר בבלוג ויותר ממיליון כניסות! הכל "עוגת מייפל!" מה אני אמורה לעשות עם צילומי מסך??? מבקשת להחזיר בלוג לקדמותו לאלתר!

תודה, אבל אין לי צורך בקבצים אלא בהחזרת הבלוג לקדמותו.

יש לי גיבוי לכל הפוסטים, אבל בלתי אפשרי להעלות אותם מחדש לבלוג בשל מספרם הרב. אתם לא תחזירו את הבלוג כפי שהיה לפני שהושחת?

פנינה ט

New member
יפה מצדכם שהתקשרתם אישית לבלוגרים

מה זה עוזר לי או לבלוג שלי בדיוק? ומה עוזר לי ג'וש? אני רוצה את הבלוג שלי חזרה כמו שהיה לא קובץ וורד עם הדברים שפירסמתי. את זה יש בגיבוי של תפוז. באמת תודה רבה. פשוט בושה וחרפה נראה לכם שבגילי המתקדם אני אשב עכשיו להעתיק רשומה רשומה? אם לא תחזירו את הבלוגים חזרה, ראשית הולכת לעשות מזה רעש עד לב השמיים, ותאמינו לי יש לי איך, ואם אני צריכה להעתיק רשומה רשומה, עדיף לפתוח בלוג חדש (כמובן שלא בתפוז) ולהעביר הכל לשם. די נשבר לי להיות נחמדה ולשבת ולחכות שאתם תועילו בטובכם לסדר משהו, אני בת 71 בקצב הזה אני אמות לפני שאתם תזיזו את הת...ת שלכם

מצטרפת לכותבים למעלה

אתם צריכים להחזיר את הבלוגים כפי שהיו לתוך הבלוג.כך מקובל וזה המינימום שצריך לעשות אחרי הנזק העצום. שלחתי לכם מייל עם הלינק לבלוגים,בשביל מה צריך טלפון??? הדברים ברורים מאוד. וחבל שכבר הספור הזה של השחתת הבלוגים נמשך למעלה מחודשיים.

juli1974

New member
מבקשת להחזיר את הבלוג לקדמותו

שלום מבקשת להחזיר את כל הבלוג לקדמותו (לרבות מאות טיוטות שלא הפסקתי לפרסם) הוקבץ של ג'וש לא כולל את כל הרשומות רק חלק - חסרות רשומות אחרונות ורשומות אחרות שפרסמתי בודאות. בנוסף, 238 רשומות מתוך 4860 זה טיפה בנהר ולא נותן לי כלום להשקיע שעות בהחזרתן לבלוג מבקשת לקבל תאריך יעד להחזרת הבלוג לקדמותו יולי

בחייאת, תגידו שאתם לא יכולים וזהו

אם אני מבין נכון, הגיבוי המלא האחרון היה ב 2018 שזה תקלה רצינית. זה התוכן היחיד שאולי אתם יכולים לשחזר ישירות לבלוג. כל השאר, לנסות למצוא חלק מהתכנים ב"ארכיון האינטרנט" ובקאש של גוגל. זה ייתן חלק מזערי ממה שאבד במשך שנתיים. הקאש של גוגל (במיוחד לאחר חודשים של אי טיפול בבעיה) כבר בטח התעדכן עם התכנים השגויים, וארכיון האינטרנט ממש לא עוקב אחרי כל הלינקים ושומר אותם. ואם את הרשומות שפורסמו אולי יש איזשהו סיכוי לקבל אם במקרה הם נשמרו בכלים החיצוניים האלה, הרי שלטיוטות אפשר להגיד ביי ביי. הן לא פורסמו, אז אין אף כלי חיצוני שהיה יכול לסרוק ולשמור אותן ואם אין גיבוי לתפוז (ואין גיבוי לפי מה שנכתב כאן) אז אין סיכוי למצוא אותן בשום מקום. לכל הגולשים שמצפים לאיזה נס שיימצא איזה פתרון וכל התכנים שלהם יחזרו פתאום, תנחומיי. זה לא יקרה. הגיע הזמן לסיים את שלב הכעס ולעבור לשלב המיקוח (מודל קובלר רוס). הדיכאון והקבלה יגיעו אח"כ, אבל בינתיים לפחות נסו לראות איך תפוז יכולים לפצות אתכם כי להחזיר את כל התכנים שאבדו, גם אם יש רצון טוב, לא נראה שהם יכולים.

נונג

New member
הבלוג של בר לוגסי

מה עושים עם כל הגדרות הבלוג שהשתנו לבר לוגסי. ול BLUE41 לשנות בחזרה או להמתין לתיקון של תפוז?

yaya133

New member
חבל, ממש חבל

שבלוג שכתבתי במשך 15 שנים נעלם בלי שתהיו מסוגלים לשחזר אותו, והחומר החלקי ששלחתם לא ממש עוזר. התנהלות חובבנית שגובלת בזילזול. חבל שזהו הסוף של מה שנחשב בעיני במשך שנים, לבלוג שלי שבו השקעתי מאמצים רבים ולילות של חוסר שינה, היו שם דברים שאין ביכולתי לכתוב מחדש וחבל שבטחתי בכם שתהיו מסוגלים לשמור על כל זה.

למעלה