עדכון לגבי דנה והגולשים

עדכון לגבי דנה והגולשים

הי ראשית רציתי להגיד לכם שתדעו שאני מעדכנת את האתר על בסיס יומי כך שאם תבואו כל יום אז יהיו תמונות חדשות. שנית סיקשתי מהבחור האמון על הצד הטכני להוסיף מערכת תגובות כך שתוכלו להגיב על כל תמונה...תעקבו ובימים הקרובים זה יהיה פעיל. שלכם דנה

טיפים ממכם הגולשים - שאלה

הי מה דעתכם מה אפשר להוסיף באתר שיהיה יותר סקס-אפילי תודה דנה

סיפורים פה....

שלום עד עכשיו יש רק תמונות וחשבתי להוסיף גם סיפורים מקוריים מה דעתכם - יש אנשים שרוצים לכתוב? אשמח אם תצרו עימי קשר בנושא דנה [email protected]

סיפורים...?

סיפורי סקס....(!!) או אירוטיקה בלבד.....? כי אני לא רוצה לטעות בפעם השניה...

דנטל

New member
אתה מוזמן לכתוב גם אצלנו

ואני, אישית, מעדיפה סיפורי סקס ולא אירוטיקה שמירוטיקה.

דנטל

New member
דווקא סקס - משהו שכתבתי בפורום האם

חושבת על הפעם הבאה שנפגש. אני אכנס למועדון. אתה כבר תהיה שם. אני אגש אלייך. נלחץ ידיים. נדבר כמה מלים. אתה תמשיך להסתובב בין כולם להגיד שלום. אני ארקוד עם החברים שלי. אחרי איזה שעה נהיה חם. מזל שאני יודעת לבוא עם קצר מתחת. גם אתה כבר לובש קצר. אתה עובר על ידי. אני מחייכת אלייך, כמו שמחייכים אל מישהו מוכר שעובר מולך במסדרון. אתה יודע מה אני רוצה ממך. אני יודעת מה אתה רוצה ממני. בכל זאת, אנחנו מתנהגים כמו עמיתים לעבודה. בפעם הבאה שאתה עובר אתה שולח אלי יד לוחצת. אני נענית בלחיצה, אבל כשהלחיצה מסתיימת, ידך עדיין אוחזת אותי. לא, היא לא אוחזת, היא מושכת אותי. אתה מוביל אותי אחרייך. משאירה את חבריי מאחור. מסתכלת אחורה אליהם ומחייכת, הם עושים פרצוף מפרגן. יודעים מה הולך לקרות. עוד לא מבינה לאן אתה מתכוון לקחת אותי. בדמיון היה לי הכי הגיוני השירותים. בכל זאת, זה מועדון פה. בשירותים יש רק תא אחד לכל מין. קצת לא נעים מאלה שיצטרכו לחכות בחוץ בזמן שאנחנו בפנים. עברנו את השירותים. אתה עוד מושך אותי אחרייך. הולכים למקום שעוד לא הייתי בו. כניסה לעובדים בלבד. יש פה שירותים לעובדים. נכנסים וסוגרים אחרינו את הדלת. אז בכל זאת, הדמיון לא הרחיק. הרי ידעתי שאתה תעשה את זה בכל מקום ואתה ידעת שגם אני. עומדים דחוקים בתוך התא. תא נקי לבן עם כיור ואור חזק. מרימה אליך מבט מחוייך. אתה תופס לי את הלחיים בשתי הידיים ומנשק. זה מדהים איך מישהו עם כזאת חזות קשוחה, יכול להתנהג כל כך עדין, אבל עדיין המגע של הידיים שלך הוא מגע קשה. אלה ידיים שעבדו הרבה. תמיד נגעו בי כאלה עם ידיים חלקות. אלה הידיים הכי גבריות שנגעו בי עד היום. זה כיף. השפתיים הן כקונטרה לידיים. שפתיים עדינות, רכות. עוצמת עיניים, מתמכרת אליהן. הנשיקה מתלהטת. הפיות נפתחים יותר והלשון שלך מוצאת את שלי בתוך פי. אני מרימה יד אחת ומניחה אותה על צווארך מתחת לאוזן, האצבעות נוגעות לא-נוגעות בתנוך. הידיים שלך מתחילות לשוטט עלי. אחת תופסת בחוזקה את מותני והשניה מחפשת אחר השד, מלטפת אותו, מתעכבת עליו, פותחת את חולצתי וחושפת את החזיה. אני כבר בוערת. כבר הייתי כל כך הרבה פעמים בסיטואציה הזו, אבל לך חיכיתי כבר כמה זמן. נתת לי להתבשל בעצמי ועכשיו אני רותחת. מפסיקה את הנשיקה ועוברת ללקק את צווארך ואוזנך מהצד הנגדי ליד שלי. אתה מותח את צווארך ומתמכר. שולף ציץ מהחזיה ומוריד את הפנים לקראת השד ומלקק, ומנשק, וטועם. אני תופסת לך את הזין מעל המכנסיים ומתחילה לשפשף את האיבר שכבר זקור. מורידה עוד יותר את היד ומלטפת את הביצים שעדיין עטופות במכנסיים. אתה פותח לי עוד יותר החולצה. מוריד לי את כתפיות החזיה ומשחרר לי גם את השד השני. רטוב לי בתחתונים. עם שתי הידיים פותחת לך את החגורה, את הכפתור, את הריצ´רץ´. מורידה את מכסה האסלה ומתיישבת. מורידה ממך במהירות את התחתונים ומכניסה לפי את הביצים שלך ובינתיים מאוננת לך. מעבירה לק קשיח במעלה הזין וצוברת רוק בפי. מכניסה את הזין שלך לפה הרטוב. מוסיפה לפעולת הפה גם שפשוף עם היד לפי קצב המציצה. עם היד השניה מלטפת את הביצים. שואלת: "אתה יודע כמה אני רטובה בתחתונים?", אתה אומר שלא, אומרת לך: "אפילו יותר מאשר בפה שלי". אתה מחייך ומרים אותי מהמושב. מדביק אותי לקיר עם נשיקה ובינתיים פותח לי במהירות את המכנסיים ומוריד לי את התחתונים. אני מעיפה ממך את החולצה, חייבת לראות את הגוף החסון שלך במלואו. ידעתי שזה יהיה מראה מחרמן. האצבעות שלך בתוכי ואתה אומר: "באמת שאת יותר רטובה פה". אני שואלת מחייכת: "וכמה אני חמה?", אתה אומר: "חכי, את עוד תהיי יותר". שולף קונדום משום-מקום, מלביש אותו במהירות, מרים אותי על הכיור הקר וסוף סוף אני מרגישה את הזין שלך משפד אותי. נפלטת לי אנחה. חיכיתי לזה כבר יותר מדי זמן, הייתי חייבת את זה כבר מזמן, החדירה המיוחלת הזו העבירה בי גל אדיר בבטן. אני נשענת עליך, כי הכיור מכאיב, אתה תופס לי את התחת ומרים אותי קצת. אני מכוונת את האגן לזוית שעושה לי הכי טוב, ואני מאושרת שסוף סוף קיבלתי את מה שרציתי. אני הכי קרובה אליך משאי-פעם הייתי. הנשימות שלי הופכות לאנחות. האנחות מתחזקות. אף פעם לא היה אכפת לי שישמעו אותי צועקת. כשטוב לי אני שוכחת מכל העולם, זוכרת רק את הגבר שאיתי ואת ההתרגשות בבטן. הכיור כבר לא קר לי. בכלל לא. אני מתחילה להזיע, העור מתחיל להאדים, הבטן מתחילה להתכווץ, עושה שרירי תחת ומרגישה איך השיא שלי מגיע. גם אתה מרגיש. יותר נכון, שומע. מזל שבמועדון יש מוסיקה רועשת. מעבירה יד אחת בשיער שלך ותופסת לך את הכתף עם ציפורני היד השניה. כמה שאני יותר קרובה לשיא, ככה הציפורניים שלי נעוצות יותר עמוק בכתף. אתה מגביר את הקצב וקצת אחרי זה אני גומרת. אתה עוד ממשיך בקצב הזה, מחליק יד בין שיערותי צמוד לקרקפת ומחזיק לי את הראש. מחבקת אותך חזק, אתה מגביר את הקצב, פולט צעקה וגומר. אתה מחבק אותי בשתי הידיים מאחורי הגב ומניח על כתפי את ראשך. שנינו מסדירים את הנשימה ואתה יוצא ממני. מנגבים את הזיעה, אני שותה קצת מהברז. אתה אומר לי שקרעתי לך את הכתף. אני אומרת שמגיע לך וקורצת. אתה מתלבש, אני גם. עומדת מולך מחייכת ומתכוונת לצאת, אתה תופס אותי, מסתכל לי בעיניים ומנשק אותי נשיקה לא ארוכה. אני פותחת את הדלת, מתחילה לצעוד לכיוון חבריי, לא מסתכלת אחורה לבדוק איפה אתה. אני יודעת איפה למצוא אותך ואתה אותי.

יש לך את זה...

בהחלט... אבל אחרי אתמול ... אני לא כל כך מרגיש נוח לפרסם כאן סיפורים...

דנטל

New member
לעזאזל, מה היה אתמול?

הסניליות תוקפת אותי שוב? או שמדובר בעניין שאין לי מושג לגביו מלכתחילה? אם לא נח לך לענות לי כאן, תשלח לי מסר, כי הסקרנות תהרוג אותי.

SirLansslot

New member
דנטל, האורגזמה של השעה 17:00 מוקדשת

לך... היה נפלא

דנטל

New member
לא מכירה את האתר שלך באופן מקיף

ובשביל לתת הצעות לשיפורים, אני צריכה להכנס לאתר שלך שוב. בכל מקרה, שיהיה לך הרבה בהצלחה. תעשי אצלך באתר איזו תיבה לטיפים מהגולשים (ואם כבר יש, אז אחלה). ותעשי לי טובה אישית - אל תפתחי הודעה חדשה כל פעם, אלא תשרשרי.

יונתן 28

New member
תמונות שלך

לא היה מזיק לאתר אם היה בו אלבום תמונות שלך ולא תמונה בודדת שתהני בכיף

Crossface

New member
מה עם..

תגובות גולשים? כלומר יהיה אפשר לחוות דעת על כל תמונה ואני הייתי משנה את הצבע של הרקע, משהו יותר חם

למעלה