עדכון לגבי מעבר לאתר החדש

עדכון לגבי מעבר לאתר החדש

גולשים יקרים, בהמשך להודעות קודמות שפרסמנו, המערכת הטכנולוגית של תפוז אנשים אשר שימשה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ואינה ניתנת עוד להמשך תחזוקה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו פועלים להעלאת אתר חדש אשר יחליף את האתר הנוכחי. באתר החדש של תפוז, מתוכננים להיות פורומים ובלוגים נבחרים בלבד. כל יתר המדורים באתר לרבות קומונות, HIT, עולמות, Flix וכיוב' לא יישמרו. בימים אלו אנו מתחילים להעביר באופן מדורג את הפורומים למערכת החדשה במקביל לייבוא תכנים ישנים לתוך הפורומים. לאחר השלמת המעבר האתר הישן ירד מהאוויר ובמקומו יופיע האתר החדש. מי שמבקש לשמר תכנים שפרסם באתר מתבקש לגבותם. בברכה, הנהלת תפוז אנשים

motior

Member
מה הקריטריונים להעברה לאתר החדש?

איך אפשר לדעת אם פורום או בלוג ספציפיים יעברו? ומה לגבי המסרים? האם הם יישמרו? &nbsp תודה

motior

Member
זה בסדר, לזה בדיוק אני מצפה

motior

Member
בעצם הם ענו על השאלות שלי בהודעה החדשה הנעוצה בראש העמוד

טליונת1

New member
אז אם אנחנו אמורים לשמור תכנים ולגבותם בבקשה

אפשרו זאת בכך שניתן יהיה בקלות לפתוח רשומות ולא באקסל, שם יוצאות הרשומות ב-html. זה בלתי אפשרי לעבור רשומה רשומה ולתקן אותה כך לאלה שנדרס הבלוג (כ ל ה ב ל ו ג). ומה עם כל התמונות לרשומות? צריך לשחזר את הבלוגים שנדרסו, לתת לנו להעתיק אותם כפי שהם פורסמו ואז תוכלו לעבור לאתר החדש בראש שקט. המצב כרגע לא טוב! מחכה לבשורות טובות &nbsp

edna04

New member
אז אם אנחנו אמורים לשמור תכנים ולגבותם בבקשה

אפשרו זאת בכך שניתן יהיה בקלות לפתוח רשומות ולא באקסל, שם יוצאות הרשומות ב-html. זה בלתי אפשרי לעבור רשומה רשומה ולתקן אותה כך לאלה שנדרס הבלוג (כ ל ה ב ל ו ג). ומה עם כל התמונות לרשומות? צריך לשחזר את הבלוגים שנדרסו, לתת לנו להעתיק אותם כפי שהם פורסמו ואז תוכלו לעבור לאתר החדש בראש שקט. המצב כרגע לא טוב! מחכה לבשורות טובות &nbsp

edna04

New member
רק עכשיו אני רואה התכתבויות כאן מחודש יוני 2020. אצלי אמש (31/8/20)הבלוג נמחק לחלוטין. זו בעיה קשה מאוד מפני שלא עשיתי גיבוי. בטיפשותי (עכשיו אני מודה שזו טיפשות) לא האמנתי שבאתר כל כך ותיק , יכולה להיווצר בעיה כזו. חשבתי להוציא ספר בקרוב. מה קורה עם הנזק ? ושלא נדבר על עוגמת הנפש שזה גרם.
האם השתנה משהו אצלכם מאז יוני ? יש תקווה ???

למעלה