עדכון מסילה כפולה קו תל אביב ראשון

מצב
הנושא נעול.
. הקדמת אותי..

לגבי דב הוז- אתמול, נסעתי על הגשר בשעות הערב, והיה נדמה שבוצע חישוף ליד הפתח לרצועה.. עפ"י התמונה שצילמת- כנראה שזו היתה פטה מורגנה..
אתה עדיין יכול לעשות צילומי השלמה
התמונות שלך הפרשנות שלך לתמונות תמיד מעניינות ומתקבלות בברכה גדולה.

. הקדמת אותי..

לגבי דב הוז- אתמול, נסעתי על הגשר בשעות הערב, והיה נדמה שבוצע חישוף ליד הפתח לרצועה.. עפ"י התמונה שצילמת- כנראה שזו היתה פטה מורגנה..
אגב מה המצב מתל גיבורים עד ההגנה?
בעיקר מעל תחנת צומת חולון או בשמה הרשמי "שערי חולון". איפה יש מסילה? איפה אין? אין לי צל של מושג מה קורה במקטע הזה.

אגב מה המצב מתל גיבורים עד ההגנה?
בעיקר מעל תחנת צומת חולון או בשמה הרשמי "שערי חולון". איפה יש מסילה? איפה אין? אין לי צל של מושג מה קורה במקטע הזה.
עד כמה שהצלחתי לראות- יש מסילה אחת (מזרחית)
שמתחילה צפונית לפתח שנאטם לאחרונה בסמוך לגשר תל גיבורים, והיא ממשיכה דרך תחנת שער חולון עד לפתח שסמוך לגשר הולץ, כאשר כמעט לכל אורכה הונחו עליה מערומים עבור המסילה השניה (המערבית).לאחר הפתח בהולץ, המסילה המזרחית ממשיכה צפונה עד לרציף 5 בתחנת ההגנה.. אני מקווה שיצא לי לצלם בסביבת הרציפים של תחנת שער חולון בקרוב..

עד כמה שהצלחתי לראות- יש מסילה אחת (מזרחית)
שמתחילה צפונית לפתח שנאטם לאחרונה בסמוך לגשר תל גיבורים, והיא ממשיכה דרך תחנת שער חולון עד לפתח שסמוך לגשר הולץ, כאשר כמעט לכל אורכה הונחו עליה מערומים עבור המסילה השניה (המערבית).לאחר הפתח בהולץ, המסילה המזרחית ממשיכה צפונה עד לרציף 5 בתחנת ההגנה.. אני מקווה שיצא לי לצלם בסביבת הרציפים של תחנת שער חולון בקרוב..
אז מעל תחנת שער חולון יש מסילה?
ואפילו הכנה למסילה שניה? אני שואל כי אני זוכר שהיו כאן כאלו שדאגו שקצב ההתקדמות האיטית של תחנה זו יעכב פריסת מסילות על הראש של התחנה הזאת.

easylivin

New member
ואפילו הכנה למסילה שניה? אני שואל כי אני זוכר שהיו כאן כאלו שדאגו שקצב ההתקדמות האיטית של תחנה זו יעכב פריסת מסילות על הראש של התחנה הזאת.
הקצב לא היה איטי... הבעייה הייתה
שזה היה הפער היחיד שנותר במבנה התחתון של התוואי. אבל זה היה מזמן, לפני חצי שנה בערך... גם אני שמח לשמוע מדניאל שיש כבר מסילה בתחנה עצמה, אבל ידוע שהמבנה התחתון היה מוכן כבר לפני כמה חודשים.

קצב הבניה של התחנה הפתיעה לטובה..
אם יש לך משקפת- אפשר לראות היטב את רציפי התחנה מהפילבוקס..

מצב
הנושא נעול.
למעלה