עדכון מפורט:)

דרורית14

New member
עדכון מפורט:)

אז כמו שכתבתי הלכתי ביום ראשון השבוע לזירוז שנקרא וממש מתאים לו הכינוי השראת לידה. רק ההמתנה בתור לאולטרסאונד מוניטור ורופא לקח יותר משש שעות ואז שלחו אותי לאשפוז כנראה עד הבוקר כי לא היה מקום בחדר לידה לזירוזים, אבל אמרו לי שאני בעדיפות ראשונה כי אלו תאומים וכן אחרי שעתיים אמרו לי שהתפנה חדר ולרדת לחדר לידה, האמת שהגעתי לחדר עם המון קלילות וצחוק שאני מגיעה לחדר לידה בלי שום ציר וסבל שהיה נראה לי הזוי אבל כשהגיע הרגע התחלתי לשקשק מהמאורע, מהצירים והכאב שיבוא, אבל התחלתי לחשוב על התאומות:) שאני כבר רוצה לראות ושאחים שלהם מחכים להם, דמיינתי איך אני ממלאת איתן את העגלה החדשה וכו' ושהכאב מטרתו לקדם את הלידה וגם אני אקבל אפידורל מאד מהר אז אין מה לדאוג, זה קצת השפיע והאחיות גם נתנו לי את הזמן, שמנו מוזיקה בחדר, הבאנו רמקולים עם mp של רייקי ודומיה, ככה אתן לא שומעות את הצעקות בחדרים הסמוכים וגם זה משרה רוגע עליך ועל כל הצוות שנכנס ומתלהב ורוצה להיות חלק מהמאורע. אז פקעו לי את המים ורצו שאני אשכב כל הזמן כדי שאהיה מחוברת לשלושה מוניטורים חיצוניים.. אז ישנתי שעתיים כי לא התקדם שום דבר, אחרי שאזרתי קצת כח והחלטתי שאם אני שם אז אני צריכה להתחיל לפעול, ביקשתי לקום מהמיטה בכל זאת כי אחרת לא יתחילו הצירים, קמתי התחלתי להתנועע במקום ולרקוד קצת ובאמת אז התחילו הצירים כל דקה בערך וחזקים,והפתיחה גדלה משתיים לארבע שאז זה נחשב לידה פעילה, והגיע רגע האפידורל והוא הקפיץ את הפתיחה לפתיחה מלאה ומאד מהר עברנו לשלב הלחיצות, הראשונה יצאה ואחרי 20 דקות גם השנייה. הייתה לידה קלילה, מיוחדת ומקסימה, בלי כאב בזכות האפידורל, שעד היום לא לקחתי.. וב"ה יש לי שתי בנות יפיפיות, שוקלות 2190 ו2220, שהערכת המשקל ביום שבאנו לזירוז הראתה 2700..וב"ה עכשיו מתחילים לעבוד על ההשמנה שלהן. הן בינתיים בתינוקיה, אני מאכילה אותן במטרנה פגים ושואבת את הטיפות שיש שלאט לאט גדלות לכמות ממשית, עכשיו הן לא יונקות בכלל בגלל שזה מעייף אותן, בהתחלה היו לא הצליחו לינוק, ביום השני הן כן, ביום השלישי כבר לא הרשו לי כי הן ירדו בהמשך ופחדו שהן התעייפו מידי מההפקה. כרגע אני עובדת קשה על השאיבות שיתגברו והאחיות עובדות על ההאכלה שלהן ואני מנסה ללמוד מהן איך לגרום להן לאכול ולא לישון. זהו, קצת כתבתי באריכות, מקווה שיועיל לכן, אני בהדסה עין כרם, הצוות בחדר לידה מדהים!! והאחיות בתינוקיה ברובן הגדול מצוינות!! רק הצלחה ובשורות טובות לכולן.

דרורית ברוך השם וברוכה את

הקלילות שלך הביאה אותך ללידה מהממת ואני ממש שמחה בשבילכם. נשמע סיפור לידה מדהים ואני מאחלת לכם לגדל את הבנו בנחת ובשלווה והאהבה בהצלחה בדרך החדשה ותמשיכי לעדכן נפגש בפורום השכן

Dasyz5

New member
ואוווו התרגשתי מכל מילה

"מה רבו מעשיך ה'?" איזה סיפור לידה מקסים ומרגש.. שמחה מאוד שהכל עבר בקלות ובשלום. בעזרת ה' שרק תהיו בריאות ושילך לך בקלות עם ההנקה- אני בטוחה שזה עיניין של כמה ימים עד שבוע.. הרבה נחת ואושר מהן.

איזו לידה! מזל טוב והרבה אושר!

תודה ששיתפת, איזה סיפור חזק.
האם הן בפגיה או בתינוקיה?
אני שגם שמחה לשמוע שהטיפות של החלב גדולות ומתרבות, אם אהן לא בפגיה אני ממליצה לך עלייך במגע עור לעור זה ברובה פעמים מעודד מאוד את מנגנון ההנקה, יהיה לך קל יותר לשאוב ואולי גם הן יצליחו לינוק למרות הגודל שלהן. חלב האם שאת נותנת להן הוא אוצר והוא מתנה גדולה ומחזק אותן בשהותן בבית חולים עד השחרור. אם הן בפגיה, בקשי מאוד מהצוות לשים אותן עליך בעור לעור כמה פעמים ביממה, זה מאוד יעזור, אני בעצמי הייתי שם בפגיה ובד"כ איפשרו לי לנסות להניק פגים וגם לשים עליי כמה שרציתי.

ואם את צריכה לשאול שאלות בנושא את מוזמנת גם לפורום תאומים ושלישיות השכן או לשאול אותי בפרטי או כאן.

יעל

ctw4cb

New member
דרורית!! חיכיתי לעדכון ממך!

נשמע כמו לידה חלומית.
מאחלת לכם שההמשך יהיה נהדר כמו ההתחלה!

דרורית14

New member
אמן!! תודה רבה לכולכן!!

ב"ה כמות החלב שלי ממש גדלה, אבל אני כל היום בתינוקיה ולא נחה מספיק, כי אני שואבת ומאכילה אותן ופעם ביום גם מניקה, כדי שלא יתעייפו , קניתי משאבה דו צדדית, לא הצלחתי להשיג מגמחים למיניהם וגם נצטרך אותה עכשיו הרבה זמן, מקווה מאד שנשתחרר מהר, אני כבר משוחררת והן לא, הלילה אני ישנה בחדר במחלקה ומחר עוברת להדסה בייבי, אני כבר רוצה את הפרטיות והבית שלי והילדים שלי שאני מתגעגעת אליהם ממש אבל זה זמני ובע"ה נחזור הביתה עם הנסיכות בהקדם. תודה על כל התגובות החמות. בקלות ובזמנו לכולכן!!

למעלה