עדכון מצב ומסקנות

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אישוניאיש , יש הרבה פחד בדברך .
בכל שורה מרגישים את האימה .

קראתי באיזה מקום , שההבדל בין אנשים אמיצים מאוד לפחדנים , מתבטא רק בזה
שאנשים אמיצים , מתים פעם אחת .

אנשים פחדנים - מתים כל יום מחדש .
נכון,וכמו בכל סיכון שלוקחים יש רווח/הפסד אבל זה עדיין לא מונע מאיתנו לרצות ולהעיז.

אישון34

Well-known member

קראתי מה שכתבת וניסיתי להבין איפה אתה שומע פחד, האמת היא שאני לא רואה את זה. אבל לפי כמות הלייקים לדברייך - עוד כמה רואים את זה.

אני לא מפחד מכלום, בואפן עקרוני, ומפחד בפועל מדברים מסויימים - אבל לא מבגידה זאת או אחרת.

קיום יחסים על מתכונת בגידה זה אירוע חסר משמעות - במקרים רבים.

אבל לא במקרה כאן.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא אומר לה לא לקיים יחסים, אלא להיות מודעת שזה יכול להוביל לפירוק הזוגיות.

לא תמיד בשל היחסים, אלא בשל העובדה שמגיע מישהו שמסעיר באופן שאין דרך להמשיך לאחוז את הדגל - פשוט עפים - לא מתאימים יותר לזוגיות.

שהיא תחליט איך היא מתקדמת.

אישוניאיש.
פחדן? אולי.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
קראתי מה שכתבת וניסיתי להבין איפה אתה שומע פחד, האמת היא שאני לא רואה את זה. אבל לפי כמות הלייקים לדברייך - עוד כמה רואים את זה.

אני לא מפחד מכלום, בואפן עקרוני, ומפחד בפועל מדברים מסויימים - אבל לא מבגידה זאת או אחרת.

קיום יחסים על מתכונת בגידה זה אירוע חסר משמעות - במקרים רבים.

אבל לא במקרה כאן.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא אומר לה לא לקיים יחסים, אלא להיות מודעת שזה יכול להוביל לפירוק הזוגיות.

לא תמיד בשל היחסים, אלא בשל העובדה שמגיע מישהו שמסעיר באופן שאין דרך להמשיך לאחוז את הדגל - פשוט עפים - לא מתאימים יותר לזוגיות.

שהיא תחליט איך היא מתקדמת.

אישוניאיש.
פחדן? אולי.
ואני חושבת שלפעמים עדיף לחשוש ולהיות שקול מאשר להרטיב את התחתונים במחיר יקר ולכן,מפעילים שיקול דעת כי יש הרבה להפסיד ודווקא אני מסכימה איתך.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

ואל תשכח שלפעמים עדיף להשאר פחדן מאשר לאבד את עצמך והמשפחה.

הכי קל, אם את לא רוצה להרטיב את התחתונים - להשאיר אותם במגירה.

בכל אופציה אחת - יש סיכוי ויש סיכון.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

אני לא בטוח שהבנתי הכל, לבטח שלא קראתי את הכל (אולי בהמשך).

דרך אגב, לא הבנתי במה שיתפת את בעלך, אם ספררת לו שאת בקטע מיני עם מישהו אחר - ואת מלאה אהבה אליו ברגע זה - האמת היא שאני לא יודע מה זה אומר עליו, אבל בדרך כלל זה לא מדבר על אהבה, אלא על רגש אחר.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

אני במקומך לא הייתי יודע כלום להמשך, אבל הרושם שלי הוא שאת יודעת את הדרך.

לפחות לפי מפה שתכננת עם האצבע על המפה.

אז בהצלחה.

אני, באם הייתי במצבך לא רק שלא הייתי יודע את הדרך, אלא הייתי ללא אוויר לנשימה - כי הדרך היא אירוע מפחיד והזוי. אבל עוד יותר משה כי צריך לשחרר - וזה מפחיד לשחרר את עצמך שיש לך 3 ילדים קטנים יותר/פחות.

שוב בהצלחה.

אישוניאיש.
אני לא מכיר את הדרך, אבל מפחד מראש.
לוקחת לתשומת ליבי את התחתונים במגירה אם כי זה לא רעיון טוב למפגש המדובר😉
לא סיפרתי לבעלי על המפגש אלא על התחושות הכלליות שלי, על הצורך ביותר, על הקושי ועל השינויים שבי.
אני לא יודעת את הדרך ובטח שאין לי מפה (נשואה 13 שנה ובחיים לא עשיתי או חשבתי על מעשה כלשהו) רק שהיה לי נעים ואני רוצה יותר. זאת נראה לי התחלה של דרך, פחות דרך בעצמה.
ואתה צודק, הרגשתי חסרת נשימה אבל מעט סדר בראש והרבה הפחתת לחץ עזרו לזה.
לא מתכוונת לפעול עם הבחור המדובר, זאת כבר החלטה. כן רוצה לבדוק ולגשש מה כן בא לי ומתאים לי.
אני רק יודעת בוודאות שזה בוער בי!

אישון34

Well-known member
תמיד יש את החובה שמשהו בוער, לשלוט בגובה הלהבות.

...אבל ששולטים טוב מידי - אין בפועל מעבר לחום קל.

מה אני מציע? תכיני את עצמך ליום אחרי, ותעשי מה שיוביל את חייך לאושר.

ביטחון זה לא תמיד אושר.

תוכניות לחיים זה לנסיכות.

בכל מקרה תצטערי אחר כך - אז לפחות שיהיה משהו נוסף לצער.

אל תשללי איש.

אישוניאיש.
חש קינאה ברגע הבא.
לוקחת לתשומת ליבי את התחתונים במגירה אם כי זה לא רעיון טוב למפגש המדובר😉
לא סיפרתי לבעלי על המפגש אלא על התחושות הכלליות שלי, על הצורך ביותר, על הקושי ועל השינויים שבי.
אני לא יודעת את הדרך ובטח שאין לי מפה (נשואה 13 שנה ובחיים לא עשיתי או חשבתי על מעשה כלשהו) רק שהיה לי נעים ואני רוצה יותר. זאת נראה לי התחלה של דרך, פחות דרך בעצמה.
ואתה צודק, הרגשתי חסרת נשימה אבל מעט סדר בראש והרבה הפחתת לחץ עזרו לזה.
לא מתכוונת לפעול עם הבחור המדובר, זאת כבר החלטה. כן רוצה לבדוק ולגשש מה כן בא לי ומתאים לי.
אני רק יודעת בוודאות שזה בוער בי!

למעלה