עדכון מצב:

עדכון מצב:

מה קורה בנות? שמתי לב שנעלמתן וגם לא התעדכנו בזמן האחרון אז הגיע הזמן! יש פה בנות שנפרדו/חזרו לחיילים ואנחנו לא עוקבות אחריכן חח את חברה של חייל/ לא? אם כן: כמה זמן אתם ביחד? מתי הוא משתחרר? יש תוכניות לעתיד? אם לא: לפני כמה זמן נפרדתם? אתם בקשר? יש מישהו חדש? אשמח לשיתוף פעולה!

ראסטפית

New member
שלום שלום :)

אני חברה של חייל בנח"ל..אנחנו בדיוק היום שנה ושבעה חודשים..הוא משתחרר בנוב' 2013..יש לו הרבה זמן למען האמת יש לו מסע כומתה וטקס ביום חמישי..תמיד יש תוכניות לעתיד,תלוי במה

אני :)

אני כמו שאתן יודעות לא חברה של חייל.. נפרדנו לפני 3 חודשים אבל בעצם אף פעם לא ניתקנו קשר ממש עד להיום. מישהו חדש אין, ואני גם לא כל כך רוצה כי עוד לא התגברתי על יוני.. וזה מאד קשה להתחיל משהו חדש כשהעבר עדיין רודף אותי.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifחחח

אין כלכך מה להתעדכן אצלי. כרגיל.. כל פעם מכירה מישהו חדש. שישי יוצאת עם חייל אחד ;) שמשתחרר ביולי.

../images/Emo99.gif

את חברה של חייל/ לא? כן אם כן: כמה זמן אתם ביחד? חודשיים וחצי, טרי וחם מהתנור חח מתי הוא משתחרר? עוד שנתיים וחצי בערך חח, עד מתי נוב' 10? יש תוכניות לעתיד? לא מדברים על זה ולא פותחים פה לשטן, מה שהגורל יחליט זה מה שיהיה, מה שבטוח, יהיה טוב

עונה :)

את חברה של חייל/ לא? כן
אם כן:
כמה זמן אתם ביחד? ביום ראשון הקרוב 6 שנים!
מתי הוא משתחרר? אם הוא לא יוצא לקצינים עוד 10 חודשים, אם כן הוא מוסיף בערך שנתיים..
יש תוכניות לעתיד? התכנונים לא כל כך ברורים כי לא ידוע עדין אם הוא יחתום עוד או לא, אבל אם לא אז כנראה הוא יעבור לגור איתי במרכז (אני בקבע ומתכננת להשכיר דירה באזור)

../images/Emo99.gif

את חברה של חייל/ לא? כן אם כן: כמה זמן אתם ביחד? בסוף יולי 3 שנים מתי הוא משתחרר? זאת שאלה טובה, הוא קיבל סרן לפני חודש אז בינתיים הוא חתום עוד שנתיים וחצי יש תוכניות לעתיד? כרגע לעתיד הקרוב לסיים את הלימודים של המדריכי רכיבה ומטפלים ברכיבה טיפולית

0LoVe GiRl0

New member
שנייים לא כתבתי פה כברר!!!

לאדעת אם מישהי עדיין זוכרת אותי אבל אני התחלתי לכתוב פה בערך לפני שנתיים וחצי מאז שחבר שלי היתגייס וקצת הזנחתי בתקופה האחרונהה !!! אבל אני קוראת פה המוןן !!! אז למי שזוכר ומי שלא חחח קוראים לי אולגה ..עוד מעט 18 ... את חברה של חייל/ לא?כןןן :) אם כן: כמה זמן אתם ביחד?בסוףף יולי 3 שניםם !! מתי הוא משתחרר?נוב 8!!! עוד חצי שנה בערך בנובמברר
יש תוכניות לעתיד?לא משהו מיוחד ...הוא ללמוד ואני לצבא ..ניראה מה יהיה

god girl too

New member
מעדכנת ../images/Emo178.gif

את חברה של חייל/ לא? אם כן:חבר שלי השתחרר לפני חודש כמה זמן אתם ביחד? 3 חודשים מתי הוא משתחרר? לפני חודש השתחרר יש תוכניות לעתיד? אני עובדת ורוצה לחסוך לטיול או משהו וכן חבר שלי אם לא: לפני כמה זמן נפרדתם? אתם בקשר? יש מישהו חדש? אשמח לשיתוף פעולה!

חדשה פה..

את חברה של חייל/ לא? אם כן: כמה זמן אתם ביחד? 8 חודשים.. עוד מעט 9 מתי הוא משתחרר? 7 וחצי שנים.. כן כן חובלים זה נורא. תמיכה תתקבל בברכה יש תוכניות לעתיד? כרגע העתיד הוא עוד 7 וחצי שנים.. דיי רחוק אני חדשה פה אז אני ישמח להכיר פה בנות.. אף פעם לא מזיק עידוד

וואו דרך ארוכה צפויה לו..

שיהיה לו בהצלחה וגם לך כמובן.. זה בטוח לא קל אבל אם אתם אוהבים ומסתדרים זה משתלם מאד :)

xenadream

New member
עונה =]

אם כן: כמה זמן אתם ביחד? שנתיים ^_^ מתי הוא משתחרר? אוהו.. אוגוסט 13, קצין D: יש תוכניות לעתיד? חחחחח רק לי זה נשמע כאילו התשובה היחידה על זה היא "חתונה"?! אני טסה בחמישי הקרוב לכמה חודשים בארה"ב, מקווה שנעבור את זה בשלום.3>

חחח כן האמת שזה מכוון לזה..

התכוונתי לזה שכאילו אם אתם רואים עתיד ביחד, ואם יש לכם תוכניות מה תעשו עוד כמה שנים חח ויפה שנתיים. חתיכת תקופה חח בהצלחה בהמשך :)

LiNoY EzRa

New member
../images/Emo192.gif אנייייי :)

את חברה של חייל/ לא? כן ! :) אם כן: כמה זמן אתם ביחד? שנתיים ו3 חודשים [: מתי הוא משתחרר? הוא בנוב' 12 ואני באוג' 12 [: יש תוכניות לעתיד? לא ידוע , לא ממש מדברים על זה ..

למעלה