עדכון רק"ל מהבירה

מצב
הנושא נעול.
צומת הגבעה הצרפתית
הניחו את המפלגים. האם היו אמורים לעבוד שם 24 שעות? אם כן, זה לא המצב.
מה קורה עם הצומת הזאת?
לפני כמה חודשים בירושלים, יצאנו דרך הגבעה הצרפתית ולהפתעתנו לא היתה פניה שמאלה ונאלצנו להיכנס לשועפת די עמוק בכדי לעשות פרסה וליסוע לכיוון ת"א דרך גבעת זאב.

davidfainshtein

Member
מנהל
עדכון רק"ל מהבירה
תודה על העדכון, גדעון.
ביום חמישי שעבר, עברתי בצומת בסביבות 3 לפנות בוקר ודווקא עבדו שם. לצערי הרב, דווקא עכשיו כשאני זקוק לה הכי הרבה - החליטה מצלמתי לצאת לחופשת מחלה. אני מקווה שתחזור מבית החולים בימים הקרובים ואשתדל להשלים את הפער הדיווחי מהפרויקט.

euronitzan

New member
תודה על העדכון, גדעון.
ביום חמישי שעבר, עברתי בצומת בסביבות 3 לפנות בוקר ודווקא עבדו שם. לצערי הרב, דווקא עכשיו כשאני זקוק לה הכי הרבה - החליטה מצלמתי לצאת לחופשת מחלה. אני מקווה שתחזור מבית החולים בימים הקרובים ואשתדל להשלים את הפער הדיווחי מהפרויקט.
לא נמאס לך לתקן את הנבלה הזאת?
כי אם כן, דבר איתי, יש לי כמה רעיונות בשבילך..

davidfainshtein

Member
מנהל
לא נמאס לך לתקן את הנבלה הזאת?
כי אם כן, דבר איתי, יש לי כמה רעיונות בשבילך..
נבלה...
היא התקלקלה לי פעמיים - בשתי הפעמים התקלה הייתה זהה: כפתור בורר מהירות התריס/צמצם התקלקל. בפעם הראשונה המצלמה עוד הייתה באחריות. הפעם אאלץ להיפרד מ-350 שקלים כדי להחליף את כל הפאנל. איזה רעיונות?

euronitzan

New member
נבלה...
היא התקלקלה לי פעמיים - בשתי הפעמים התקלה הייתה זהה: כפתור בורר מהירות התריס/צמצם התקלקל. בפעם הראשונה המצלמה עוד הייתה באחריות. הפעם אאלץ להיפרד מ-350 שקלים כדי להחליף את כל הפאנל. איזה רעיונות?
אני אדבר איתך טלפונית, כי זה קשור לתקציב
אבל יש לניקון עדשת קיט מעולה אופטית וזולה, ואליה צריך לחבר גוף בהתאם לתקציב.

Image of me

New member
מעולה
עיצוב יפהפה, ואפילו התעתיק לאנגלית
של שמות התחנות הוא כמו שצריך. נעשתה פה עבודה מאד מקצועית!

מעולה
עיצוב יפהפה, ואפילו התעתיק לאנגלית
של שמות התחנות הוא כמו שצריך. נעשתה פה עבודה מאד מקצועית!
דווקא התעתיק לאנגלית בעייתי...
בחלק מן התחנות התעתיק הוא פונטי (כמו שצריך) - דוגמא: Yeffe Nof בעוד בחלק אחר מן התחנות התעתיק הוא ע"פ משמעות (ממש לא טוב) - דוגמא: Ammuniiton Hill גם לא אחיד, ובכלל - מי עושה תעתיק ע"פ משמעות? ואיך יקראו לתחנת כפר סבא בצורה כזו???? בעיייתי מאוד.

אורי404

New member
מפת האזור
כך גם צריכה להיראות תחנת אוטובוס
מידע מפורט של הקווים, שנמצאים בתחנה על מסלולם ושעות הנסיעה וגם תיאור על האיזור ביחד עם צבעים. דבר שניתן לעשות אותו כיום בתחנות האוטובוסים השונות. [כוונתי היא באופן כללי. ייתכן שיש טעויות בתיאורים וגם בכתיב באנגלית, אך כוונתי הייתה ברמת העיקרון].

amit1270

New member
כך גם צריכה להיראות תחנת אוטובוס
מידע מפורט של הקווים, שנמצאים בתחנה על מסלולם ושעות הנסיעה וגם תיאור על האיזור ביחד עם צבעים. דבר שניתן לעשות אותו כיום בתחנות האוטובוסים השונות. [כוונתי היא באופן כללי. ייתכן שיש טעויות בתיאורים וגם בכתיב באנגלית, אך כוונתי הייתה ברמת העיקרון].
בהחלט

מפת האזור
בחיי, ימות המשיח
סוף סוף עושים משהו כמו שצריך ולא מנסים להמציא את הגלגל. מחזה נדיר ביותר בארצנו. כל נושא האינפורמציה בארץ (יותר נכון, אי-נפורמציה) נמצא עמוק בחיתולים. אולי הגיע הזמן שרכבת ישראל תאמץ סטנדרט דומה, ותיישר קו עם אירופה (לפחות בנושא זה)?

מצב
הנושא נעול.
למעלה