עדכון ROM למחשב כף יד מדגם אסוס 639

lti2020

New member
עדכון ROM למחשב כף יד מדגם אסוס 639

יש ברשותי מחשב כף יד מסןג אסוס 639 המותקן WM6 +עברית איירון (כמובן תוכנות חוקיות ) לאחרונה יש לי תקלה שלא נפתרה אפילו עם soft reset וגם hard reset ,כאשר אני רוצה להכנס לתיקיות של אנשי קשר ויומן פגישות אני לא מצליח .ניסיתי לחפש בפורומים וכנראה הבעיה היא של WM6 -כאשר קניתי התוכנה הגיע צרובה על ה-ROM .אני לא מצליח להוריד את גרסת ה-ROM (מאתר אסוס)כדי לדרוס את הישנה כל הגרסאות באתרים הם גרסאות שידרוג מ-WM5 ל-WM6 האם יש למישהוא עדכון ROM למחשב כף יד זה שעבר בדיקה אצלו וכמובן תקין (וחוקי) או מאיפוא ניתן להוריד -חוקי (באתר אסוס העולמי לא ניתן)

AYELET1

New member
ברגע שתעדכן ROM תעלם העברית שלך

איך אתה מנסה להיכנס לתיקיות (סייר הקבצים בפוקט או בדרך אחרת?) נורא מוזר מה שאתה כותב - מדבריך מובן שבהתחלה הצלחת להיכנס לתיקיות ועתה לא גם לא אחרי הארד ריסט. הנקודה היא שהארד ריסט מביא אותך לאותה נקודה בה היית כשקנית את המכשיר!!! האם לאחר הארד ריסט את משחזר את כל החומר שהיה לך? איך? בנוסף, הפורום המתאים לשאלתך הוא פורום פוקט

lti2020

New member
עדכון ROM באסוס

כן אני יודע שהעברית תעלם לתיקות אני יכול להכנס דרך הסייר .רק ליומן פגישות ,משימות ,אנשי קשר (תפריטי ה-OUTLOOK )לא ניתן להכנס לתת תפריטים.העברתי את השאלה לפורום המתאים .בכל מקרה אשמח אם יש לך פתרון ......... שחזור החומר מתבצע ממחשב ה-PC

למעלה