עדכונים

עדכונים ../images/Emo124.gif

העדכונים בפורום יזרמו בסופ''ש הזה כמו מים
אז תתכוננו! לבנתיים... יש לכם קצת תמונות בגלריות, מיותר לציין שהגלריות עוד יצעקו הצילו מרוב תמונות. בהזדמנות זאת אתם מוזמנים להעלות תמונות שלכם לקטגוריה "חברי הפורום" ולקטגוריות השונות, נא לשמור על סדר הגלריות, במידה ויש גלריה חדשה שתרצו שנפתח - שלחו מסר ואנחנו נציית
סקר ראשון הועלה, אתם מוזמנים להצביע וכמובן לשלוח לי ולגיל רעיונות לסקרים הבאים. למי שמכיר ולמי שלא - פינות הפטואה, שהעלתי כל כמה זמן לקומונה נמצאות במילון המונחים, בהמשך אני אעלה את שאר הפינות לפורום ואוטומטית גם למילון מונחים
למי שלא יודע מזה פטואה - הסבר לזה יש גם כן במילון המונחים :) לוח האירועים של הפורום ריק, אז תתחילו לשלוח את ימי ההולדת שלכם - כי אנחנו אוהבים חגיגות
כמובן גם תאריכים של הופעות ומסיבות יתקבלו בברכה! כמו שכבר כתבתי בהמשך הסוף שבוע ימשיכו העדכונים, נעלה תקנון לפורום, על כל השינויים ושאר ההודעות נעדכן אתכם בשרשור הזה. קצת סבלנות ונקים פה ממלכה
תודה לכל מי שכבר הגיע ופירגן

shushishushow

New member
אני חושב שזה היה ב...

yes כמה פעמים... אגב, אני ארז, ובהצלחה עם הפורום החדש...

Lagzieli

New member
זה היה תכנית שקראו לה

השירים ששינו את העולם או משהו כזה והיה על בוב מארלי עם איי שוט דה שריף.

הכל זורם חלק עד עכשיו

נייס אנד איזי וייבס, לא ציפיתי שיתמלא באנשים כל-כך מהר. אבל אני שמח מאוד על כך! הגלריות יתמלאו בימים הקרובים, כמו גם הקישורים, מילון המונחים שרץ כעת. לאט אבל בטוח כמו שאמרנו. :)) שתהיה שבת שלום.

עידכון נוסף וחשוב

בדומה ובהמשך לפינות שהעלתי בקומונה, אני מתכנן פינות קבועות שיעלו מדי עת בפורום, למטרת לימוד והעמקה ברגאיי ובתרבות שמקיפה אותו. מי שירצה לעזור לי בכתיבת מאמרים(או למי שיש כבר זה בכלל יהיה בסט) על רידימים, מפיקים, זמרים, הרכבים-כולם יקבלו חשיפה במשך הזמן. אני אשמח לכל עזרה, דברו איתי במסרים. פינת פתיחה לפורום תעלה ביום ראשון!

Dtiup

New member
ממ

אני אוכל לעזור בדיונים על ראסטאפרי... אשתדל.. נראה מה יהיה.. שיתחילו דיונים =)

אם בא לך...

אתה יכול לעשות בכיף איזה סיכומון שייכנס למאמרים
ויכניס לנו קצת ידע לפורום

Dtiup

New member
אפשרות אחרת

אני בעד שיתחילו דיונים.. ואז נכניס את הכל.. בסיכום, כי תמיד מישהו מחדש לאחר.. =)

למעלה