עד כמה המרחק יכול להשפיע ?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בעבר הנושא הזה עלה פה- אז יש כימיה ועניין אבל יש לזה השפעה כשהמרחק משמעותי (האמת כשאני רציתי הייתי מגיעה גם באוטובוס)אבל היום הרבה דברים השתנו.
דעתכם?
מה בכל זאת יתן לכם את הדעת וההחלטה כן להתאמץ?

Ellis Murphy

Well-known member
אם יש חיבור טוב... כמובן אם המרחק גדול נפגשים לעתים רחוקות יותר אבל כשרוצים - מוצאים פתרונים...
7 שנים ביליתי מעל 4 וחצי שעות ברכב כדי לפגוש מישהי... לא קל בכלל...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אם יש חיבור טוב... כמובן אם המרחק גדול נפגשים לעתים רחוקות יותר אבל כשרוצים - מוצאים פתרונים...
7 שנים ביליתי מעל 4 וחצי שעות ברכב כדי לפגוש מישהי... לא קל בכלל...
אני זוכרת שכתבת בעבר,בהחלט לא קל.
בעניין החיבור זה מתחיל בתכתובת ומהר מאד אתה מבין שאין לך עניין,אצלי זה כך בכל אופן.

michaell299

Active member
אומרים רחוק מהעין רחוק מהלב. מאמין שלא פשוט להצליח להחזיק להבה כשהמרחק גדול מדי. זה יכול להתחיל טוב, ודועך לאט לאט.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אומרים רחוק מהעין רחוק מהלב. מאמין שלא פשוט להצליח להחזיק להבה כשהמרחק גדול מדי. זה יכול להתחיל טוב, ודועך לאט לאט.
אין ספק שהנסיון מוכיח את עצמו ,כמה זמן אתה יכול לשמר קשר וירטואלי?אני אולי יום וחצי בהנחה גסה.

michaell299

Active member
אין ספק שהנסיון מוכיח את עצמו ,כמה זמן אתה יכול לשמר קשר וירטואלי?אני אולי יום וחצי בהנחה גסה.
אני מסוגל להחזיק כל קשר כל עוד יש הפריה הדדית ושני הצדדים נהנים. כשזה מפסיק להיות כך, הקשר מתמוגג מעצמו

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני מסוגל להחזיק כל קשר כל עוד יש הפריה הדדית ושני הצדדים נהנים. כשזה מפסיק להיות כך, הקשר מתמוגג מעצמו
לזה בדיוק התכוונתי ,כי אי אפשר לתחזק(במיוחד קשר וירטואלי)כשצד אחד משקיע יותר,לא עובד.
חייב שיהיה גירוי קוגנטיבי אחרת זה הולך לאיבוד.

Ellis Murphy

Well-known member
לזה בדיוק התכוונתי ,כי אי אפשר לתחזק(במיוחד קשר וירטואלי)כשצד אחד משקיע יותר,לא עובד.
חייב שיהיה גירוי קוגנטיבי אחרת זה הולך לאיבוד.
טוב, קשר וירטואלי זה בכלל בלאגן ואכן קשר כזה דועך מעצמו

אישון34

Well-known member
השאלה טיב הקשר.

פעם היה לי סוג של "רומן" עם גברת אחת גרושה שגרה באחת השכונות של ירושלים.

שהייתי חוזר מירושלים הייתי מרים טלפון - הייתה תקופה שהכרתי את סדר היום שלה, היינו ניפגשים אז לכמה שעות של אושר וממשיכים ביום.

אבל הקשר לא הצליח להפריח את עצמו - ובא לסופו בסופו של דבר.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

בכלל, תמיד בקשר יש שאלה אחת, מה חסר לך בחיים ברגע זה - וכמה.

לפי זה הכל ניבנה.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אבל חייב לציין, פעם פנתה אלי גברת שגרה רחוק מאוד.

מראש, שהבנתי כמה זה משבש את היום להגיע אליה מנעתי את המפגש הראשון.

לא חשתי שאני מסוגל לכהיכנס לאירוע שיכלול נסיעות רבות כל כך.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

מה הייתי רוצה ברגע זה?

ברגע זה אני חושב במונחים של חיבוק, אז עדיף חבקנית שאני בקלות יכול להגיע אליה לחיבוק.

אישוניאיש.
האם אתם עוצמים עיניים בחיבוק?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
השאלה טיב הקשר.

פעם היה לי סוג של "רומן" עם גברת אחת גרושה שגרה באחת השכונות של ירושלים.

שהייתי חוזר מירושלים הייתי מרים טלפון - הייתה תקופה שהכרתי את סדר היום שלה, היינו ניפגשים אז לכמה שעות של אושר וממשיכים ביום.

אבל הקשר לא הצליח להפריח את עצמו - ובא לסופו בסופו של דבר.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

בכלל, תמיד בקשר יש שאלה אחת, מה חסר לך בחיים ברגע זה - וכמה.

לפי זה הכל ניבנה.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אבל חייב לציין, פעם פנתה אלי גברת שגרה רחוק מאוד.

מראש, שהבנתי כמה זה משבש את היום להגיע אליה מנעתי את המפגש הראשון.

לא חשתי שאני מסוגל לכהיכנס לאירוע שיכלול נסיעות רבות כל כך.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

מה הייתי רוצה ברגע זה?

ברגע זה אני חושב במונחים של חיבוק, אז עדיף חבקנית שאני בקלות יכול להגיע אליה לחיבוק.

אישוניאיש.
האם אתם עוצמים עיניים בחיבוק?
עוצמת עינים בחיבוק.. :-]
בהחלט מסכימה שמרחק יכול להוות משקל כבד בשיקולים,ולשאלתך"מה חסר לך ברגע זה וכמה?זה בטח לא סקס מזדמן אלא חבר טוב לשיחה,לבירה ואולי גם לחיבוק.
שבוע נפלא וטוב.

אישון34

Well-known member
עוצמת עינים בחיבוק.. :-]
בהחלט מסכימה שמרחק יכול להוות משקל כבד בשיקולים,ולשאלתך"מה חסר לך ברגע זה וכמה?זה בטח לא סקס מזדמן אלא חבר טוב לשיחה,לבירה ואולי גם לחיבוק.
שבוע נפלא וטוב.
את היום העברתי בשיחה פורה לחלוטין עם חבר טוב ויחד עם ארוחה ניפלא ויין איכותי.

השאלה היא כמובן האם כל זה מספיק על מנת להגיע לאושר? התשובה שלי היא שלא, כל זה חשוב, אבל לא מספיק.

בסרט "מלך הים" עומד הכוכב בסיומו ואומר "מהם החיים ללא מלח". (סרט מלחמה מונעים ממנו את הגישה לים ולמלח, והוא ניכנע).

אישוניאיש.
בדרכו במסע את האושר.

alongrin100

Well-known member
בסוג כזה של קשר, הכל תלוי בציפיות של שני הצדדים.
אם צד אחד מצפה להפגש לפחות פעם בשבוע, המרחק הופך להיות גורם להיות גורם משמעותי.
אני לא מצפה מאף אחת להתנייד שעות בכבישים כדי להפגש, ואני גם פחות מעוניין לעשות את זה.

שלא לדבר שהרבה יותר קשה להסביר לצד השני איפה אתה נמצא ולמה.
ההעדפה שלי היא קרוב במרחק סביר למקום המגורים/עבודה שלי - עם עדיפות למקום העבודה.

למעלה