"עובדה" של אילנה דיין מתגייסת לנצחון השמאל

שחר 676

Well-known member
מנהל
באמצעות "תחקירים" אשר נועדו לנגח את ממשלת נתניהו רגע לפני הבחירות.

אתמול ראינו שני פקידים בכירים במשרד האוצר ( טרנר ושאול מרידור ) אשר כנראה חלמו שהם מחליפים את שר האוצר וראש ממשלת ישראל.

משפחתו של שאול מרידור שומרת טינה קשה לנתניהו בשל יחסו אל דן מרידור השמאלן
(אביו של שאול) ולגבי טרנר.....למיטב ידיעתי היא הייתה בת טיפוחיו של השר כץ אשר קידם והריץ אותה במעלה הקריירה מגיל צעיר - כפוית הטובה הזו אשכרה חברה לשאול מרידור נגד זה שעשה לה רק טוב בחיים .....אני יכול רק לשער מהיכן נובעת כפיות הטובה הזאת שכן הגברת טרנר מתגוררת באחד המושבים היוקרתיים בשרון - מושב אשר רבים מתושביו שמאלנים עד לשד עצמותיהם - בהחלט יתכן שהמעטפת הסובבת את מקום מגוריה הפעילה עליה לחץ אך אני חושב שניתן להניח ברמה לא מועטה של ודאות כי מדובר בשמאלנית אשר משפחתה הקרובה אוחזת בדעות זהות.

אז כן , לעניות דעתי הגברת טרנר ירקה בפרצופו של מיטיבה ( בושה וכלימה ) - ראיתי את השר כץ מתייחס לראיון שלה ב "עובדה"... רואים שהשר פגוע מהתנהגותה חסרת הלויאליות ואולי כעת הוא ישכיל לבדוק לעומק את המועמדים להיות אנשי אמונו.

שימו לב כיצד מדבר השר כץ על טרנר - צפו החל מהדקה השביעית.

יש כללים ברורים - נבחרי ציבור מתווים את המדיניות והפקידים מבצעים בדיוק כפי ששר הבטחון מנחה את צה"ל - אך יש כאלה החשים עצמם מעל "זוטות" אלו .....אנו נמצאים בתקופת מגיפה קשה , נבחרי הציבור מנסים להעביר מענקים כספיים לאזרחי ישראל נוכח האבטלה הגואה אך למיטב הבנתנו פקידים חצופים מנסים לעכב זאת ולנעוץ טריז במאמצי הממשלה להתמודד עם השלכות המגיפה ע"פ תפיסת עולמה ומיטב הבנתה.

טוב ששניהם סיימו את תפקידם - כל הכבוד לשר כץ

נו טוב, הרמת :)
תראה, יש רכוש קבוע שזה משרד ופקידים, ויש את בר חלוף.
מה גורם לאזרח קטן כמוך/כמוני לזרוק את תכנון המס ולהעדיף את המזומן ?

evglev1

Well-known member
מנהל
באמצעות "תחקירים" אשר נועדו לנגח את ממשלת נתניהו רגע לפני הבחירות.

אתמול ראינו שני פקידים בכירים במשרד האוצר ( טרנר ושאול מרידור ) אשר כנראה חלמו שהם מחליפים את שר האוצר וראש ממשלת ישראל.

משפחתו של שאול מרידור שומרת טינה קשה לנתניהו בשל יחסו אל דן מרידור השמאלן
(אביו של שאול) ולגבי טרנר.....למיטב ידיעתי היא הייתה בת טיפוחיו של השר כץ אשר קידם והריץ אותה במעלה הקריירה מגיל צעיר - כפוית הטובה הזו אשכרה חברה לשאול מרידור נגד זה שעשה לה רק טוב בחיים .....אני יכול רק לשער מהיכן נובעת כפיות הטובה הזאת שכן הגברת טרנר מתגוררת באחד המושבים היוקרתיים בשרון - מושב אשר רבים מתושביו שמאלנים עד לשד עצמותיהם - בהחלט יתכן שהמעטפת הסובבת את מקום מגוריה הפעילה עליה לחץ אך אני חושב שניתן להניח ברמה לא מועטה של ודאות כי מדובר בשמאלנית אשר משפחתה הקרובה אוחזת בדעות זהות.

אז כן , לעניות דעתי הגברת טרנר ירקה בפרצופו של מיטיבה ( בושה וכלימה ) - ראיתי את השר כץ מתייחס לראיון שלה ב "עובדה"... רואים שהשר פגוע מהתנהגותה חסרת הלויאליות ואולי כעת הוא ישכיל לבדוק לעומק את המועמדים להיות אנשי אמונו.

שימו לב כיצד מדבר השר כץ על טרנר - צפו החל מהדקה השביעית.

יש כללים ברורים - נבחרי ציבור מתווים את המדיניות והפקידים מבצעים בדיוק כפי ששר הבטחון מנחה את צה"ל - אך יש כאלה החשים עצמם מעל "זוטות" אלו .....אנו נמצאים בתקופת מגיפה קשה , נבחרי הציבור מנסים להעביר מענקים כספיים לאזרחי ישראל נוכח האבטלה הגואה אך למיטב הבנתנו פקידים חצופים מנסים לעכב זאת ולנעוץ טריז במאמצי הממשלה להתמודד עם השלכות המגיפה ע"פ תפיסת עולמה ומיטב הבנתה.

טוב ששניהם סיימו את תפקידם - כל הכבוד לשר כץ
כ"ץ גינה את מירי רגב על שפיטרה אותה ממשרד התחבורה ולקח אותה למשרד האוצר, כך שהיא הייתה עם כ"ץ באש ובמים, אז אם גם לה נשבר יש דברים בגו. מה גם שכל הפרשנים בערוץ 12, כולל עמית סגל הימני בטוחים שביבי נמנע מלהעביר את תקציב 2021 כדי לא לקיים את הרוטציה.

AVIKO13

Well-known member
לא ראיתי את התוכנית וזה גם לא מעניין אותי מה אמרו
וזה בכלל לא עניין פוליטי
יצאת ממקום עבודה שקיבל אותך, לא מלכלכים על המקום, פשוט ככה .
אלא אם כן גילית משהו דרסטי שחיתויות, מעילות ענק, פגיעה בביטחון המדינה.

למעלה