עוד חודש...

orit a3at

New member
לכל מי שזכה ב- VIP

קיבלתם כבר את האימייל השני? את הראשון קיבלתי (הקבלה) אבל מה עם המייל השני שמפררט על הפרטים של אותו יום של ההופעה? תודה

דניאל זילברשטיין ב-../images/Emo43.gif אנשים

תפוז
אנשים ומגזין הנוער "ראש 1" מפגישים אתכם עם דניאל זילברשטיין
רק 30 גולשים יזכו להגיע למפגש. רוצים לזכות? לפרטים נוספים הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=53462
אל תפספסו את סדנת הצריבה שעלתה בפורום אומנות שימושית – כל המידע שרציתם לדעת על צריבת עץ, הדגמות והסברים מרוכזים בשרשור, ואתם מוזמנים להכנס, להתרשם וללמוד http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=505&msgid=93630713
חושבים שאתם "כמעט כמו" כוכבי "השיר שלנו"? תחרות כמעט כמו השיר שלנו יוצאת לדרך
לפרטים נוספים לחצו על "תחרות כמעט כמו" בעמוד זה למעלה: http://www.flix.co.il/tapuz/OurSong/showVideo.asp?m=1286114

../images/Emo79.gifסקר ראשון..../images/Emo223.gif

על האלבום הכי טוב שיצא להם עד עכשיו תצביעו ואתם תמיד יכולים לפרט יותר פה...

orw93

New member
וואי../images/Emo205.gif

היתה לי התלבטות רצינית בין A Crow Left of the Murder לבין Light Grenades. אבל בחרתי Light Grenades

AeroFan

New member
אז ככה

את כולם אני אוהב ואת כולם יש לי... אבל בחרתי ב A Crow Left Of The Murder. המון אנשים אמרו שזה אלבום מאכזב ושהם נהיו להקת MTV בגללו... אז נכון שזה לא אינקובוס הישנים ונכון שהוא בסגנון שונה, אבל הוא לטעמי אלבום מעולה עם סאונד באמת שונה וטוב יותר... יש בו יצירות נהדרות ומיוחדות כמו Sick Sad Little World, Megalomaniac, Pistola, Here In My Room ועוד... אחד האלבומים האהובים עליי ביותר גם באופן כללי.

PinkFloydit

New member
קשה קשה

אני ממש אוהבת את האחרון Light Grenades, אבל גם Morning View מעולה.... אה! וגם Make Yourself הקיצר.. יש להם אלבומים מעולים... קשה מאוד להחליט כי בכל אלבום יש לי שירים אהובים וכל אלבום שונה לגמרי מהשאר הם פשוט להקה מעולה, אחת הטובות של זמננו

hilikus

New member
קשה להחליט

במיוחד בין סיינס למייק יורסלף..אבל אני חושבת שסיינס לוקח (הכי בגלל idiot box ו- vitamin)

hypee

New member
ללא ספק קשה

morning view הוא הראשון ששמעתי והוא מעולה אבל סיינס לוקח כי יש סאונד מיוחד הוא מדהים לדעתי כל שיר יצירת אומנות

brass monkey

New member
A Crow left of the murder....

ברור!! מה השאלה בכלל? הדיסק הראשון שהם באמת להקה כמו שצריך.... כל שאר הדיסקים זה יותר כל אחד לבד....

A b s o l u t

New member
../images/Emo207.gifאתם יודעים מי מפיק את ההופעה?

כאילו מי הביא אותם לארץ וכאלה?

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif אין סיכוי.

אני שלחתי לאורנג' הודעות בקשר להופעות נספות שאני רוצה שינסו להביא אבל הם טענו שהם רק ספונסרים אומשהו.. מישהו משלם לאורנג' הרבה כסף כדי שהם יפרסמו את ההופעה וזהו. בטח אחד משלושת המפיקים הגדולים בארץ שאין לי מושג מי הם XD

אורנג' לא מביאים אותם לארץ.

הם מופיעים במסגרת של אורנג', אורנג' נתנו למישהו שיארגן להם להקות, אני חושב שקוראים לו יוסי גרנית, הוא גם זה שלצערנו הרב מביא את MCR לארץ:\ אבל אם אני לא טועה זה הוא.

blahblah123

New member
../images/Emo41.gif missFlag בארץ !

להקת missFlag בהופעות השקת אלבום הבכורה, לפני טור שני לארה"ב ואירופה. ירושלים : יום שישי, 9.2 בצוללת הצהובה בירושלים, שעה 21:30 אפשר להוריד 2 שירים חינם באתר הלהקה, ואתם מוזמנים לבקר במייספייס ! www.missFlag.com www.myspace.com/missFlag

למעלה