עוד כמה שאלות לעצמי

לאילו אנשים אין לי סבלנות?

לאנשים טיפשים שחוזרים על אותה טעות כל החיים, לחסרי סבלנות שהפזיזות היא טבע שני עבורם, לאנשים שפועלים רק מתוך אמוציות ושנעלבים מכל שטות, לאנשים שמהבוקר ועד הלילה משחקים משחקי כבוד וכיבוד ושלא מסוגלים להוציא משפט שלם שאין בו מרכיב של שקר והכל כדי להאדיר את עצמם בעיני רוחם (לרוב בליווי טפיחה עצמית מוגזמת על השכם), וכמובן אין לי סבלנות לגזענים. גזענים הם אנשים חלשים שקל להפחיד אותם ולבצע בהם מעשה מגונה של מניפולציה רדודה 24/7.

רוב הזמן נח

Well-known member

לאנשים טיפשים שחוזרים על אותה טעות כל החיים, לחסרי סבלנות שהפזיזות היא טבע שני עבורם, לאנשים שפועלים רק מתוך אמוציות ושנעלבים מכל שטות, לאנשים שמהבוקר ועד הלילה משחקים משחקי כבוד וכיבוד ושלא מסוגלים להוציא משפט שלם שאין בו מרכיב של שקר והכל כדי להאדיר את עצמם בעיני רוחם (לרוב בליווי טפיחה עצמית מוגזמת על השכם), וכמובן אין לי סבלנות לגזענים. גזענים הם אנשים חלשים שקל להפחיד אותם ולבצע בהם מעשה מגונה של מניפולציה רדודה 24/7.
תכין קפה עם 2 סוכר.

evglev1

Well-known member
מנהל

כלומר אין לך סבלנות לעצמך? כי רק ערבים גזענים מתעקשים על "פינוי התנחלויות".

Katomishh

Well-known member

תשובות לשובו, או למה השמאל שמטיף לסובלנות והכלת האחר לא מבין באמת מה הם סובלנות והכלה.
1. רוב האנשים בעולם יענו להגדרה שלך ל"טיפשים".
2. אנשים שפועלים מתוך אמוציות - אנשים שלא נוהגים לפי קוד התרבות המערבי.
3. משחקי כבוד - כנ"ל.
4. גזענים - כלל האנושות. זה מנגנון הישרדותי, מנגנון שנצפה גם בבעלי חיים. נפוץ יותר בחברות שלא אימצו את הפוליטקלי קורקט המערבי, דהיינו בני מיעוטים ומהגרים לחברות מערביות.

dory30

Well-known member

עוד כמה שאלות לעצמי​

לא נראה לי שזה רק לעצמך, כי אם זה היה כך האם היית משתף אותנו בתהיות שכאלה?

מה לעשות, יש אנשים כאלה. גם בפוליטיקה, גם בפורום וגם בחיים עצמם. אני טוען שיש לאמץ גישה, שלפיה לא כל האנשים בעולם יכולים להסתדר לפי התכניות שלנו. החוכמה היא, לדעת איך לנצל לטובתנו את הסיטואציה ולהרוויח ממנה, ובו בזמן להישאר אנושי מבלי לפגוע באינטרסים שלך עצמך. כמובן שיותר קל לייעץ מלעשות.

העניין שאני מוקף מהבוקר ועד לילה באנשים כאלה...כנראה ניחנתי ביכולת הכלה וכוח סיבולת עצומים |קפה|

לא נראה לי שזה רק לעצמך, כי אם זה היה כך האם היית משתף אותנו בתהיות שכאלה?

מה לעשות, יש אנשים כאלה. גם בפוליטיקה, גם בפורום וגם בחיים עצמם. אני טוען שיש לאמץ גישה, שלפיה לא כל האנשים בעולם יכולים להסתדר לפי התכניות שלנו. החוכמה היא, לדעת איך לנצל לטובתנו את הסיטואציה ולהרוויח ממנה, ובו בזמן להישאר אנושי מבלי לפגוע באינטרסים שלך עצמך. כמובן שיותר קל לייעץ מלעשות.
לחזור על אותה טעות זה עקשנות בדר"כ.

אלא אם כן האדם לא מבין במה הוא טעה.

dory30

Well-known member
לחזור על אותה טעות זה עקשנות בדר"כ. אלא אם כן האדם לא מבין במה הוא טעה.
יש גם עקשנות חיובית, אבל זה לא שייך לנושא. ועדיין, במקום להתרגז מטפישות של אחרים אתה יכול לנסות להרוויח ממנה. זה ציני, אבל יעיל.

סתוונית333

Well-known member
יש גם עקשנות חיובית, אבל זה לא שייך לנושא. ועדיין, במקום להתרגז מטפישות של אחרים אתה יכול לנסות להרוויח ממנה. זה ציני, אבל יעיל.

יש נחישות שהיא נחשבת כביכול לעקשנות חיובית ובניגוד לעקשנות שלילית.

dory30

Well-known member
יש נחישות שהיא נחשבת כביכול לעקשנות חיובית ובניגוד לעקשנות שלילית.
ברוך שובך. אני אכן כזה, עקשן חיובי לרוב.

למעלה