עוד לא היה פה שרשור בוקר טוב??

adida12

New member
עוד לא היה פה שרשור בוקר טוב?? ../images/Emo42.gif

אז בוקר טוב, ויום טוב שיהיה לכן
מתחילים ב-9 וחצי היום!! קצת לנוח =]

בוקר טוב ושבת שלום ומבורך../images/Emo183.gif

גשום וקר דוקא בסופ"ש... אז אמנם שעה בין תגובה לתגובה....וסגירת מליון דפי אינטרנט שלא מגיבים...אבל כל עוד לא מתייאשת אני כאן....

Island Woman

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

וסופ"ש נפלא לכולן..
איזה כיף... אין לי קניות לשבת כי הבעלול כבר עשה, הבית נקי (החלטתי לקחת עוזרת כי אני כבר לא משתלטת על בית של 3 קומות עם 6 חדרים!!!
) אני יושבת בכיף עם כוס תה וכל מה שנשאר לי לעשות זה כביסה ולהעמיד מרק עוף..

3 קומות ../images/Emo2.gif

כל לילה ישנה בקומה אחרת חחחחחח? אח מקנאה בך אני מהבוקר מנקה לבד, רק החדר של מעין איזה שעתים כי אחרי חנוכה נשארו שרידי ממתקים ואיתם הנמלים
אז קירצפתי לה... עכשיו מתחיל להתבשל לו מרק לקוסקוס.

Island Woman

New member
כן 3 קומות..

זה פשוט סיוט מהלך.. וזה בלי לספור את העליה לחדר כביסה. אי אפשר להשתלט על זה ומהבעל אין לי מה לבקש כי הוא חוזר מאוד מאוחר... אז החלטתי שאני מפנקת את עצמי עד הסוף ולוקחת עוזרת לפחות עד שליוש קצת תגדל ותהיה ניידת יותר. אני הולכת לראות את יצא לי המרק עוף. אין כמו מרק במזג אוויר הזה ואח"כ תה עם נענע.

תותי ב

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב ויום מקסים לכולן...../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif

RedStrawberry

New member
בוקר אור + המלצה

אתמול ראיתי את הסרט "מכושפת" בקולנוע. מה אני אגיד, סרט פשוט נהדר עם שחקנים נפלאים וסיפור מקסים ביותר.. מאוד ממליצה עליו !

שבת שלום לכולם../images/Emo213.gif

הבעל שלי התקשר משדה התעופה תשמעי יש פה MAC (הוא יודע שאני משוגעת על המוצרים שלהם) לקנות לך משהו אני אמממממ לא תודה (כאילו איך בדיוק תבחר לי צבעים
יש גבול)

למעלה