עוד מעט 2010 איחוליםם וברכות לשנה החדשה

Miss Roni

New member
שנה טובה לכולם ../images/Emo140.gif

כמו שכבר אמרתי בשרשור אחר כאן...

בנוגע ל"סילבסטר".. נכון,סילבסטר היה נוצרי ששנא יהודים. אבל אנשים חוגגים את זה שמתחילה שנה חדשה,שעבר עשור. ולא את מה שסילבסטר עשה או לא עשה. אני אישית מאוד אוהבת לחגוג את תחילת השנה. זה לא קשור לדת או למדינה שחיים בה. גם ככה רוב האנשים חיים עפ"י התאריכים הלועזיים. סתם שתדעו,אנחנו המדינה היחידה שקוראת ליום הזה סילבסטר.
זה רק מראה כמה שכולם כאן טועים.

אורXXX

New member
עונה באיחור, HAPPY NEW YEAR ../images/Emo25.gif../images/Emo211.gif

שם: אור
גיל: 16 תאריך לידה: 26.12 בן או בת: בת כיתה: י' אזור מגורים: חיפה משהו טוב שקרה בחודש שעבר: יומולדת
משהו רע שקרה בחודש שעבר: מבחנים
תוכניות לחודש ינואר: עוד מבחנים
, ימי הולדת לחברות
הדמות האהובה החודש מכמעט מלאכים: חסמין
הדמות השנואה החודש מכמעט מלאכים: לונה
(שמתם לבם שהוציאו את חואן המורה מהעלילה?.. חשבתי שהוא עוד ישאר בסביבה..) משהו טוב שקרה ב2009 : מלאא, קודם כל המעבר לתיכון עשה רק טוב. יש לי כיתה מדהימה, מורים תותחים ומלא חברים חדשים. סוכות09 הייתה חוויה בלתי נשחכת
, ואני בטוחה שגם עבור כולכם. ואיך שחכתי בכלל? כמעט מאלכים חח, התחלתי לראות בפבואר09 ומאז היסטוריה והיסטריה
(אגב השלמתי את כל העונות והפרקים החסרים מהעונה הראשונה והשנייה חח, פשוט התאהבתי קשות
) משהו רע שקרה ב2009: לא עולה לי משהו תוכניות ל2010 : אחח מלא, פסח09 הולך להיות אדיר, משלחת לארה"ב, ת"ז, ועוד ועוד ועוד חגגתם אתמול?או מתכוונים לחגוג היום את השנה החדשה? תככנתי לצאת עם חברות ואז לזרום למסיבה אבל הייתי הרוגה מעייפות ונרדמתי ב10
מסר לאומה: תהיו מי שאתם ותחיו את החיים
כמעט מלאכים משעשע אותך, מצחיק אותך, משמח אותך, מעציב אותך, מרגש אותך, מעצים אותך, מלמד אותך, מדריך אותך, משפיע עלייך, משנה אותך, נותן לך את הכלים לאהוב ולהרגיש נאהב.
תמונה: רציתי להעלות תמונה מהיומלדת אבל היא כבדה מידי

למעלה