עוד נושא שנדון פה בהרחבה -סחר בנשים

עוד נושא שנדון פה בהרחבה -סחר בנשים

האם ניתן לגייס את הממסד העירוני (בכלל, ובת``א בפרט) ללוחמה בתופעה במגזר המוניציפלי ? האם זה מציאותי לחשוב שאפשר ?

אמיר.

New member
סתם לידיעה (אולי נצא טוב)

`וגנב איש ומכרו ונמצא בידו מות יומת` (שמות כ``א טז) לסוחרי הנשים צריך לתת את המקסימום האפשרי לתת במדינה שלנו. להלחם מלחמת חרמה במפלצות הללו. ------------- בלי לבטל את הצורך להלחם בזנות עצמה.

טל קר

New member
אולי צריך, אבל זה מה יש:

העונש המקסימלי על סחר בנשים הוא 16 שנים. בגלל שהם מקבלים גג שנתיים כי הם עושים כל מיני עסקאות עם הפרקליטות ועוזרים למשטרה על דבר שהרבה יותר חשוב לה מסחר בנשים, סמים, הכי הרבה שקיבלו עד עכשיו היה שנתיים, אם בכלל הם מגיעים למשפט (אפשר לספור על אצבעות כף יד אחת את אלו שקיבלו עונש על כך) כי בדרך כלל העזרה שהם נותנים למשטרה בדברים אחרים משחררת אותם עוד קודם. עכשיו הועדה הפרלמנטרית של סחר בנשים החליטה להעביר חוק עונש מינימום! של 4 שנים שלמות! על סחר בנשים. צריך לשנות את ההגדרה של זה מעונש מינימום לעונש מינמלי...

אמיר.

New member
שיו ? וזה במדינה החילונית הנאורה ..

כלומר . אי אפשר אפילו לחשוב על מאסר עולם ??? האם תוכלי לתת לי את הסעיף בחוק ?? אשתדל להפעיל לחץ על נבחרי הציבור שלי. (מת לתת להם עונש מוות... אבל כנראה אי אפשר נראה קודם שיענישו רוצחים ככה)

אמיר - אנחנו בהחלט נדון הלאה ונפנה

למובאות. כולן ניתנו בפורום הקודם ואני בטוחה ששמורים על מחשבה של טל. לדעתי נושא הסחר בנשים צ``ל נושא למאבק מאוחד בכל פלגי העם. חנה

למעלה