עוד על לשחרר את החלום על הילד הנוסף

עוד על לשחרר את החלום על הילד הנוסף

היי כולן. קוראת מה שנכתב כאן על הכמיהה לילד הנוסף. התגובות, השאלות, הנסיונות לתת תקווה.. כתבתי כאן בעבר בנושא הזה כי באמת עבורי זה האזור גם הכי קשה וגם הכי בודד.
רוצה להציע מפגש, לנשים שנמצאות בשלב הזה של להחליט להמשיך הלאה, לוותר על הכמיהה ולבחור לחיות את החיים שיש.
לי מאד חסר מפגש עם נשים במצב הזה. כמו שאמרתי אני מרגישה מאד בודדה בחוויה הזאת, וכרגע מתקשה להיות בשיח בנושא הזה עם נשים שכן זכו בילד קשת (ואולי זאת טעות ופספוס אך כך אני מרגישה)
עלי - יש לי שני ילדים מופלאים
ואחריהם חוויתי 3 אובדני הריון כואבים ורצופים, 2 מהם בשלבים לא מוקדמים. לפני שנתיים עצרנו, היום מבינה שזאת לא הפסקה אלא עצירה ואני עסוקה בלעכל את זה.
מי שמעוניינת למצוא איזו פלטפורמה למפגש (ממשי או וירטואלי, לא באמת חשבתי על זה עד הסוף) צרו איתי קשר, עדיף בנייד
0528547901. גלי.

שירהד1

Member
מנהל
אני מאוד מבינה אותך

מאוד מתחברת למה שכתבת. אני זוכרת את עצמי אז, בחוויה הקשה והכואבת כל כך. ואני דווקא מאוד יכולה להבין למה את מתקשה להיות בשיח בנושא הזה עם נשים שכן זכו בילד/ת קשת. אני לא חושבת שזו טעות ופספוס. אני חושבת שאם זה מה שאת מרגישה, אז לכי עם התחושות שלך.
אני מקווה מאוד שתצליחי להכיר נשים שהן במצבך, ושתוכלנה להוות קבוצת תמיכה אחת לשנייה.
ובלי קשר- אנחנו גם פה, לכל דבר ועניין שתרצי ותצטרכי.
יש פה מקום לכולן. גם לאלו שממשיכות בנסיונות, וגם לאלו שהחליטו לעצור.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

מזדהה

גם אם המצבים שלנו שונים (אצלי ילד אחד, 2 אובדנים לפניו כולל לידה שקטה ו4 אחריו, ומאז טיפולי פוריות).
מתלבטת בעיקר עם עצמי, לפעמים עם בן הזוג, די הרבה עם חברה במצב דומה מאד ומרגישה שרוב הזמן צריכה ורוצה להדחיק את הנושא דוקא, כדי להמשיך לפעול מה שכרגע בוער בי יותר מלעצור.
זה משתנה כל הזמן, דינמי כ"כ, בסוף כל טיפול, אחרי כל כשלון נוסף, ההתלבטות אם לעצור מתחזקת מאד ואז לאט לאט שוב התקווה מתעוררת, שוב הרצון לנסות שוב עולה, רק עוד נסיון אחד...

אין לי הרבה מה לתרום בעצם, משום שאני מאד בפיצול אישיות בנושא עדיין וטרם גיבשתי החלטה לעצור.
אנחנו עושים מאמצים לכיוון אימוץ ואם התהליך לא היה מאד ארוך (יכול לקחת 3 שנים), לא ודאי ויקר, כנראה שהייתי עוצרת ושמה את כל מאמציי בכיוון הזה.

זו אני20

New member
לוותר או אולי לא ....

הי .
אני גם הייתי במקום הזה שלך .
באותו זמן ...היה לי ילד אחד . וניסיתי באמת שניסיתי הכל
המשפחה שלי והרופאים. ...הרימו ידים ...
ואני בשלב כלשהו הרמתי ידים.
אבל אז..פיספסתי לא היסתדר לי עם הגלולות...ונקלטתי.
פחדתי ...פחדתי על החיים שלי .
אבל אז ההריון דווקא כן הצליח! ילדתי ילד בריא אמנם קצת מוקדם. ..נגד כל סיכויי הרופאים זה קרה.!
אבל זה הנס הפרטי שלי .
אני לא חושבת שזה מתאים לכל אחת וזה מאוד אינדוודאלי.. .עד כמה הרצון שלך חזק ...
אצלי ...כבר לא ראיתי בעיניים ...זה תפס את כל כולי . לא הייתי מסוגלת להשלים עם המציאות הזו . ..
אבל .
באמת. תשמחי על מה שיש לך.משפחה עם שתי ילדים חמודים שגם זה לא ברור מאליו ..
ובהמשך שתתחזקי תנסי שוב...
או שבאמת תגיעי להשלמה .ולאהוב ולחבק חזק את מה שיש

למעלה