עוד פעם סגר.....

פיקוס123

New member
שלום לכולם.

הודיעו לי מן שממחר לשלושה שבועות כל מערכת החינוך בארץ מושבתת, חשבתי שיהיה לי עוד יום אחד של חסד להתכוננן עוד קצת לחג אבל אלוהים צוחק על כולנו ומשנה את התוכניות. אבל יכול להיות של פג יהיה מחר בית ספר כי הוא בכיתה קטנה משולבת. הקטע זה להעסיק את הקטן..... אולי יהיה איזשהו מסגרת לכמה שעות כמו שהיה לנו בסגר הקודם שאז הוא לא הסכים כל כך ללכת, וצריך לשלב עבודה עם הבית שהילדים בבית, ולך תסדר ארונות ותבשל אוכל לחג.... האחים שלי היו אמורים לבוא לאבא שלי אבל הם ביטלו בגלל הסגר.....

SupermanZW

Well-known member
שלום לכולם.

הודיעו לי מן שממחר לשלושה שבועות כל מערכת החינוך בארץ מושבתת, חשבתי שיהיה לי עוד יום אחד של חסד להתכוננן עוד קצת לחג אבל אלוהים צוחק על כולנו ומשנה את התוכניות. אבל יכול להיות של פג יהיה מחר בית ספר כי הוא בכיתה קטנה משולבת. הקטע זה להעסיק את הקטן..... אולי יהיה איזשהו מסגרת לכמה שעות כמו שהיה לנו בסגר הקודם שאז הוא לא הסכים כל כך ללכת, וצריך לשלב עבודה עם הבית שהילדים בבית, ולך תסדר ארונות ותבשל אוכל לחג.... האחים שלי היו אמורים לבוא לאבא שלי אבל הם ביטלו בגלל הסגר.....
יש פתרון, קני פעם אחת ארבעת המינים והסתובבי איתם תמיד. אם פקח שואל אותך למעשייך כשאת מתרחקת מביתך או רחוקה מביתך אמרי שאת הולכת לקנות ארבעת המינים ואם הוא שואל כשאת מתקרבת לביתך או קובה לביתך אמרי שקנית ארבעת המינים. אפשרות נוספת היא "הולכת למקווה" או "חוזרת מהמקווה", לא חסרות דרכים.

פיקוס123

New member
הצחקת אותי קצת........ לצערי בעלי עדין לא קנה 4 מינים ויש לנו פרוגלה אז לא צריך לבנות סוכה, ולמקוה זה רק בלילה......... והיום בישוב שלי היה איזה מסגרת לחצי יום לילדים, אבל מחר שצריך לגמור הכל במטבח הם ישגעו אותי,

הכי מרגיז אותי שאני שומעת מאנשים שהאורחים שלהם מבטלים ומצד שני אני שומעת שיש כאלה שכן באים אבל מתכננים לחזור הביתה האחרי החג. ועם במקרה יש להם תסמינים ולא יודעים?? זה מרגיז, נכון שבישוב שלנו ביקשו שעם יש אורחים שלא יסתבובו במקומות צבורים, ובכלל למעט באורחים בגלל הקרונה ויש הרבה מבודדים וקצת חולים.

למעלה