עוד שעה.....

פגעסוס

Well-known member
מזל טוב ../images/Emo47.gif ../images/Emo48.gif ../images/Emo77.gif| פרח| ../images/Emo41.gif

k4school

New member
מזל טוב ממני ומכל צוות האתר ../images/Emo49.gif

סיפורון יום-הולדת : לפני הרבה שנים היה לנו מנהג שמי שיש לו יום הולדת מקבל מתנות.... עברו ימים, שנים ולא אספר כמה בדיוק, והנה יום אחד בזמן חגיגת יום-הולדת של אחד מחברי הטובים, בפאב מוכר באילת, כשהגענו לקטע בו יש לשלם על ההזמנות... (תאמיני לי שזה לא מעט אצלנו) קם חברי ושאל : ממתי עברנו למצב בו בעל בחגיגה הוא המזמין וזה שמשלם על כולם ??? לאחר כמה הירהורים ודיונים הגענו למסקנה מוזרה כי אכן בכל השנים האחרונות, לא רק שהפסקנו לתת מתנות לחבר´ה אלא שבנינו לנו מסורת שבעל הסיבה לחגיגה נותן מתנות לכל השאר.... אז . . . מה המתנה שאת מביאה לנו (חברי הפורם) ??? עוגה או אולי "סתם" חידה ??? טוב בצחק כמובן ומזל טוב ממני ומכל צוות אתר "המפתח לבית הספר" רונן מנהל האתר והפורום "המפתח לבית הספר" ================================================================ חשבתי... חשבתי... ומצאתי מתנה קטנה שאוכל לתת אני פותח דלת חדשה עם מפתחות אחרים שנחלק לימי ההולדת... אז קבלי את מפתח היום-הולדת של "המפתח לבית הספר"
================================================================ להזכירך מספר תעודת נאמנת הפורום שלך היא : 0019

keren007

New member
תודה! ../images/Emo6.gif

אבל........ לא הבנתי מה עושים עם המספר הזה וכל מה שהסברת...

zakalaka

New member
אז... זה בדיוק העיניין.... ../images/Emo8.gif

שכרגע אף אחד עוד לא יודע מה נותן המספר ומדובר על רעיון לגבש את כל הגולשים כאן. אני הייתי כבר מוותיקי האתר והפורום הקודם שרונן ניהל ואני יכול לספר לך שלרונן יש רעיונות משוגעים ומה זה מקסימים
כבר קיימנו פעיולויות שונות בפורום של תחרויות ואפילו ניפגשנו כמה פעמים והיה ממש נחמד וגם קיבלנו פרסים אמיתיים ממש נחמדים כמו ספרי לימוד ומשחקי מחשב שחברות שונות תרמו אני חושב שהוא רוצה לפתח את הפורום הזה אותו דבר אם אנחנו נעזור לו אני אומר קדימה לפורום ותראי אני אפילו כותב כשאני בחופש באילת

למעלה