עולם הפייסבוק

Lir האחת

New member
עולם הפייסבוק../images/Emo63.gif

האם יש לכם פייסבוק? מה הפייסבוק משרת עבורכם? שתפו

ebi83

New member
יש...

ואצלי הוא משמש לעידכונים. בעיקר מחו"ל לארץ, ובנוסף להעלאת תמונות שזה הרבה יותר פשוט נגיש וקל מכל אפליקציה אחרת. (וככה כולם רואים את זה
) ולאחרונה הוא משמש להעברת הזמן עם הטקסס הולדם

HaifaMan

New member
גם לי לא...

כל הפייסבוק שלי מוצף ב"XXX מצא כבשה בחווה שלו!" מעניין לי ת'תחת
המשחק היחיד שאני משחק בפייסבוק, מדי פעם כשיש לי זמן - זה הטקסס הולדם. אחלה משחק :)

M a t h 0 0 7

New member
אין לי פייסבוק

ואני לא רשום לשום רשת חברתית אחרת. זה עניין של עיקרון. הצבתי לעצמי מטרה לא להגיע למצב שאני שומר על קשר עם חברים דרך המחשב ומתפתה לכל הקטע המציצני הזה. בעיניי מדובר בתופעה רקובה מהייסוד שגורמים לאנשים להיות "על הדופק" 24 שעות, וממש להתמכר (ראיתי אנשים שפשוט התמכרו לזה טוטאלית) וזה נראה בעיניי פשוט עלוב כל מה שהולך שם (ועשיתי מחקר די מקיף).

M a t h 0 0 7

New member
עוד משהו די עצוב...

משום מה, לרוב החברים שלי יש פייסבוק. איך גיליתי? צריך פשוט לבוא אליהם הבייתה ורואים כבר לפחות 4-5 גיחות למחשב לטובת עדכונים שוטפים. ממש מערכת חדשות ערוץ 2. בכל אופן, יש לי ידידה מאוד טובה שנסעה לה לחו"ל לפני כמה שבועות. איך שהיא נוסעת לחו"ל - עוד לא עזבה את הארץ, היא מעדכנת מהנייד שלה (פאק ! את בחופשה!!! מה את עושה?) מה היא עושה, איפה היא עושה, מה היא לובשת, מה היא מרגישה, איזה כיף לה שהיא בחופש ואנחנו לא, ד"ש לסבתא, לחבר ה'מהמם שלה' שהיא אוהבת אותו ובלה בלה בלה לא עצוב?

M a t h 0 0 7

New member
ושכחתי לציין :p

שאת כל הגיגייה אני יודע משהותי אצל חברים שהכריחו אותי להתעדכן בשלומה ובהרפתקאותייה. מצידי שישמידו את החרא הזה.

HaifaMan

New member
ממש לא עצוב

זאת אחלה דרך לשמור על קשר. כמובן שהיא לא תחליף למפגשים face 2 face - אבל זאת דרך מצויינת גם כן, והרבה יותר זמינה.

HaifaMan

New member
תגובה בוגרת ולעניין ../images/Emo45.gif

טוב שלא כתבת "ברוגז" וזהו

M a t h 0 0 7

New member
אוי נו...

מה רע ב"בסדר"? מדוע לקחת את זה למקום של זילזול? למה אני צריך לפרט יותר מזה? אולי זה "בסדר" כנה מצידי ? בכל אופן, אני מסכים איתך שיש משהו יעיל בדרך התקשרות כזו בפייסבוק (מהבחינה של עדכונים מדי פעם.. אבל כל דבר שהוא מוגזם, לדעתי, מוציא את הטעם הטוב באתרים האלה). כל טוב, וצר לי אם תגובתי הקצרצרה עוררה בך תחושה של חוסר כבוד ובגרות מצידי. אנא קבל התנצלותי.

Lir האחת

New member
אז שכח מהשאלה שלי למעלה

גם אני בדעה שכל דבר שהוא מאוזן, הוא בסדר. חשבתי שאתה נגד בכל דרך וכל צורה...ולא הבנתי למה.

נכון וככה גם כל אחד יכול להשלות את עצמו שיש

לו באמת סביבות ה1000 חברים... רק שבמקום לצאת איתם ביום שישי הוא יושב ומסתכל להם בפרופילים בפייסבוק.

HaifaMan

New member
מי שעושה את זה הוא באמת די עלוב...

יש מידה לכל דבר בחיים. מי שמשתמש בפייסבוק במידה הנכונה, כלומר סתם כדי לשמור על קשר עם מכרים רחוקים יותר, וגם כדי לעדכן בכל מיני פרטים/תמונות וכו' - זה סבבה. מי שמשתמש בזה כדי לגדל כבשים בחווה, ועוד כל מיני דברים - זה כבר פתטי.

Lir האחת

New member
../images/Emo6.gif

טוב, את עניין החווה גם אני לא מבינה...אבל הרבה מאוד אנשים נפלו לזה.

HaifaMan

New member
לפני איזה שבוע

ישבנו בארוחת צהריים בעבודה שלי (ומדובר באינטל - העובדים שם הם מהנדסים שהדבר האחרון שאפשר לומר עליהם זה שהם טמבלים) - ופתאום שמענו מהשולחן ליד משהו כמו "שיט שכחתי לעשות קטיף הבוקר... הכל בטח הלך..."... לכי תביני

למעלה