עומס תנועה אה?

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
גם אני לא מבין, אבל...

מה שאני לא מבין זה למה
חצי מדינת ישראל הולכת לראות זיקוקים שסביר להניח שראיתם עשרות פעמים קודם לכן....? חסרי חיים שכמותכם.
גם אני לא מבין, אבל...
אלה לא היו עוד זיקוקים. זה היה מופע הזיקוקים הגדול בעולם... ומה לעשות ? גם אני לא הלכתי ולא נסעתי לראות את המופע הגדול הזה...

easyn

New member
מופע הזיקוקים הגדול בעולם?

גם אני לא מבין, אבל...
אלה לא היו עוד זיקוקים. זה היה מופע הזיקוקים הגדול בעולם... ומה לעשות ? גם אני לא הלכתי ולא נסעתי לראות את המופע הגדול הזה...
פחות מ-20 דקות. יצא לי להיות פעמים במופע הזיקוקים שחותם את פסטיבל האומנויות של אדינבורו וזה מופע שנמשך יותר משעה. אני דרך אגב, ראיתי אותו מהחלון. קצת רחוק אבל יפה.

ארזS

New member
אנא עארף ? ככה אמרו...

פחות מ-20 דקות. יצא לי להיות פעמים במופע הזיקוקים שחותם את פסטיבל האומנויות של אדינבורו וזה מופע שנמשך יותר משעה. אני דרך אגב, ראיתי אותו מהחלון. קצת רחוק אבל יפה.
אנא עארף ? ככה אמרו...

846

Active member
מי שרוצה להנות מזיקוקים שיסע

לסידני! שם נהנתי באמת!

mucool2

New member
ז'נבה קצת יותר קרובה

לסידני! שם נהנתי באמת!
ז'נבה קצת יותר קרובה
כל שנה באוגוסט יש שם פסטיבל זיקוקים ענק (תחרות בין 3 "כוריאוגרפים" על אותו קטע מוסיקלי) על האגם היפהפה.

fireman

New member
הגדול בארץ......

גם אני לא מבין, אבל...
הגדול בארץ......
עשו מעצמם צחוק.... בבאר שבע ביום העצמאות עושים מופע של 17-18 דקות ומשגרים 80 טון זיקוקים.... באמת הבדל של שמים וארץ.... צאו מהסרט.

ערן, האירוע הזה היה משופע באוכלוסיה

מה שאני לא מבין זה למה
חצי מדינת ישראל הולכת לראות זיקוקים שסביר להניח שראיתם עשרות פעמים קודם לכן....? חסרי חיים שכמותכם.
ערן, האירוע הזה היה משופע באוכלוסיה
שלא רואים בטכניון, אם אתה מבין למה אני מתכוון...

קובי, לא התכוונתי שכל האוכלוסיה

סליחה, אבל נא לא להכליל
בין היתר הורי היו שם, וכן גם אנשים עם תארים אקדמאיים. הכללתך היא מאד טפשית.
הייתה כזו, נהפוך הוא. גם אבי, שהוא אגב בעל תואר שני בכלכלה היה שם. מן הסתם, באירוע שכזה מתאספים אנשים מכל המינים, הסוגים ושכבות האוכלוסיה, ובין השאר גם מה שרמזתי לערן. הדבר נכתב בבדיחות הדעת כסיבה נוספת להגיע למקום. זה הכל...

ואגב, הכוונה לא הייתה לאנשים לא

הייתה כזו, נהפוך הוא. גם אבי, שהוא אגב בעל תואר שני בכלכלה היה שם. מן הסתם, באירוע שכזה מתאספים אנשים מכל המינים, הסוגים ושכבות האוכלוסיה, ובין השאר גם מה שרמזתי לערן. הדבר נכתב בבדיחות הדעת כסיבה נוספת להגיע למקום. זה הכל...
ואגב, הכוונה לא הייתה לאנשים לא
משכילים, כי אם לאוכלוסיה אחרת שמאוד חסרה בטכניון ונמצאת בשפע באוניברסיטת חיפה, למשל...

אורי404

New member
קובי, אני חושב שאנדי התכוון שהיו

סליחה, אבל נא לא להכליל
בין היתר הורי היו שם, וכן גם אנשים עם תארים אקדמאיים. הכללתך היא מאד טפשית.
קובי, אני חושב שאנדי התכוון שהיו
באירוע אמש הרבה
להבדיל בטכניון בו יש הרבה
(גם בלי כובע ובלי שפם. אבל, עיקר הכוונה).

ונפלון

New member
זה ממש לא היה דומה

מה שאני לא מבין זה למה
זה ממש לא היה דומה
אני, שאני מחשיב את עצמי כבעל סוג של חיים (אם להיות חייל נחשב), הלכתי ולא הצטערתי. מראש אפילו לא חשבתי לקחת את הרכב לת"א, ולקחתי מהתחנת בר אילן קו 168 של קווים בשעה 18:20 לכוון ת"א. מקומות הישיבה התמלאו באזור גבעתיים, ובשיא עמדו לא יותר מ 4-5 אנשים. הגענו למסוף כרמלית ב 19:20 והלכתי לכוון גן צ'ארלס קלור (שם חיכו לי כמה ידידות טובות) ותפסנו סלע ממש מול האסדה של הזיקוקים, היה לנו את המקום הכי טוב בת"א! כמובן שהיה מקום לכולנו לשבת, אפילו לשבת בנוחות עד גמר המופע. אחרי הזיקוקים ממילא היינו רעבים, אז הלכנו לבית קפה נחמד ליד מלון דן בחלק הצפוני של הטיילת שהיה פחות עמוס, שם ישבנו עד 11 וחצי וכשחזרנו (עם רכב של ידידה שחנתה ליד בניין הטקסטיל) לא היו פקקים בכלל ותוך 20 דקות הייתי חזרה בבית. מופע הזיקוקים היה מדהים! 3 "קומות" של זיקוקים כמו שלא ראיתי מעולם, גם לא בחו"ל. המקום היחיד שראיתי משהו דומה למה שהיה אתמול היה מופע הנעילה ב EPCOT באורלנדו שראיתי ב 2001 (הייתי באותו מופע לפני חצי שנה והיה מאכזב יחסית ללפני 5 שנים). אגב, לקרוא "חסרי חיים שכמותכם" ל-300 אלף איש זה משהו קצת לא ראוי. במיוחד שאתה מנהל פורום. לדעתי לפחות.

תוכון1

New member
../images/Emo45.gifמסכים לחלוטין

זה ממש לא היה דומה
אני, שאני מחשיב את עצמי כבעל סוג של חיים (אם להיות חייל נחשב), הלכתי ולא הצטערתי. מראש אפילו לא חשבתי לקחת את הרכב לת"א, ולקחתי מהתחנת בר אילן קו 168 של קווים בשעה 18:20 לכוון ת"א. מקומות הישיבה התמלאו באזור גבעתיים, ובשיא עמדו לא יותר מ 4-5 אנשים. הגענו למסוף כרמלית ב 19:20 והלכתי לכוון גן צ'ארלס קלור (שם חיכו לי כמה ידידות טובות) ותפסנו סלע ממש מול האסדה של הזיקוקים, היה לנו את המקום הכי טוב בת"א! כמובן שהיה מקום לכולנו לשבת, אפילו לשבת בנוחות עד גמר המופע. אחרי הזיקוקים ממילא היינו רעבים, אז הלכנו לבית קפה נחמד ליד מלון דן בחלק הצפוני של הטיילת שהיה פחות עמוס, שם ישבנו עד 11 וחצי וכשחזרנו (עם רכב של ידידה שחנתה ליד בניין הטקסטיל) לא היו פקקים בכלל ותוך 20 דקות הייתי חזרה בבית. מופע הזיקוקים היה מדהים! 3 "קומות" של זיקוקים כמו שלא ראיתי מעולם, גם לא בחו"ל. המקום היחיד שראיתי משהו דומה למה שהיה אתמול היה מופע הנעילה ב EPCOT באורלנדו שראיתי ב 2001 (הייתי באותו מופע לפני חצי שנה והיה מאכזב יחסית ללפני 5 שנים). אגב, לקרוא "חסרי חיים שכמותכם" ל-300 אלף איש זה משהו קצת לא ראוי. במיוחד שאתה מנהל פורום. לדעתי לפחות.
מסכים לחלוטין
מדהים איך המשפט הזה יוצא לו בכזו קלות!

fireman

New member
בגלל שאני מנהל פורום?

זה ממש לא היה דומה
בגלל שאני מנהל פורום?
אתה רוצה שאני אהיה הפודל שלך? שאני אגיד מה שאתה רוצה לשמוע ואכתוב מה שאתה רוצה לראות? צאו מהסרט שלכם....אני לא עובד אצלך וגם לא אצל התוכי ואתה יכול לרטון עד לשנה הבאה.

ארזS

New member
ערן, מה קורה לך ?

בגלל שאני מנהל פורום?
אתה רוצה שאני אהיה הפודל שלך? שאני אגיד מה שאתה רוצה לשמוע ואכתוב מה שאתה רוצה לראות? צאו מהסרט שלכם....אני לא עובד אצלך וגם לא אצל התוכי ואתה יכול לרטון עד לשנה הבאה.
ערן, מה קורה לך ?
יא אלללללללללה תירגע כבר ! מה יש'ך אתה בתקופה האחרונה ??? זכותך להביע דיעות כפי שזכותו של כל אחד להביע דיעות. אתה לא עובד אצל אף אחד [גם לא עובד של תפוז - לידיעת כל מי שחושב אחרת] ואף אחד כאן לא עובד אצלך. זאת בסך הכל במה להבעת דיעות. למה אתה לוקח את זה כל כך קשה ? וכל הביטויים המיותרים האלה... בחיי שלא מבין אותך. ואם אתה רוצה, תכעס גם עלי. אי לי בעייה עם האמת שלי.

ונפלון

New member
אני לא ארד לרמה הזאת ../images/Emo31.gif

בגלל שאני מנהל פורום?
אני לא ארד לרמה הזאת

ערן צודק בכל מילה ! האמת כואבת ?

זה ממש לא היה דומה
הוא לא רק צודק ! הוא רואה את זה מלמעלה ומגבוה ובצדק רב ! את דעתך תשמור לעצמך. לא מוצא חן בעיניך? תתנדף !!!!!!!!!!!!!

קובי לו

New member
מה קרה אביתר ?

הוא לא רק צודק ! הוא רואה את זה מלמעלה ומגבוה ובצדק רב ! את דעתך תשמור לעצמך. לא מוצא חן בעיניך? תתנדף !!!!!!!!!!!!!
מה קרה אביתר ?
מה זה הדיבור הזה "תתנדף" ? אם לערן יש זכות להביע דעות בוטות וחריפות אזי בודאי שיש לזה שהגבת לו, זכות להביע דעה הפוכה. מדוע אתה אומר לו להתנדף. אל תקחו יותר מדי קשה הודעות פה בפורום. רבותי, נא לקחת דברים בפרופורציה. ליל מנוחה מקרית קודש בני ברק.

mucool2

New member
../images/Emo45.gif

מה קרה אביתר ?
מה זה הדיבור הזה "תתנדף" ? אם לערן יש זכות להביע דעות בוטות וחריפות אזי בודאי שיש לזה שהגבת לו, זכות להביע דעה הפוכה. מדוע אתה אומר לו להתנדף. אל תקחו יותר מדי קשה הודעות פה בפורום. רבותי, נא לקחת דברים בפרופורציה. ליל מנוחה מקרית קודש בני ברק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה