עומר וטינה דואט יפה מאוד.

נכון

זה תפקידך להגיד לי מתי מותר ומתי אסור *לי* לסיים שיח חרשים שאני, לצערי, מעורבת בו.

הרבה יותר הגיוני.

אני באמת תוהה

אתם קוראים את עצמכם?
מה ההבדל בין היעדר המקום שאתם נותנים לחיי דת (בפריים טיים, רחמנא ליצלן!) להיעדר המקום שחרדים נותנים לחיים החילונים?

אתם אותו מטבע, משני צדדיו.

טול קורה מבין עיניך (רגע, השתמשתי בביטוי שמקורו במקורות בפורום ציבורי, זה מותר או שזה מבזה ופוגע ברגשות הציבור?!) - מי שרוצה לצדד בדמוקרטיה, פלורליזם, חופש מדת וכבוד האדם- לא יכול לצדד רק כשזה מתאים לדיעותיו שלו- כי אז הוא הוא, התגלמות ה"איראיניות" שהוא כל כך בז לה.

מי ששולח מישהו שהוא לא מסכים עם דיעותיו ל"דוסלנד" ודומיו, מתנהג בדיוק כמו אותם משטרים חשוכים, שעשו הרבה רע בהיסטוריה שלנו וחלקם עדיין עושים.

הצד השני של חופש מדת, הוא חופש הדת.
הצד השני של פלורליזם שמאפשר חילוניות, הוא הצד שמאפשר קיום חיים דתיים.
הצד השני של דמקורטיה המאפשרת לכל אדם זכויות שוות ולפיכך מקיימת פה מדינה אזרחית, הוא הצד הנותן במה שווה גם ליוצר דתי, על מגבלות ההלכה הבאות יחד איתו (בדיוק, כפי שאני מניחה שדאגו להם לאוכל בכשרות המתאימה במחנה האימונים).

הפריים טיים הוא לא מונרכיה חילונית, הפריים טיים, כיאה למדינה בה אנו גרים, הוא המקום לייצג את כל מי שרוצה להיות מיוצג- יהודים, ערבים, נוצרים, נשים, גברים, חילונים וגם...אוי ואבוי, דתיים.

היכולת לקבל את כולם היא דמקורטיה אמיתית, פלורליזם אמיתי.
לקבל רק את עצמי, זה כל אחד מסוגל.

בבחינת שנראה כל אחד מעלת חברו ולא חסרונו.

ובאמת, זה לא פורום אקטואליה.
מי שבוגר מספיק ואמיתי מספיק, מבין את דבריי, גם אם לא יסכים עימם.
מי שלא, זה חסר טעם.

אמרתי את שלי. במטרה שלא להתנצח- מאחלת לכולם בהצלחה, במציאת מקום של אהבה והכלה ולא של התרסה ושנאה.

פלאטוס

New member
אין מקום לפלורליזם כשמדובר בפגיעה באחרים

פלורליזם לא יכול לבוא על חשבון בפגיעה דיכוי והשפלת נשים.
חוץ מזה, תהיה בטוח שכשהשחרדים יהיו פה הרוב ויקימו פה מדינת הלכה הפלורליזם שלך וההתחשבות באחרים יעניין להם את קצה הזרת.

פלאטוס

New member
ריטה וצביקה שניהם הצביעו אדום

לדעתי בשביל שלעומר יהיה סיכוי לעבור.

אהבתי יותר את הביצוע של טינה מאשר של רינת.

זה גם אחד השירים האהובים עלי,
אבל רינת חייכה בשיר עצוב שכזה.

מלח גס

New member
מסכים,מזרח ומערב בשילוב שובה לב

באביתר היה משהו מאוד שלו ונינוח יותר מהרגיל ולמרות או בזכות היותו זמר נשמה מזרחי הוא הוסיף עוד צבע מעניין . בקולו העדין ביחד עם האחים הם יצרו הרמוניה תפליתית עשירה יותר. אביתר זמר נשמה מזרחי מאוד בוגר צריך להיות בגמר לצד האחים הנהדרים.

nik name

New member
רינת וטינה -דואט משעמם!

לעומת האחים גת וקורקוס
ואני עדיין לא מבינה את ההתלהבות מטינה...

פלאטוס

New member
האחים גת מעצבנים אותי שהם שרים רק עם בנים

די, נמאס כבר מההלכה המפגרת הזאת. ישראל לא מדינת הלכה, ודי כבר עם הדרת נשים וקול באשה ערווה, ועוד בפריים טיים.

ובושה וחרפה לערוץ 2 ולקשת שמעודים ונותנים יד לביזיון הזה.

למעלה