עונה חמש תעלה ב-21/7/10

riktal

New member
עונה חמש תעלה ב-21/7/10

ימי רביעי (הם נשארים בימי רביעי) בשעה 22:00 (זה שבע בבוקר לפי שעון ישראל!).

Nich92

New member
וואו נשמע טוב!

יש כבר כל מיני ספוילרים וחדשות למיניהן?

riktal

New member
בטח שיש:

שם הפרק הראשון של העונה: Romeo and Juliet and Juliet והוא נכתב בויים על ידי סטיב פרנק (היוצר). בקשר לעלילה, למרות שאני יודעת אותה, אני לא רוצה להרוס לאף אחד, אבל זה הולך להיות פרק טוב מאוד!

Nich92

New member
מעניין...

זה נראה כאילו שם הפרק הראשון הוא: Feet, don't kill me now האמתי שאני חזק בקטע של ספוילרים אז אני אשמח אם תספרי לי מה את יודעת ^^

riktal

New member
היו ויכוחים בפורום הרישמי בקשר לזה ../images/Emo58.gif

מי הפרק הראשון ומי השני, כי Feet, don't kill me now הוא הראשון שצולם, אבל החבר'ה מתעקשים שהפרק הראשון יהיה Romeo and Juliet and Juliet. בעוד פחות מחודשיים וחצי נדע...לא, האמת היא שאנחנו נדע קודם כי הם יוציאו הודיעה רישמית כשנתקרב לתאריך. בקשר למה הולך להיות בפרק הראשון - אז ככה: הפרק סובב סביב נערה שנחטפת, בתו ההרה של מנהגי כנופיה. אביו של הילד הוא בנו של מנהיג כנופיה אחרת. בחור בשם קן הוא עוזר חדש במשרד של PSYCH אבל הוא נכשל כבר בהתחלה כי העסקים חלשים והולך להיות ויכוח חמוד בין שון לגאס בשאלה מי צריך להיות זה שיפטר אותו. אנחנו גם נראה איך הנרי מסתדר בעבודה החדשה שלו במשטרת סנטה ברברה ונראה כבר על ההתחלה שהוא הולך לעצבן את לאסי בדיוק כמו ששון עושה
(טוב, כמו שאומרים - התפוח לא נופל רחוק מהעץ). דרך אגב - השם לא מדבר על ג'ולייט שלנו, היא לא הנושא של הפרק (באופן כללי, מלבד הפרק על ג'ולייט, בפרקים של סטיב שון הוא העיקר כי הוא משוגע על ג'יימס ועל הדמות של שון והוא אף התנצל על זה באחד הראיונות, שבגללו ג'יימס עובד קשה כל כך
). השם בא משני הצעירים שהם כמו רומיאו וג'ולייט - שני נאהבים ששייכים כל אחד לכנופיה אחת ולכן הם צריכים להיפגש ולאהוב בסתר).

למעלה