עונה 1 פרק 10

עונה 1 פרק 10

היה פרק אחרון מעולה!!
אהבתי את העימות עם ליאונה והבן הדוחה שלה,
את המשדר שנכנס חזק ברפובליקנים ובטי פרטי,
החלק עם המתמחה היה מרגש מאוד, סגירת מעגל יפה עם הפרק הראשון.
המערכות יחסים נשארו דפוקות, אבל זה בסדר, אי אפשר לתקן הכל בעונה אחת.
החלק האחרון הלחיץ אותי קצת, השיחות על האיומים והמוזיקה הזו גרמו לי לחשוש לחייו.
ולמה נינה לא סיפרה למקנזי את שאר ההודעה, היא יודעת שההודעה הגיעה רק אליה?

עדיין אין תאריך לעונה הבאה, רשום שזה ב 2012-2013 בנתיים.

וואי איזה פרק

אי אני מאוהבת בג'ים!
הלוואי שיהיה לי כזה מישהו..
מבטיחה לכם הרצתי ביס מקס את הקטע של מגי וג'ים 3 פעמים..
איזה משפט מהמם היא אמרה!
סוף סוף מגי הודתה שהיא מאוהבת בג'ים זה היה כזה שקוף..
רק חבל שזה לא קרה בסוף והיא תמשיך להיות עם דון ותרצה אותו.
אולי בעונה הבאה הם יאחדו לבבות היה שווה את זה.
וואי הקטע מהסידרה של ''סקס והעיר הגדולה'' היה גדול!
אחותי עכשיו באמריקה בניורק איזה צחוקים ח..
זה אחד הקטעים שאני לעולם לא אשכח מהסידרה.
אפילו וויל ומקנזי לא ריגשו אותי ככה.

עונה העונה הבאה..

היה פרק טוב ולשם שינוי מצחיק..
ליאונה
, אחת הדמויות החזקות בסדרה!! גם אני לא סובל את הבן שלה..
לא הבנתי מה פתאום סלואן ודון באמצע החיים?! בכלל דון/מגי/ג'ים/ליסה כבר מרוח יותר מדי.. לא מבין איך מבחינת זמנים עברו שנה וכמה חודשים אבל הדמויות לא באמת מתפתחות (אולי רק וויל ומקנזי)
סופסוף מקנזי אמרה לוויל, באמת שהגיע הזמן..

אתה יודע ששכחתי שהיא לא אמרה לו?

אני מניחה שאתה מדבר על השלטים. שכחתי לגמרי שרק אנחנו ידענו שזו היתה היא ושהוא לא ידע. בהתחלה לא הבנתי מה קורה, ולמה הא לא זוכר את זה

E l S i

New member
מצחיק, מרגש. פרק מעולה!

הנושא החדשותי פה היה מעניין וחשוב מאוד, (ומשהו שדווקא כן ידעתי עליו.) כמה שהמערכת הפוליטית בארץ דומה לזה!

ג'ים ומגי מתנשקים
ומק מחלקת את כל המשרד לזוגות בשביל שאנחנו לא נצטרך לדאוג לזה...
כשויל ומקנזי עמדו זה מול זה, רגע לפני שהוא צעק עליה, פתאום ראיתי כמה הוא גדול לעומתה (פיזית). הוא כל כך פוזאיסט- איך שהוא הלך לסטודנטית (ג'ניפר?) ולפני שהוא עשה רושם חיובי (שהיה ברור שהוא יגיע לזה) צעק, שלא תשכח לעולם את הפעם השנייה שפגשה אותו.

"What makes America the greatest country in the world?"
"You do"
התכנית הזאת באמת רוצה שנקום מהספה ונעשה משהו (לצורך העניין, מה יכול לעשות את העולם הזה/את ישראל למקום יותר טוב? אתם.)

אני בהתחלה לא הבנתי שפרצו למכשיר של מקנזי, חשבתי שויל שלח את ההודעה בטעות לנינה. מהרצינות של נינה כשמחקה את ההודעה נראה שהיא יודעת שהיא היחידה ששמעה.

גם אני בהתחלה לא הבנתי

אבל חבר שלי הבין מייד ואמר לי את זה ואז התרגזתי שלא הבנתי את זה בעצמי
אבל זה היה ממש מוצלח בעיני.

ואני מתה על וויל. ועל התגובות שלו. זה שהוא צעק, וגם שהוא צעק על מקנזי כשהיא אמרה לו להגיד את מה שהוא מרגיש
לא יודעת, זה ממש אמיתי ביעני. אני מתה על זה.

והפעם במקום הנכון..פרק מעולה!

אני כותבת לפני שאני קוראת את שלכם אז תסלחו לי אם אני חוזרת על מה שנאמר, אני רוצה לתת לכם את דעתי "נקייה"

הפרק היה מעולה בעיני. מכמה סיבות עיקריות:
נסגרו המון קצוות, אבל ממש לא כל הקצוות. זה נחמד כי לא בא לי למות מהמחשבה שהסדרה חוזרת רק ביוני (כמו שהיה קורה בכל סוף עונה של הבית הבלן למשל..), אבל מצד שני אני ממש ממש במתח לראות לאן זה יתקדם ולאן הכל ימשיך. ממש אידיאלי.
כל ענייני הזוגות נשארו לא פתורים. תאכלס זה הרבה יותר כיף ככה, אתם לא חושבים? אנגסט זה פי אלף יותר כיף לראות ממערכת יחסים. וכך הדרמה תמשיך לה וזה כיף לנו וזה גם מה שסורקין אוהב אז מה רע. אגב, רק אני מחכה לאיזה התרחשות בין סלואן ודון כבר מהפרק עם הדליפה הגרעינית ביפן?! ממש שמחה שזה מתרחש.
ההודעה הקולית. כל ההתעסקות איתה היתה מרהיבה, כל ההתפתחות של זה היתה פשוט תענוג צרוף. שוויל מספר למק, והיא מתעקשת כל כך לדעת מה הוא אמר, ולנו זה לגמרי ברור.. ואז אנחנו שומעים אותה אצל נינה, אבל עדיין, לא לגמרי עד הסוף... למרות שלנו כצופים לגמרי ברור מה נאמר שם.. . פשוט מתה על זה.
כל החלק האקטואלי היה מעולה. גם כי זה סיפור חשוב וגם כי הם התמודדו איתו בצורה מבריקה. נהנתי מכל רגע. שמחתי גם שזה התחבר לעניין ההאזנות וריס כי רציתי לדעת מה קורה עם זה. העוקץ שהם עשו לו שם בסוף פשוט גאוני.
הסוף. עם הסטודנטית שהגיעה לבקש תפקיד מתמחה. קראתי על זה המון ביקורת ברשת שזה שמאלצי מדי וקיטשי מדי.. אבל אתם יודעים מה? זה קלאסי סורקין. קלאסי. כי כן, הוא מעביר עונה שלמה בלקטול את ארה"ב, להעביר ביקורת, להדגיש את כל מה שרע ופגום וקשה בה- אבל בסופו של יום- הוא אוהב אותה. על אף הפגמים ועל אף הטעויות. וככה גם הדמויות שלו. וששמאלצי או לא- זה סורקין שלנו, ואני אוהבת אותו ככה

קיצר- נהנתי מאוד, ואני ממש מחכה לעונה הבאה. כולי תקווה שהפעם נזכה ל22 פרקים ולא שוב ל10

סליחה שחפרתי

העניין של הזוגות לא כיף בכלל

אחרי שנה וכמה חודשים (
) זה כבר מרוח..

הקטע עם הסטודנטית, גם אני חשבתי שזה קיטשי.. אבל יפה שהיא חזרה לשם.. בטח גם היא תצטרף לרומן של סלואן/דון/מגי/ג'ים/ליסה..

nirdinur

New member
אהבתי

בזמן האחרון אני מספר לכל מי שזה מעניין אותו (מדהים כמה מעטים כאלו יש) שהשערוריה הכי גדולה שקוראת עכשיו זה מה שהרפובליקנים עושים כדי למנוע מאוכלוסיות שמזוהות עם הדמוקרטים להצביע. בפנסילבניה הם אפילו לא ניסו להסתיר את הכוונה שלהם לגנוב את הבחירות. סיפרתי גם שאני מופתע שזה לא מככבב בכל מהדורות החדשות ומוביל את הקמפיין הדמוקרטי. מתברר שבתוכנית החדשות האהובה עליה זה פתח את המהדורה...

למעלה