עונה 3, פרק 16,החלק השני של הבאטלים(פרק אחרון לפני הלייב-ים)

• פותח הנושא xjoiq
  • פורסם בתאריך
שיראל/לירון/דוד

שיראל מקבלת SAVE

לירון בחרה שיר של שירי מימון, היא בצעה אותו די טוב- אבל היא פשוט לא שירי מימון.
הביצוע של דוד היה די סתמי. לא רע לא טוב. סתמי.

(ועם כל הכבוד ללירון שנפגעה- היא באמת לא שיראל
)
הסכמתי עם מוש.לגבי הדרך להעברת ביקורת.
אני הייתי מעבירה את לירון.

שלומי באמת בחר בלירון.

trilliane

Well-known member
מנהל
צפיתי עכשיו; לא אהבתי את הביצוע של לירון

היא לא עושה לי כלום והיא ממש לא שירי מימון. זה נשמע מאוד משתדל ומזיע מרוב מאמץ לרגש, לי זה לא עבד. זוכרת מה שאמרנו רק אתמול לגבי ויטני יוסטון או פרדי מרקורי?
ואחרי שכתבתי את זה שמעתי את הביקורת של אביב ואני מסכימה איתו. בלי להכיר את הביצוע של שירי מימון, השיר היה גדול עליה לתחושתי.
&nbsp
אני מסכימה עם אביב שצריך לבקר את הביצוע. המשפט המקורי שלו שזו הייתה בחירה לא טובה והביצוע כוחני הוא בעיניי ביקורת סבירה לחלוטין ולא פוגענית. אני חושבת שרק בגלל ששלומי (הנשמה הטובה) ביקר את הביקורת ואמר שהוא לא היה אומר דבר כזה זה גרם לאביב להצדיק את עצמו (כבר ראינו שזה לא מוביל לשום מקום טוב, למה שלומי, למה?) ולפרט עוד מה הוא חושב (מה שהוא צנזר במקור) ובכך לגעת בנקודה רגישה אצלה (ובצדק...) וזה מה שהכאיב. לו שלומי היה פשוט מקבל את הביקורת כפי שהיא ואומר שהוא לא מסכים או מתעלם וממשיך הלאה, אפשר היה לוותר על הסאגה הזאת.
&nbsp
דוד אכן היה לא ריגש ולא חידש, אבל הביא ביצוע לא רע לשיר "פאן" בלי יותר מדי יומרות, והעדפתי אותו. קצת חבל לי שלא עבר, כי הוא מסקרן אותי יותר. באופן כללי מתמודדים זרים מביאים לתכנית "צבע" אחר, בשעה שלירון היא עוד אחת בשטאנץ של זמרות שכבר ראינו בתכנית בכלל ואצל שלומי בפרט... ודי, כמה אפשר? זה די משעמם אותי.

זה היה ביצוע

די טוב בהתחשב לזה שהיא לא מגרדת בכלל את שירי מיימון ואין לה קול שאפילו מתחיל להזכיר אותה - והיא בצעה אותו טוב בהתחשב בזה שזה שיר די קשה.
זה הזכיר לי בדיוק את מה שאמרנו על הביצוע של נוי- יש מבצעים שפשוט גדולים מדי לביצוע.
&nbsp
דווקא בביצוע הזה לא היתה לי בעיה עם הביקורת של אביב. אבל שמחתי שמוש אמר מה שאמר על הדרך להעביר ביקורת. אם זה ישפר אפילו במעט את הדרך הדוחה של אביב להעביר ביקורת (שוב, לאו דווקא במקרה הזה) - זכינו.
&nbsp
קשה לי להאמין שלירון תזכה, היא סוג של "תופסת מקום" בנבחרת של שלומי, למרות החינניות שבה, היא לא חומר של גמר בעיני.
לדוד לא הייתי מסתובבת עוד בשלב האודישנים ובטח שלא הייתי מעדיפה אותו בשלב הדו קרב (ע"פ דוד פארין), ככה שהוא כבר הגיע רחוק מדי לטעמי..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

xjoiq

New member
ולחשוב

שלו שלומי היה מנהל את שלב הדו-קרב בחוכמה את המקום השישי הזה בנבחרת שלו היתה תופסת עמית עמוס.
או אפילו אפילו שני קורט.

אם כי דווקא יש לשלומי כרגע אחלה נבחרת.
ברור שעמית ושני רק יכולות להוסיף לה, אבל למעט לידור (שבכלל הוצל) - את כולם שם אני מחבבת+.

נכון

מסכימה עם מה שכתבת שאם שלומי לא היה מתווכח עם אביב, הרבה מהדברים הפוגעים שהוא אמר היו נמנעים. בכלל העונה, לא יודעת מה נכנס בשלומי הוא כל הזמן עסוק בהתנצחויות עם אביב.
אני כמוך הייתי מעבירה את דוד. לפחות הוא לא זייף. לירון ניסתה לפתוח גרון וזייפה מאוד. שיר של שירי מימון היו גדול עליה, כמו שציינת, בכמה מידות.

אני חושבת שהסיבה שלירון עברה, זה בגלל הדמעות. אין גבר רגיש בעולם, במיוחד שלומי שהוא נשמה גדולה ולב ענק, שיכול לעמוד אדיש מול דמעות של בחורה. הבכי שלה והעובדה שהיא נעלבה ממה שאביב אמר גרם לשלומי לבחור בה, למרות שאני חושבת שממש לא הגיע לה.

Uri04

New member
שלושתם לא עניינו אותי יותר מדיי

אבל לירון היתה מעניינת יותר בבאטל הזה. התגובה של אביב היתה, כרגיל, תגובה של אנטיפת. אביב מתעלה על עצמו על פעם מחדש.

xjoiq

New member
תגובה מפלצתית של אביב

רק בשביל קטעים כאלה הייתי מעיף אותו מהתוכנית מכל המדרגות.
שיביאו מנטור בנאדם או חצי בנאדם אבל לא את היצור הזה. לא צריך לא את השירה שלו לא את העיבודים שלו ולא את היציאות שלו לא הטובות ולא המפלצתיות לא דובשו ולא עוקצו.
זה החינוך שילדי ישראל צריכים לקבל?תדרוך על הזולת ותהיה גבר?תהיה קול?

Nightingale5

New member
שניהם היו גרועים

לא אוהבת ששרים שירים של שירי מימון אהובתי, היא עושה אותם הכי מושלם
לגבי אביב הוא דיבר דווקא בסדר עד להשוואה מול שיראל שגם אם זה נכון זה דברים שלא אומרים אותם

נכון

היה נחמד אילו אנשים שנמצאים בטילוויזיה בעיקר, אבל גם אחרים, היו מבינים שחיים ומוות ביד הלשון, ורגע לפני שאומרים משהו לחשוב אם זה מתאים להגיד או לא. בהקשר הזה מאוד אהבתי את התגובה של מוש. שרית הסתפקה להגיד זה רק תוכנית בוא נדים דברים בפרופרציות, שזה נכון אבל מאוד כוללני ולא אומר כלום, ובוודאי שלא פתר את הסכסוך בין שלומי לאביב. מצד שני מוש, שאפשר ללמוד הרבה איזה אדם הוא, הסביר בצורה יפה את הצד של שלומי לאביב, ובכך גם פתר את הסכסוך וגם הכניס את הדברים לפרופרציות.

לדבי לירון, היא נחמדה, אבל מאוד זייפה כל השיר. אני חשבתי שהביצוע הקליל שהביא דוד היה נחמד וקצבי

xjoiq

New member
השלישיה הרביעית היא דר ואורין טליה ועומר

טליה קיבלה save

xjoiq

New member
דר ואורין נתנו ביצוע טוב וגם עומר

איך איך הוא העביר את טליה

trilliane

Well-known member
מנהל
פספסתי אותן הערב, אשלים אח"כ; אבל הן מבחינתי חומר לגמר

טליה/דר ואורין/עומר

טליה מקבלת SAVE

&nbsp
פחות אהבתי את הביצוע של דר ואורין .זה נשמע כאילו הן באו לדקלם את השיר, משהו שם לא עבד לי.
לעומר היה ביצוע סבבה - אני הייתי מעדיפה אותו.
&nbsp
הסכמתי עם שלומי.
אביב, וואו.(לתת ביקורת שלילית בפאסיב אגרסיב. וואו)
מוש בחר להמשיך עם דר ואורין.
(יכולה להבין אותו, אם כי בעיני הן בעיקר רוכבות על האודישן המצוין שהיה להן - בשתי ההזדמנוית האחרונות הביצוע שלהם לא היה להיט)
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא חושבת שהן רוכבות על האודישן, הערב הן היו סבבה לגמרי

לא מסכימה איתך שהן דקלמו (השיר קצת פחות דינמי מבחינה מלודית אולי, אבל הן לא הלחינו אותו) והמנטורים שיבחו אותן בצדק. בדו-קרב הן היו מאוד לא טובות, אבל זה מכיוון שנכפה עליהן שיר שממש לא התאים להן והרגישו שהוא לא בא להן בטוב והן עצמן ממש לא מרוצות מהביצוע (ונראה לי שגם מוש הכה על חטא). כפי שכבר כתבתי, לדעתי הן אמורות להגיע עם מוש לגמר, אם לא יהיו תקלות או הפתעות לא צפויות...

לא יודעת, משהו לא התחבר לי בביצוע שלהן

והקשבתי לו שוב גם בהודעה שהביאה את הביצוע שלהן לשיר הזה ביוטיוב-
זה באמת לא שיר שיושב עליהן טוב כ"כ.
לא יודעת איך הקהל יגיב אליהן, אבל אם הן לא יחדשו איזה ביצוע סטייל רדיואקטיב בקרוב, אני לא צופה להם המשך ארוך טווח.

למעלה