עונה 3, פרק 19 שלב ההופעות החיות א'

trilliane

Well-known member
מנהל
ביצוע לא רע, אבל היא פשוט לא עושה לי את זה

אין בה שום דבר שמעניין אותי או תופס לי את האוזן. זמרת טובה, כמו נוי, כמו דניס, כמו הרבה אחרות. לא מוצאת בה משהו מיוחד.

trilliane

Well-known member
מנהל
הא, איזה מגניב שהיא הנכדה של עדנה גורן!

xjoiq

New member
עוד פעם טעות של לקחת לנסות לעשות קאבר ל-sia

כשלון כמעט ידוע מראש להצליח להגיע לקאבר. חבל.
זמרת מצויינת. נעימה בשירתה שקל לי מאוד להתחבר אליה.
נהניתי מהשיר מהביצוע מהקולות אבל זה לא קאבר-קאבר צריך 120-150% מהמקור ועם sia אין צ'אנס.

מדהים

איך הוא שר כל-כך יפה עם המון רגש. את הלב שלי הוא מחץ. מקווה שיתקדם הלאה. ושוב זוכה בחסינות - בצדק רב!

סיכום

שוב חסינות, יפה לו.
זה היה באמת ביצוע טוב ומדויק שלו- לא יודעת עד כמה הוא זכיר.
&nbsp
וצ'לו
.

Uri04

New member
אוף, הוא טוב והכל אבל הסגנון הזה ממש לא עושה לי את זה

אולי זה כי אני אשכנזי מדיי, אבל הסגנון הטורקי עם כל הסילסולים האלה עושה לי אנטי. ממש מקווה שהוא לא לוקח את העונה הזאת, כי זה יהיה סעדו אול אובר אגיין.

הוא כ"כ לא סעדו

&nbsp
הוא בעל ביטחון עצמי, עם קול די יחודי, הוא מדייק בשירה (ובמילות השירים) והוא לא "מעוך" בכלל.
&nbsp
בגלל שהוא שר ים תיכוני הוא סעדו?

trilliane

Well-known member
מנהל
בנקודה הזו אני איתך (הסכמתי איתו לגבי הרישא)

להיפך אני ממש מקווה שהוא יזכה

למרות שאני לא מחובבי המוזיקה המזרחית, אני יודעת לזהות זמר טוב כשאני שומעת אחת. והוא פשוט מדהים! לא סתם קיבל שתי חסינויות. כשאומרים לו לרגש - הוא מרגש. כשאומרים לו לשמח - הוא משמח. פשוט ענק!

trilliane

Well-known member
מנהל
לא רואה את זה קורה...

עד עכשיו אף מסלסל לא הגיע לגמר, ולהערכתי הזמר היחיד שיגיע לגמר (אם בכלל) יהיה ניב.

חבל מאוד

כי הוא זמר מדהים! וחבל שלאנשים יש צרות מוחין לגבי מוסיקה מזרחית.

trilliane

Well-known member
מנהל
לאנשים אין "צרות מוחין" לגבי מוסיקה מזרחית, היא מצליחה מאוד

וזמרים כמו שלומי שבת או שרית חדד לא יושבים סתם בתור מנטורים. למעשה יש לה נוכחות חזקה ב-The Voice מבחינת המנטורים, אבל כנראה שרוב קהל המצביעים במסרונים פשוט מעדיף מוזיקה אחרת; זו לא סיבה להעליב אותנו.

לא התכוונתי להעליב

פשוט הבעתי אכזבה שאלקנה שהוא זמר מדהים ובכמה רמות מהשאר לא יזכה בגלל הז'אנר... זה הכל!

trilliane

Well-known member
מנהל
צרות מוחין זה לא ביטוי מחמיא, כן?

את זו שכתבה רק לפני כמה ימים שלכל אחד טעם מוזיקלי משלו, לא?

כפי שאת לא אוהבת מוזיקה אינסטרומנטלית או בשפה זרה או מוזיקה קלאסית (או סוגות מוזיקליות אחרות) יש אנשים שלא אוהבים מוזיקה ים תיכונית. לגיטימי. אני לא חושבת שהוא לא יזכה רק בגלל הסוגה, אני חושבת שהוא לא יזכה (ואולי אני טועה) כי הוא לא קולע לטעמם של מרבית הממסררים. לתחושתי (ולפי הניסיון מהעונות הקודמות) The Voice מושכת קהל בעל טעם מוזיקלי יותר רוקי/פופי אנגלוסקסי.

ואני עדיין חושבת ככה

ולא צריך לקחת מילולית מה שכתבתי. התכוונתי רעיונית. הרבה אנשים לא פתוחים לסגנונות מוסיקה שונים ממה שהם רגילים, כולל אני.
וחבל!
היה נחמד אם היינו פתוחים יותר לקבל דברים אחרים, וכן, אני מתכוונת גם לעצמי.

trilliane

Well-known member
מנהל
פתיחות לא בהכרח מובילה לאהבה... זה לא שמי שלא אוהב לא שמע

אני רגילה מאוד לשמוע מוזיקה ים תיכונית (אי אפשר שלא, במדינה הזאת) אבל היא לא מסבה לי הנאה בדרך כלל.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני מניחה שהוא שר טוב לסוגה הים תיכונית, זה לא כוס התה שלי

xjoiq

New member
יום חלש יחסית של אלקנה

(שרית היא לא היחידה ששמעה את זה)אבל הוא יצא מזה יפה עם כמה טונים מרגשים שהוא שחרר לנו לקראת סוף השיר. ואם למרות הכל הוא סחט ביצוע אקסטרא-אורדינרי אז באמת הוא מתמודד חזק ביותר ואחד הפייבוריטים.
&nbsp
נכון להיום אלקנה חייב להתרחק מביצוע של בלדות מזרחיות סנטימנטליות כי בשבילו צריך זמן אפייה ארוך במיוחד לדברים האלה וזה עלול להפיל אותו.
הוא זמר עם יכולות קוליות יוצאות מגדר הרגיל אבל רחוק מאוד מלהיות זמר נשמה כשגם קשה לו אישית להחצין רגשות מה שיגרור זמן אפייה ארוך במיוחד ועל כן חייב להתרחק בשלבים הקריטיים של התוכנית משירה סנטימנטלית.

למעלה