עונה 3, פרק 19 שלב ההופעות החיות א'

אהבתי מה שהיא אמרה

איך לגרום לבן אדם שיושב עם פופקורן בסלון להתחבר לרגשות שלה. חכמה. לדעתי היא לא הצליחה.... מעבירה אותו בצורה משעממת ולא מעניינת...
וכן, גם היא על קוביה (שלא זזה ממנה) פייר, לא מבינה את הקוביות האלה. בשביל מה בנו במה כל-כך גדולה אם המתמודד תקוע על במה בלי יכולת לזוז???

Uri04

New member
היא בעצמה הבינה שהיא מיצתה

זה יישמע מגעיל מצידי, אבל אני לא רואה אותה הרבה יותר מזמרת ג'ינגלים. מאוד חסרת ייחוד. אולי תתאים בלהקת בנות, אבל לא כסולואיסטית.

trilliane

Well-known member
מנהל
עוד ביצוע סטנדרטי, כמו לבלי.
אני עם אביב.

ומוש מתגלה כמנטור שצריך להמשיך במסורת ולפנות את הכיסא שלו בסוף העונה... (אינשללה למישהו טוב סוף סוף
).

xjoiq

New member
ממש לא נכון לבחור לנוי שיר כזה שכל כך מקטין לה יכולת להפגין

ייחודיות. וצריך זמן ארוך במיוחד שלא בנמצא כדי לארגן איזשהו ייחוד לשיר. מה גם שזה שיר שקשור ל-sia שקשה מאוד לקאברר אותה.
&nbsp
עיקר היכולת של נוי לרגש ולסחוף הוא הכשרון שיש לה להתפוצץ בגבוהים להדליק את רוב הקהל ולשרוף את הבמה. משהו לא כל כך מצוי במחוזותינו ואת זה משום מה מוש דיכא לה.
אחרת היא סתם זמרת, נעימה מאוד אמנם שכיף לשמוע, אבל לא משהו שצריך להיות קודם כל מיוחד.
בקיצור מהאודישן הקסום שלה קיצצו לה את הכנפיים. וממש ממש חבל כי היא ניחנה בפוטנציאל ריגוש גבוה
&nbsp

הביאו את כל הכלים המגניבים

אוהבת את השיר. את הביצוע. את הטרבוקה. את המקצב. כל הקהל על הרגליים. כל הכבוד ג'וש

trilliane

Well-known member
מנהל
דרבוקה כלי מגניב?
נו טוב... סחתיין שהביאו עוּד

סיכום

זה היה שמח והכל (ואני באמת מחבבת את השיר הזה ממש)
אבל לא ביצוע זכיר ממש.
&nbsp
הסכמתי עם שלומי.

Uri04

New member
נו באמת

הרגשתי שאני בחינה של נינט ויוסי. דווקא צופה לו אחלה קריירה כזמר חתונות. זה אחלה כסף ביימנו (לא צוחק).

trilliane

Well-known member
מנהל
יש לו את זה. שוב, הסוגה הזו לא מדברת אליי, אבל הוא לגמרי שם.

danlevin1

New member
ביצוע סתמי

זה חתונה או THE VOICE , אין קשר בין הביצוע הזה לתחרות

למעלה