עונה 3 פרק 25

Uri04

New member
מעניין אם למישהו שם היו ביצים לשיר "כל אחד רוצה להיות זמר.."

בייחוד המשפט שהיום היה נחשב לפרובוקטיבי - "כל אחד רוצה שלום עכשיו"

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן צריך ביצים כי זה שיר מעאפן שיותר מדובר ופחות מושר

ואם אין לך קול של אריק איינשטיין זה יישמע עלוב לחלוטין.

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, יש זמרי ליווי, או שהם הקליטו חלק מהפלייבק מראש?

בחיי שהיה נדמה לי כאילו שמעתי את אביב עושה קולות לאיל או את שרית עושה קולות לג'וש...

xjoiq

New member
טוב שעשו תוכנית נושא כזה

גם אריק איינשטיין הוא אחלא זמר בז'אנר שלו וגם הזדמנות להוציא כמה מתמודדים שמתבצרים בתוך קונכיית הקומפורט זון שלהם החוצה ולהכריח אותם להעז לעשות באמת קאברים ולא דברים שהם רגילים לעשות ולשמוע שהוא קאבר "בקוסמטיקה קלה יחסית".

נושא מצוין

כ"כ אוהבת את השירים שלו - ואני מקווה שהם בחרו שירים מעניינים שלו (ולא "שירי יומזיכרון", רק כי הם לא מכירים שירים אחרים..
)

trilliane

Well-known member
מנהל
מה שרק מחזק את הנקודה שהדחייה הייתה בעיקר בגלל החגים...

בחול המועד היו להם הופעות אבל בלאו הכי לא נוהגים לשדר תכניות בשידור חי וגם לא מהסוג הזה (בעיקר מִחזורים וכל מיני הקלטות של פסטיבלים, ספיישלים מוקלטים וכיו"ב) ואני בספק גדול אם למישהו מהם באמת הייתה הופעה בראשון שאחרי יום כיפור. הם פשוט רצו לתקתק את ההופעות האלה ברצף עד הגמר (הגיוני) והחגים נתקעו להם באמצע.

trilliane

Well-known member
מנהל
נחמד, אבל קצת קריוקי... הוא מעניין יותר כיוצר/מבצע בסגנונו

ברגע שמרחיקים אותו מהפסנתר ואין איזה עיבוד מיוחד, הוא הולך לאיבוד והתוצאה יוצאת קצת סתמית.

Uri04

New member
מלא בטחון?? הקול שלו רעד לאורך כל השיר

והוא זייף לעתים קרובות. אני לא יכול להמשיך להקשיב לו כשהוא ככה.. עדיף שיחזור אל מאחורי הפסנתר.

xjoiq

New member
הפעם הוא באמת נשמע יפה סוף סוף עם בחירת שיר יותר סבירה

תוכנית הבאה צריך לנעול את בחירות השירים לשירי סי היימן דנה ברגר שירי מימון בנזין תיסלם וכיוצ"ב ואז נראה אותו..

oh well

בחירה טובה לאייל - לפחות עפ"י החדר חזרות (אבל זה שיר די משעמם בכללי...)
&nbsp
זה היה ביצוע די טוב שלו.

trilliane

Well-known member
מנהל
חמודה, אבל יצא קצת מתקתק מדי לטעמי.

אהבתי את סטייל השאנטי / סיקסטיז הזה, אבל זה לא ממש התחבר לי למכלול.
בסדר, זה פשוט לא ה שיר בשבילה; היא עדיין יודעת להופיע ולשיר ואי אפשר לקחת ממנה את זה.

למעלה