עונה 3 פרק 25

זה

היה ביצוע עייף לשיר הזה - וזה היה דומה מדי למקור (למעט הפזמון הכייפי בד"כ שהפך לכבד ומשעמם בביצוע הזה)
כשהמקור פשוט טוב בהרבה.

אז זה לא היה ביצוע רע שלו, אבל אווווף....

trilliane

Well-known member
מנהל
איך לעזאזל שיר של הביטלס נהיה פתאום שיר של אריק איינשטיין?

היא מגיעה לתכנית שירה בישראל בלי יכולת לשיר אפילו שיר אחד בעברית? עד כדי כך?

והיא התחילה בכזה זיוף...
הסולם הזה נשמע לא מתאים לה או שהיא צרודה, אבל השירה שלה מאומצת ומעצבנת.
פול מקרטני מתגלגל בקברו (והכפיל דופק את הראש בקיר...
).
גם היא מבחינתי יכולה כבר ללכת הביתה. בסוף היה לה קטע נחמד (שאלתר על המקור) ורק אז (כשזה נשמע אחרת) היא נשמעה פתאום טוב. בקיצור, צריכה לשיר בלדות של נשים. זה לא היה זה.

הוא עשה לשיר גרסת קאבר. אז זה תופס

לפי ההפקה של דה וויס. והיא שרה בעברית מזעזע וטוב שנתנו לה שיר בעברית.

trilliane

Well-known member
מנהל
זו הייתה שאלה רטורית... שמעתי מה אמרו. זה פשוט תירוץ עלוב

לא מדובר בגרסת כיסוי שמזוהה איתו או מוכרת בציבור (אישית לא שמעתי אותה מעולם).

כרמיון

New member
וזה אחרי שתמרה עפה, כנראה, על הדבר הזה בדיוק...

חוסר שליטה בעברית וחוסר יכולת לשיר בעברית. (שרית אמרה: "אני חושבת קצת הלאה, ולכן תמרה צריכה ללכת". מה היא חושבת הלאה? בעיקר על זה שאין סיכוי שתמרה תוכל לשיר בעיברית, נראה לי. ובצדק - חוסר יכולת מוחלט לשיר בעברית הוא באמת בעיה בתחרות כזאת).
נכון שבדו-קרב בין תמרה לטל פלורה, הגיע לטל פלורה להישאר. אבל גם זה ששמו אותן אחת מול השנייה זו בחירה.
אז לטליה מותר כי היא חטובה ובלונדינית?

trilliane

Well-known member
מנהל
היא לא "עפה"; שרית העדיפה להמשיך לעבוד עם טל פלורה

ואני לא חושבת שדווקא או רק בגלל העברית; זה לא מה שהיא אמרה. באותה מידה זה יכול להיות עניין סגנוני, למשל העובדה שתמרה שרה "ביג מאמא" כזה ופלורה יותר מגוונת בסגנונות השירה (וזה לא קשור לשפה). יכול להיות גם ששרית פשוט נהנתה יותר לעבוד עם פלורה או חשבה שיש לה יותר לאן לפתח אותה. יש כאן הרבה שיקולים שיכולים להיכנס.
&nbsp
הבחירות של שרית לא קשורות לבחירות של מוש וזה לא למי "הגיע" להישאר או למי "מותר" לשיר באיזו שפה או לצבע השיער.

כרמיון

New member
"הגיע" = הגיע לטעמי, כמובן

כל מה שאני אומרת הוא לדעתי האישית. אין עניין של מותר או לא מותר, אבל בתוכניות כאלה נכנסים באנשים בגלל מבטא כבד או בגלל חוסר חיבור למילים (בשפה שאינם מבינים), אז בטח שחוסר יכולת מוחלט לשיר בשפת הארץ הוא בעיה (ויש בזה היגיון, לדעתי, מכיוון שגם תחרות וגם הקריירה העתידית של המתחרים הם בישראל, זה לא מופרך לראות כמכשול חוסר יכולת מוחלט לשיר בשפה הזאת),
זה ששמו את תמרה מול טל פלורה, להערכתי לא נתן לה סיכוי (גם אני הייתי משאירה את טל פלורה אם זה היה או תמרה או טל).
הבחירות של מוש הן הבחירות של מוש, בהחלט. והן בדיוק אלה שלא מוצאות חן בעיניי (וזו לא הפעם הראשונה).

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא כ"כ מובן... כשמציגים דעה אישית כמשהו כללי

שלא ברור איך כולם לא מסכימים איתו וכמה זה לא בסדר, זה כבר ממש לא מובן.
&nbsp
אני לא בטוחה שלתמרה לא היה סיכוי; היו דו-קרבות הרבה יותר ברורים מראש.
אבל זה הפורמט...
אני לא אוהבת את הקונספט של דו-קרב ואני גם לא אוהבת את מוש, אבל זה מה יש...

בזכותך נחשפתי "לתאוריית הקשר על מותו של פול מקרטני" (ויקפדיה העברית, כ"כ מועילה:))

מסכימה לגמרי- גם לגבי הזיוף, גם לגבי ההופעה המזעזעת, וגם לגבי העובדה שטליה לא שרה בעברית. מוגזם לגמרי.

trilliane

Well-known member
מנהל
חיכיתי בסבלנות ולא היה כלום... רוצה שאחליף אותך?

יוצא שמופיעה לי ההודעה שלך עם שם השיר רק כשהוא נגמר, ואני כותבת תוך כדי השיר, אז אין לי למה לשרשר וזה לא נוח.

לא. אם הקלדתי את כל השירים

עד עכשיו. אז ברור שאקליד גם את השיר הזה. וסיימתי לפני סיום השיר. עוד רגע לא ישבור אף אחד....

trilliane

Well-known member
מנהל
לא ברור לי מה הקשר... אבל כרצונך

השיר ידוע עוד בשלב החזרות, למה לחכות עוד 5 דקות...
וההודעה על השיר של אלקנה קפצה אצלי ממש בתיבה האחרונה שהוא שר.
&nbsp

Uri04

New member
זה קצת נשמע כמו הדודה שהשתכרה בחתונה ועלתה לשיר קריוקי

והאמת שבחדר החזרות היא נשמעה טוב יותר, אבל בהופעה זה היה נורא לא מקצועי.

אוי לא

זה היה ביצוע רע, שהתחיל לא טוב - וזה גם קצת מוגזם העובדה שהיא לא שרה בעברית אף פעם. פשוט לא לענין.

למעלה