עונה 7 פרק 6

אז כך

שובה של רג'ינה מיילס זה נחמד כי דיי התגעגתי אליה
אז מתברר שהסיפר של טורמן דריסלה מאוד דומה לסיפר קורה רגינה
אז מתברר שמי שהטילה את הקללה זאת אייבי/דריסלה
רק אותי מסקרן דבר אחד את הקללה אפשר להטיל רק אם מקריבים את הלב של האדם הכי אהוב על המקלל\ת (רג'ינה את הלב של אבא שלה פיטר פן את הלב של פליקס וסנו את הלב של דיוויד )
איזה לב הקריבה דריסלה?
אז מתברר שרק צריך נשיקה בין הנרי לסידרלה\ג'סנדה לשבור את הקללה
יותר ויותר מתברר שהעונה הזאת מתחילה להיות יותר מדי דומה לעונה הראשונה וזה ממש לא מוצא חן בעיני נקווה לשנוי בהמשך

הכלל "נשיקה שוברת קללות" עקבי להרבה קווי עלילה, ודווקא לא כל כך לקללה הראשונה (נשיקה של מרי מרגרט ודייוויד לא הספיקה).
בשביל 6 פרקים, כבר יש המון הבדלים מעונה 1, מהמבנה הכללי ועד הפרטים הקטנים.
לא שדמיון לעונה הכי טובה הוא דבר שלילי, אבל אני מוצא מעט מאוד במשותף בין עונה 1 ל-7.

Be charming

ליידי טרמיין מצטרפת לרשימה המתארכת של האמהות האיומות בסדרה.
להקריב בת תמורת בת?

קורה יכלה ללמד את ליידי טרמיין הרבה דברים.
למשל איך לנצל קסם, או איך לתלוש את הלב ולא לאהוב אף בת.

רג'ינה עוזרת לדריזלה שניסתה להרוג את הנרי!
כי נדמה לה שדריזלה דומה לה

רג'ינה הצעירה הייתה תמימה, כלי משחק של עוץ לי, ולא יכלה להרוג את קורה.
דריזלה חכמה, ניצלה את רג'ינה, הרסה את התכנית של אמא שלה, ונטלה את השליטה לידיים.

קודם אלה הפסיקה להעניש את עצמה ולתת לליידי טרמיין לשלוט בה.
אחר כך דריזלה הפסיקה להיות בת צייתנית והראתה מה היא באמת.

אחות חורגת עם רגשות אשמה, אחות עם רגשות נקמה ואמא שתלטנית שאיבדה שליטה

אני חושב שאם אנה הייתה מתבגרת, היא הייתה בורחת מהבית כמו המקבילה שלה מהיער המכושף.

הנסיך שדריזלה הרגה הוא אחיו של הנסיך שאלה רצתה להרוג, נכון?

רוני לא מאמינה ללוסי אבל עוזרת לה.
רג'ינה חזרה
ברוכה השבה.
דריזלה וידאה שרג'ינה תעדיף שהקללה לא תישבר, אחרת יקרה משהו גרוע יותר.
רג'ינה ערה וחסרת אונים
עכשיו היא חייבת להפריד בין ג'סינדה והנרי.

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה ותופעת הקן הריק

למרבה הצער, הסיפור שהנרי מספר יותר נכון למציאות שהסדרה מתארת מאשר הסיפור שהסדרה טוענת. האמת שזו הפעם הראשונה שהצלחתי איכשהוא להזדהות איתו. הנרי בתחילת הסדרה הוא ילד שצרכיו הפיסיים אולי מטופלים היטב אך קשה לומר שהוא זוכה לאהבה מאמו החורגת. וכדרך אגב, הפתיע אותי שיש מסמך רשמי בו כתוב שרג'ינה אימצה אותו. תמיד הנחתי שהיא קנתה אותו דרך סוכנות לאימוץ ילדים שחורה שלא ממש בדקו את הפרטים. אני גם לא קונה את סינדרום הקן הריק שהם מנסים לייחס פה לרג'ינה. היא באה לממלכה הזאת בשביל למצוא אהבה חדשה משום שסיפורה טרם הסתיים. וחשוב מזה, היא, בעצם, עושה פה את השגיאה שהביאה את הנרי להביא את אמה לסטוריברוק - התייחסות רק לצרכיו הפיסיים והתעלמות מצרכיו הרגשיים. כמובן שהוא צריך את אמו לידו.
דריזלה/אייבי דמות מרתקת. אין ספק שהיא באה למחנה כדי שרג'ינה תקח אותה תחת חסותה ואמרה לה את כל הדברים הנכונים כדי שתעשה זאת כפי שעשתה עם הנרי לכאורה כאייבי. הלב שלה היה שחור עוד לפני שהיא ניהלה את השיחה ההיא עם רג'ינה. לדעתי, יותר משהיא רוצה להרוג את אמה, היא רוצה להרשים אותה. אם היא לא יכולה לעשות את זה על הדרך הטובה, היא תעשה את זה על הדרך הרעה. סביר להניח שאם אמה הייתה נופלת לשנה מכושפת, נשיקת אהבת האמת שלה (בסדר, זעמה של אישה נבגדת... -) הייתה מעירה אותה.
אז טילי קוקו כמעט כמו אליס ומזכירה את עוץ לי גוץ לי במובנים מסוימים. אפשר לראות את השניים באמת כבני ברית. אם מדברים על עוץ לי גוץ לי, הדבר היחיד שהשתנה בו הוא שהוא נראה רגוע יותר כאילו משא רב ועצום הוסר מעל כתפיו. אני לא חושב שהוא מוכן לוותר על הכח. אני כן מאמין שהוא רוצה שתהיה עבורו אפשרות לעשות זאת ולשחק בה עד שייכלו הממלכות כולן.

למעלה