עופרת יצוקה.

LOLI152

New member
עופרת יצוקה.

מה יש להגיד. מה? תגידו. תגידו. זה בריא.

אני קודם כל רוצה לשלוח לשני

שתהיה חזקה ותשרוד את התקופה הקשה הזו.. ודבר שני זה שכל הכבוד שסוף סוף נכנסים להם באמאמא!!

חג חנוכה שמח!../images/Emo13.gif

להקת סינרגיה ופורום סינרגיה הרשמי, רוצים לאחל לכם חג חנוכה שמח
(ברכת החג מצורפת בפליקס מצד ימין) בנוסף אנו רוצים להזמינכם לאתר והפורום של הלהקה בכתובת: http://www.synergia.co.il

LOLI152

New member
תהיה חזק!

זה עניין זמני, כדי לסיים עם זה אחת ולתמיד. כל הארץ מאוחדת איתכם. אני מקווה, מתפללת שזה לא יגיע אליכם. ובכללי שזה יפסיק. שולחת תפילה גם לחיילים שנכנסו לקרב. שיחזרו שלמים ובריאים ובחיים אמן!!! תשתדל לעקוב אחרי ההנחיות של פיקוד העורף, בסדר? יהיה טוב!:)

שני חמו1

New member
הגיע הזמן..

למרות אני לא חושבת שזה מה שיעצור את הקסאמים/ גראדים/ פצמרים, אבל לפחות אנחנו נכנסים בהם.. אחרי שבת באמת מטורפת, מלאה באזעקות ופיצוצים.. כולם ברחו מהאיזור (כולל המשפחה שלי ואני החלטתי לא להצטרף ולהישאר בבית) אני מאוד מקווה שהתקופה תעבור מהר ושכל החיילים יחזרו לבייתם בשלום

שני חמו1

New member
אני תמיד מאזינה לשירים,זה לא קשור לתקופה הזאת

עכשיו אני יותר צופה בטלוויזיה, זה די מעביר את הזמן כי אסור לנו לצאת מהבתים.. אבל זה מתחיל להימאס.. היום חסמו את הכבישים אז גם אסור לצאת מהאיזור

LOLI152

New member
אחד אלוהים.

אחד אלוהים, מביט מלמעלה, אחד שטן מסתובב לו למטה הרבה אנשים גרים שם למטה לחלקם יש צרות חלקם ערבים ועכשיו הם פתאום שואלים איך קרה שנפלו השמיים מחפשים בערים שהיו אולי לשתות בהן נשאר בהן לשתות בהן מים .. שיר כל כך נכון, כל כך מתאים, ובמקרה. במקרה. ואיש בלי נצח, של החברים של נאטשה. למעלה, גבוה, יש מי ששומע זעקה של איש קטן. על הארץ, למטה, איש בלי נצח ששכחת מבקש רק עוד קצת זמן.

LOLI152

New member
בדקה אחת שפויה

גם של החברים של נאטשה.. הצלחתי לראות מלאכים בשמי העיר הזאת, אלוהים לא מוותר עלינו עדיין

../images/Emo214.gifשיגמר כבר...

ושלפחות הפעם יהיו תוצאות........... יש לי חברה בשדרות שסובלת את כל הקסאמים האלו, חברה באשקלון שעברה לרחובות עם כל המשפחה וחברה באשדוד שמתה מפחד ולא יוצאת מהבית .. כל החברות הכי טובות שלי

למעלה