עורכי דין...

קרני

New member
עורכי דין...

תפקידם של עורכי דין הוא להתנשא לגובה הרי האולימפוס ולשבת פרקדן באחד ממישתאות הפנתאון... הם יושבים על כרית פוך גדולה, מביטים בארשת ה``אני גדול`` שלהם בעוברים והשבים. ביד האחת הם מחזיקים כוס שיכר ובידם השניה שולפים מדי פעם את נוצת הטווס שלהם השווה מיליון דולר, ומרשים לאנשים לגעת בה, ואילו רק כדי לכבול אותם להצהרה, פיסת מידע או סתם אימרת כנף שנזרקה לחלל האויר. לא אכפת להם כל כך ממך, האדם, אכפת להם שאתה תחשוב שהם טובים, שהם גדולים, שהם, הם אלו שיצילוך מכשלון וכאב. ``אתה תלוי בנו...`` הם לוחשים באוזנך... הי הי הי הי הי המגלומניה היא סוג של דם שזורם להם בגוף. ההבעה מדושנת העונג היא גוון בצבע עיניהם. המילים שהם משחילים ומשחיזים מפיהם הם סוג של שיניי הטרפיים החדות שלהם. החיים והמוות ביד הלשון כך אמרו, חבל רק שלשון הזיקית הארוכה שלהם צריכה לקבוע את החיים והמוות שלי...!!! אומרים לי שלא כולם אותו הדבר, אבל את ההבעה מדושנת העונג הזאת, את המגלומניה והכוח הבלתי נלאה שלהם שהם מפגינים לכל עובר ושב, את הנימה הלגלגנית, את ההתנשאות ואת מישתי הענק שהם משתתפים בהם, אי אפשר לשייך לבעל מקצוע אחר! מערכת השיפוט החשובה כל כך מכילה אנשים קטנים שחושבים על עצמם הרבה יותר ממה שמגיע להם! ממני, שמבינה וערה לתסכול שלי מפגישה עם אנשים מסויימים אלו!!!

Nire

New member
ברור שלא כולם

אבל ככלל הם אנשים לא ישרים לגמרי, וחלק מהם אפילו מושחתים עד העצם. אלה שתוקפים נאנסות כדי למצוא אותן אשמות ולזכות את האנס לא יכולים להיות בני אדם טובים. מדובר בעיקר באלה שמגנים ללא נקיפות מצפון על פושעים, ולא על אלה שמטפלים במשרדים וכאלה.

קרני

New member
לא רק...

גם אלו שיושבים במשרדים נוכלים לא קטנים... מניסיון, הם ערמומיים מספיק כדי להשליך אותך לכלבים במעידת לשון קלה שלך. העירנות כשמדברים איתם צריכה להיות מלאה!!! בנוגע לכך שאלו שמגינים על אנשים שפשעו פשעים חמורים, אני מסכימה שזה גם צורם ונוגד כל מוסריות ראויה לשמה, אבל גם לאנשים אלו יש הזכות למשפט הוגן... (ככל שזה מעורר קונוטציות שליליות...) שמחתי לשמוע דעתך!!! יום טוב @ @ J U

Nire

New member
נכון שאין ברירה וצריך להגן עליהם

אחרת חפים מפשע לא יזכו למשפט הוגן, וזה רע הכרחי למען הצדק. בפועל מי שמוכן להגן דוקא על פושעים מסוג זה למען הפרסום ו\או הכסף הוא בד``כ אם לא תמיד אדם מאד לא טוב. אני לא יודע אם שמעת על משה מירוז, אבל מדובר בעורך דין שבשביל להתפרסם לוקח על עצמו כל תיק אונס חמור ומשפיל נערות שעברו את החוויה הקשה ביותר בחיים שלהן ללא נקיפות מצפון. אנשים כאלו פוט מגעילים אותי, ולעומת זאת עורכי דין שמטפלים בתיקים משרדיים יכולים להיות הרבה פעמים פשוט רואי חשבון או אנשי ניהול מסוג אחר, ולא צריכים להיות מושחתים אלא רק אינטליגנטיים ועם פוטנציאל תחמני. שנה וגמר חתימה טובה, ניר

קרני

New member
מממממ.......

יש בזה הרבה נכון!!! תודה על פתיחת הדלת. שנה טובה גם לך. מקווה שיפתחו לך הרבה דלתות... @ @ J U

למעלה