עור רפוי.

עור רפוי.

שלום רב, בחודשים האחרונים בצעתי דיאטה מ ב ו ק ר ת בליווי פעילות גופנית. התוצאות לא אחרו לבוא ונכון לכרגע אני שוקל 34 ק"ג פחות (נותרו עוד ארבעה ק"ג ואני שם!). המדד העיקרי שלי להצלחה הוא לא המשקל כי אם אחוזי השומן בגוף והיקפים (ירדתי ממידה חמישים ושש למידה ארבעים ושתיים במכנסיים). הבעיה שלי מתרכזת באיזור הבטן, שם יש לי עור רפוי שמטריד אותי מאד ולמעשה נראה ככרס לכל דבר (אם כי נפולה). השאלה שלי היא האם ע"י התמדה באורח החיים החדש ופעילות גופנית (ממוקדת לאיזור ובכלל) העור "יצטמק" ויגיע למימדיו החדשים או שזהו מצב שאינו בר שינוי והדרך היחידה לטפל בעור העודף היא ע"י כירורגיה פלסטית. תודה.

עור רפוי

שלום לך הולך ולא מגיע, אתה צודק בכך שאחת ההשלכות של דיאטה רבת קילוגרמים היא עור רפוי, שנמתח סביב ההיקף הישן ונרפה סביב ההיקף החדש. למרבה הצער לעור אין אין התכונה השרירית לחזור להיקפים צרים יותר, וכל הרחבה שלו מסתיימת בריפיון. אי לכך, רבים מעושי הדיאטה רבת הקילוגרמים, מוצאים את עצמם בסופו של דבר נעזרים בטכניקות כמו שאיבת שומן ו/או מתיחת בטן כדי לכפר על אלה ולשוות גם לעור את המראה הצעיר, הרענן והגמיש שהגוף מקבל לאחר דיאטה כזו. למרבה המזל, יש טכניקות כאלה...בהצלחה!!

למעלה