עור רפוי

Naamah81

New member
עור רפוי

ד"ר יקר שלום רב, אז ככה כיום גובהי 167 ומשקלי 65 ק"ג , כל ילדותי הייתי שמנה ממש עד שנות ה20, הפחתתי 60 ק"ג ממשקלי , כבר שנתיים שומרת על מישקל תקין {65 ק"ג}, כתוצאה מיכך אומנםן אני יותר קלילה ובריאה אך הגוף שלי איבד את רקמת העור כל העור בכל הגוף ממש רפוי כמו שקיות שוקו , חולצות קצרות עם שרוול אני לא יכולה לשים כי אני מוזיזה טיפה את הייד והעור ממש נפול כאילו שבפנים הוא ריק,הרגליים שלי ממש מדולדלות והעור שצריך להיות ביריכיים נפל למטה לבירכיים ממש כך ובנוסף גם יש כמו שומן ביריכיים, בבטן ובשאר חלקי הגוף פחות גרוע, ד"ר אני ממש בדיכאון מיזה אני לא יכולה להתלבש נורמאלי, אני לא יודעת מה לעשות {אני גם מיתאמנת ומרימה מישקולות ועושה אירובי כבר שנתיים אבל זה לא נותן כלןם כאילו עבדתי לחינם בחדר הכושר.ד"ר מה אני עושה? אני ממש בצרה? מי יכול לעזור לי? לאן אני צריכה ליפנות??האם יש גןף שיכול לסייע לי כלכלית או לממן את זה? האם זה נחשב רפואי. ד"ר אני לא מחפשת להיות דוגמנית שלא תבין, אבל אני לא רואה את הכייף שבהורדה במישקל וזה ממש מתסכל אותי מה אני עושה??? יש לציין שאני מבוטחת בכללית מושלם. , תודה רבה רבה, אנא עזור לי בדחיפות

Michallllllllll

New member
חביבתי! ספורט! ספורט!ספורט!ושוב פעם

ספורט!!! לכי לתרגילים יש חוגים לכי למכון כושר את צריכה ספורט מסיבי לא סתם לחפף בשביל שהעור הרפוי יתכווץ ויתחטב לשרירים,בנוסף יש ערכה מ ע ו ל ה של לוראל למיצוק גוף ובין היתר לצלוליט,היא במיוחד לאחרי הרזיה! כמוך! ממליצה בחום,זו ערכה עם קרם לילה וקרם יום לכל האזורים שהזכרת.אבל ת ת מ י ד י ! ! הן בלמרוח והן בספורט! תוך חודשיים תוצאות נראות לעיין!! ואם תקחי את המלצתי והיה זה שכרי לעזרתי.את גם יכולה לשלוח לי מסר בכיף.עם שאלות.

Naamah81

New member
למיכל המתוקה

חביבתי גם אני חשבתי כמוך זה עור שלא מגיב לספורט, תודה בכל אופן

למעלה