עזרהההה דחווףף

עזרהההה דחווףף

יש ילד שאני אוהבת אבל אני יודעת שהוא לא אותי..
הוא סיפר לי שהוא אוהב ילדה אחרת, ואני מבינה ..
אני והוא ניהיינו ידידים ממש טובים ודיברנו עד שלוש בבוקר כל יום .. הוא היה מתקשר אליי כדי לעזור לי והייתי אומרת לו כשאני עצובה ..
הרגשתי שכבר היה יכול לקרות משהו .. דיברנו קצת והוא הבטיח לי שהוא לא יהפוך למישו שחשוב לי ואז ינתק קשר ויפגע בי ..
יום אחד הוא פשוט ניתק קשר .. בלי הסבר ובלי שום דבר .. פשוט הפסיק לדבר .. ואני, כמובן, התחלתי לרדוף .. יומיים שלושה של רדיפות, והבנתי שאני צרכיה להפסיק. אז הפסקתי.
זה לא ממש עזר, ורק התרחקנו יותר ..
אני לא מבקשת שניהיה עכשיו זוג, אבל לפחות ידידים .. משו .. רק לדבר, מצידי אפילו רק היי וביי .. כל הודעה ממנו מעלה לי חיוך .. :) ):
הבעיות כאן זה :
1. שהוא אוהב מישי אחרת..
2. שהוא גר ממש ממש ממש רחוק (אני במרכז והוא בדרום )
3. שהוא קטן ממני בשנה .. ):
מה שאני צריכה עזרה בקשר לזה :
1. מה לעשות כדי שנחזור לדבר ..?
2. אני חושבת שעובר עליו משו כי פעם אחת שהוא כן ענה לי אמרתי לו שמציק לי שהוא ניתק קשר ופגע בי למרות שהוא הבטיח שלא והוא אמר שעבר עליו שבוע לא טוב.. אמרתי לו שיספר לי כל דבר שקורה לו ושאני כאן בשבילו, והוא ארמ שהוא יספר לי, וכמו את ההבטלה הקודמת, הוא הפר גם אתזו .. איך אני מבררת מה קורה איתו ? הילדה היחידה שחברה טובה שלי וגרה איפה שהוא גר בריב איתו..

אני ממש לא יודעת מה לעשות.. פליז תעזרו .. תודה למי שיענה <3 ):

Alinesis

New member
אני לא יודע

אם עובר עליו משהו רע או לא...
אבל את חייבת לזכור שלכולנו יש תקופות רעות, לפעמים ממש רעות..
אבל אם הוא בוחר לנתק את הקשר את לא יכולה לעשות דבר,
לרדוף אחרי אנשים שבחרו להתרחק ממך יביא לך רק סבל והורדת ההערכה העצמית שלך...

הוא הבהיר שהוא לא רוצה לדבר איתך בכך שניתק את הקשר, הוא ניתק את הקשר.
לפעמים אנחנו פוגשים אנשים שאמורים לעזור לנו במשהו או להראות לנו משהו, וכשהדבר הזה קורה הקשר ממצא את עצמו..

את צריכה להמשיך הלאה..אל תמשיכי לרדוף אחרי אנשים שהראו שהם לא מעוניינים...

מתוקה

זה עצוב, אבל לפעמים אנשים שאנחנו אוהבים ורוצים להשאיר קרוב, רוצים לקחת הפסקה. לפעמים ההפסקה היא מאנשים באופן כללי כדי להתבודד ולהתמודד, ולפעמים זה יותר אישי. האינסטינקט שלנו הוא לתפוס חזק ולא לעזוב, כי אנחנו מפחדים לאבד. מה שקורה לצד השני, במצב הזה, זה שהוא עוד יותר רוצה לברוח, להתרחק, כי הוא מרגיש חנוק, שלא מכבדים את הצרכים שלו ואת הרצונות שלו. את אומרת שהוא הבטיח לך שהוא לא ינתק קשר. לגבי זה, אני חושבת שברגע שאנשים אומרים לנו דברים כמו "אני אף פעם לא אעשה לך את זה", הם לא באמת יכולים לעמוד בהבטחה הזו, האמירה הזו היא יותר רגשית ובאה להראות את החשיבות שלך בחייהם.
לשמחתנו ולצערנו, החיים דינמיים. רגשות משתנים, אנשים יוצאים ונכנסים לחיים שלנו, לפעמים מבחירה שלנו, לפעמים מבחירה שלהם, לפעמים זה נכפה על ידי מסגרות חיצוניות. זה אף פעם לא קל להפרד, לוותר, לקבל את זה שדברים כאלה משתנים, כי אנחנו רוצים להאמין שאהבה תמיד מנצחת, שהחברים שלנו תמיד יהיו שם, אבל זה לא כך תמיד. ועם זאת, את יכולה להיות בטוחה, שמי שיהיה לו מספיק חשוב ואכפת, ימצא את הדרך לשמור אותך בחייו, גם עם כל הקשיים. תלמדי למצוא את האנשים האלה ולשמור אותם קרוב אליך. אולי לא תמיד אלו יהיו אלו שתרצי לשמור עליהם יותר מכולם, כי יש לנו נטיה לרצות את מה שלא זמין ואת מי שפחות בעניין שלנו, אבל בשורה התחתונה אלו החברים האמיתיים שיהיו שם שצריך אותם
בנוגע אליו, הוא בחר להתנתק בפתאומיות וזה לא כל כך פייר, אבל לצערי אנשים עושים גם את זה. מעבר לכך שהוא חשוב לך, את גם מאוהבת בו, והפגיעה היא אפילו עוד יותר אישית ולכן גם התגובה הרגשית יותר מוקצנת. אני שמחה שהבנת די מהר שלרדוף אחריו לא יהיה הפתרון והנחת לו לנפשו. הניסיון לגרום לו לשים לב אליך, למרות שהוא לא מעוניין, היה יכול לגרום רק לעוול וגרום לך להרגיש רע יותר. לדעתי, פשוט תרדי ממנו כרגע. כשהוא ירצה, אם הוא ירצה, הוא יפנה אליך. תכבדי את הרצון שלו. הכוונות שלך טובות, אבל כנראה שהן לא תואמות את המצב הרגשי שהוא נמצא בו עכשיו ואת הרצונות שלו באופן כללי. זה קשה, אבל כנראה גם זה שיעור שצריך לעבור.

Any991

New member

אין ספק שהבטחתו לא הייתה ברת השגה מראש, זה קשה להבטיח בעניינים שקשורים לרגש, בטח בגיל הזה כשכנראה הפיתוח הרגשי רק מתחיל.
יכול להיות שכדאי לחכות כי כל לחץ מצידך יגרום לו להתרחק יותר-ואז או שירגעו7 הרוחות והוא ייזום חידוש של הקשר, או שהקשר ייפסק כי הוא באמת היה אמור להיפסק.

למעלה