עזרה בבדיקות דם

chebis

New member
עזרה בבדיקות דם

אני יומיים אחרי החזרה, נשאר רק לחכות לתשובה המפחידה, בנתיים אשמח אם תוכלו לעזור לי לגבי בדיקות הדם שעשיתי כי אני ממש לא זוכרת כמה אמור להיות.
תוצאות ביום השני של המחזור:
LH - 8.9
ESTRADIOL- 151
PROGESTERONE - 2.8
תוצאות אחרי שבועיים של נרות אסטרופם (3 ימים לפני החזרה)
LH - 17
ESTRADIOL- 803
PROGESTERONE - 1.4.
האם הערכים מתאימים להחזרה?
תודה

נוקי30

New member
צריך לראות מה מצב הרירית

ה lh טיפה גבוה, כל השאר סבבה, אבל מה שחשוב זו הרירית

שיהיה בהצלחה

chebis

New member
תודה

מה זה אומר כשה lh גבוה? הרירית היתה כמעט 10 ממ כך נאמר לי. אבל כבר עברתי החזרה אחת עם רירית טובה שלא הצליחה

נוקי30

New member
כמה שזכור לי ה lh אמור להיות נמוך עם אסטרופם

אבל לא יודעת אם זה משמעותי, כי הוא היה גבוה גם בתחילת המחזור, אז אולי זה פשוט ככה אצלך (אבל אולי כדאי לשאול לגבי זה)
האם הבדיקות האלה הם לפני שנתנו תמיכה או אחרי?
כמו שחדשה רשמה לך כדאי לבדוק כשבוע אחרי ההחזרה שוב ערכים ולוודא שהפרוגסטרון גבוה.

chebis

New member
הבדיקות לפני תמיכה

יום שני למחזור בלי כלום
ושבועיים אחרי עם אסטרופם

אני אישית הייתי בודקת שוב, כדי לראות שהפרוגרסטרון בסדר

אבל הרוב לא בודקים.. גם רוב הרופאים לא שולחים בנות ללא היסטוריה של דימומים מקדימים וכו'. אני העדפתי לעשות בדיקה ולהיות יותר שקטה.

(מה נתנו לך לפרוגרסטרון? אם גם וגינלי אז זה לא לגמרי משקף, אבל כן נותן אינדיקציה מסויימת)

chebis

New member
שאלתי

ביחידה בה אני מטופלת אם בודקים שוב ואמרו לי לא. מניחה שאני יכולה לבקש בקופת חולים לעשות בדיקה. לוקחת אנדומטרין אז באמת יכול להיות שזה לא משקף. מה התוצאה שנחשבת לטובה?

אם את בודקת דרך הקופה, את יכולה להשתמש בהפנייה שנתנו

לך לבדיקה הקודמת.. (אם לא מסרת להם) זה רב פעמי..
רופא נשים / רופא משפחה גם יכול לשלוח לבדיקה.
לגבי ערכים.. ממה שזכור לי שהיה רשום פה בעבר... פרוגרסטרון מעל 40 זה טוב, אם לוקחים וגינלית, אז מצפים לערכים יותר נמוכים 20-30. אבל לא בטוחה במאה אחוז שזוכרת נכון... תשאלי שוב בקבוצה אם תעשי בדיקה ויהיה לך ספק...

בהצלחה!

chebis

New member
אבדוק לגבי הפניה

אני לוקחת וגינלית.
לפני חודשיים עשיתי גם החזרת מוקפאים ובבדיקה 12 יום אחרי ההחזרה הפרוגסטרון היה 41, אז מניחה שהוא בסדר לא?

למעלה