עזרה בבקשה

Vodkamast

New member
עזרה בבקשה

שלום אנשים אני חדש פה... אני צריך תעזרה שלכם אם אפשר, אני מעוניין בפרטים על איזה מסיבת טבע מתקרבת, נכנסתי לפסיכודלי חזק בזמן האחרון ולא אכפת ללכת לאיזו מסיבה טובה... תודה לעוזרים

GMN

New member
אתה במקום הלא נכון

לא מדברים כאן על מסיבות
NP: Hallucinogen - Demention

GMN

New member
../images/Emo6.gif

הבחור מחפש פרטים על טבע... אם היה מעוניין במשהו אחר היה שואל על משהו אחר.

Mad Sorcerer

New member
נו מוקשה וטי אפ אנ זה עדין טבע

אומנם סדר גודל פי 30 ממסיבה ממוצעת וממש לא אנרדגראונד אבל בשבילו זה יספיק

GMN

New member
נכון

חשבתי שאתה מדבר על סקאזי:) בכל מקרה, העובדה שמופיעים כאן למטה פרטים על מוקשה לא מעודדת במיוחד...

Mad Sorcerer

New member
מוקשה זה כבר מזמן לא אנדרגראונד

והיחצנים שלהם כבר מזמן מפרסמים בכל פורום פתוח אפשרי אז אין עם זה שום בעיה, ותאמין לי שהמשטרה יודעת טוב מאוד על המסיבות שלהם

GMN

New member
תכלס

מוקשה זה כבר מזמן לו בדיוק "טבע"... כל מסיבה הם מוצאים לעצמם מקומות חדשים לפרסם בהם... נראה לי בחג הבא יהיו פרסומות בערוץ 2:) לפחות הם למדו לסגור עניינים עם המשטרה, כי לפני שנה בערך הפסדתי את Haltya בגלל שהם לא יודעים לשמור על הפה שלהם

ההלטייה היה הפיצוץ הכי צפוי בעולם....

הם הפציצו את הדוף בהזמנות של המסיבה הזאת, זה היה הכי צפוי בהיסטוריה של היקום שהמסיבה הזאת מסומנת. שלא נדבר על הפיצוץ של טקסס שהיה להם, שכוחות החושך הכחולים הגיעו בתחילת הסט ופוצצו את המסיבה. קיצר טוב עשו מוקשה שעברו לעבוד עם המשטרה במקום על המשטרה. מסיבה של 3-4 אלף איש זה לא משו שאפשר להחביא.

GMN

New member
כן אני זוכר את זה

בדוף הסתובבו מיליון שוטרימים ושני מיליון פלאיירים למוקשה...זה לא היה חכם במיוחד. והמסיבה עם טקסס היתה בתזונה למרות שסגרו אותה, מה גם ששנה אח"כ טקסס פיצו בגדול על העוול שנגרם.

לא יודע על איזה פיצוי אתה מדבר

שנה אחרי זה הייתה מסיבת פודרה בנגב, בלי שום איזהשהוא נסיון להילחם בכל האבק שהיה, טקסס ירדו אחרי פחות משעה מהעמדה, וגם הסט שהם ניגנו שם היה הסט הכי פחות טוב שהם ניגנו בארץ, לפחות במסיבות שאני הייתי, שבדגורי זה כל המסיבות של טקסס שהיו בארץ. קיתר טקסס זה לא מוקשה. טקסס זה סט של 8 שעות רצוף חחחח

Mad Sorcerer

New member
וואי טימו ניגן 8 שעות בניצנים

לפני משו כמו 3 שנים היה מטורף

Mad Sorcerer

New member
וואלה

האמת שהמסיבה ההיא היתה בין האחרונות שהייתי בה.. כבר שנים לא נהנתי מהשילוב של טורבו סאונד וקרחת יער

מה הבעייה..?

אין שום בעייה שיש פה פרטים של מוקשה. זאת מסיבה מאושרת וכל עם ישראל ואחותו והכלב שלהם כבר שמע על המסיבה הזאת. הם מפרסמים בכל חור אפשרי, אז בקטנה. חוץ מזה שיש לך 3000 איש במסיבה תמיד יהיו שמעונים. פשוט מוצאים את הפינה המגניבה שלך... :)

למעלה