עזרה בבקשה:)

עזרה בבקשה:)

תקשיבו, אנחנו מורות בבית ספר ניסויי ועובדות על אמנה בית ספרית, מאחר ואנחנו מאמינות שאתם יודעים קצת יותר מאיתנו מה טוב לכם, היינו רוצות את דעתכם בעינין כמה חוקים שנויים במחלוקת. 1.ביטול אב הבית ונקיון בית הספר ע"י התלמידים 2.הקמת בית משפט/ועדת משמעת המורכבת ממורים ותלמידים כאשר כל אחד, מורה, תלמיד או מנהל שפיט בפני הועדה. 3.קיום הצבעה בין התלמידים הקובעת מי רשאי ללמוד בבית הספר 4.סגירת בית הספר בפני ילדים המוגדרים כ"חריגים" אם מסיבות בריאותיות ואם מבעיות משמעת או אחרות.(לקויי למידה, הפרעות התנהגות תסמונות שונות וכו) תודה.

halloo

New member
ברצינות?!

זה נראה לך תקין לדחות ילדים רק בגלל סיבות בריאותיות/ליקויי למידה? אם כבר בעיות משמעת. מתנגדת להכל חוץ מל2, בתנאי שאכן יהיה ניתן להעמיד גם מורה ל"דין".

shesek17

New member
אני לא מסכימה עם 1,3,4

1-לדעתי זה לא נכון בשום צורה להעביד תלמידים בנקיון ביה"ס. יש אנשים שמקבלים על זה כסף. באמת שאני לא רואה מה טוב ברעיון הזה. אולי עם הקטע של החינוך אבל נראה לי שכדאי שתמצאו פתרונות אחרים 2-סבבה אבל באמת שכל אחד יהיה שפיט 3-אני קצת מתקשה להאמין שחשבתם על הרעיון הזה. מה קרה למדינה דמוקרטית? לדעתי רעיון כזה שתלמידים יקיימו הצבעה כדי לקבוע מי רשאי ללמוד בבצפר היא לא מוסרית ויכולה גם להיות משפילה 4-גם את הרעיון הזה אני מתקשה להאמין שבאמת חשבתם עליו. זה נראה לכם הגיוני לפסול ילדים עם לקויות למידה או בעיות בריאותיות מללמוד בבצפר הזה? רציני? על איזה בסיס? לא מוסרי בעליל לפי דעתי

galoosh33

New member
אויש, את רצינית?

איזו מין מורה בכלל תכתוב "תקשיבו", ולאיזו מורה תהיה חתימה "אם החיים מפנים לך את הגב אז תיגע להם בתחת" ? לא נראה לי שהייתי רוצה ללמוד אצלה. וזה לפני שמדברים על התוכן של החוקים שהם אבסורדיים במקרה הטוב ופשוט לא חוקיים במקרה הרע.

למעלה