עזרה בבקשה

fireballfxp

New member
עזרה בבקשה

שלום רב, בשנת 2004 עשיתי בגרות 4 יח"ל במתמטיקה עם ציון 92, במתכונת הישנה לדעתי(לפי מה שהבנתי השתנה משהו מאז). כיום אני משרת בתור קצין בצה"ל ואני מעוניין לשפר ל-5 יחי"ל. הבעיה זה שאין לי כל כך אפשרות ללכת לקורס במתמטיקה עקב אילוצי זמן, ולכן אני חושב ללמוד לבד - אני לא לחוץ בזמן ומבחינתי יכול לגשת גם עוד שנה, יש לי זמן ללמוד בערב בעיקר. מה שכן אני לא מצליח להבין כיצד למצוא חומר, חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי משהו מסודר, ברשימות הספרים הסתבכתי כבר(חלק מהמתכונת הישנה חלק מהחדשה וכו'...), שאלתי חבר'ה תיכוניסטים אם יש להם חומר - לא מצאתי מישהו שלמד 5 יח"ל בינתיים. יותר מאשמח אם תוכלו: 1. להסביר לי על המתכונת החדשה ומה ההבדל בינה לישנה. 2. לתת לי רשימת נושאים מסודרת שבוחנים עליה בבגרויות האחרונות. מן סילבוס. 3. אם למישהו יש חומר מסודר שאפשר לצלם\לקנות או אם מישהו מכיר אתר טוב שאפשר להדפיס\לקרוא ממנו אני יותר מאשמח! 4. אני אשמח גם לקבל המלצה לספרי לימוד וספרי תרגול בכדי להתחיל ולנצל את הזמן שיש לי ללמידה! מודה מראש לכל העוזרים!! מייל ליצירת קשר: [email protected] או פה בתגובות תודה! נ.ב. כנ"ל גם שיפור פסיכומטרי

למעלה