עזרה בבקשה

KOBI121212

New member
עזרה בבקשה

שלום,אני לא עוסק בקסמים אבל יש לי ידע נחמד בזה בוא נגיד שההופעות של דנדי הקוסם לא מפתיעות אותי,כל הטריקים ידועים לי.אבל אני מחפש קסמים קצת יותר מדהימים. אני צריך את עזרתכם בלמצוא קסמים.קניתי כמה ספרים והייתי בהמון אתרים אבל כולם שם מגלים קסמים בסיסיים. למשל יש את המנהל כאן שפירסם את הסרטון שלו בנענע.אז כל הכבוד קסמים נחמדים למרות שהקסם עם הסוכר ידוע לי. אז אם למישהו כאן יש איזה מסמך להורדה,סרטון,אתר שילמד קסמים,אשמח נורא. אם אגדיל את הידע שלי בקסמים אהיה חלק בלתי נפרד מפורום זה.תודה רבה! נ.ב מומלץ בעברית על מנת להבין בצורה טובה וברורה יותר.

קשה קשה...

אני לא מכיר אתר לקסמים חינם, עם קסמים שווים ובעברית...אם למישהו יש אחד כזה-אשמח לשמוע. יש אתר מצויין שמלמד אחלה טריקים-כאן, צריך לדעת אנגלית... אני לא יודע איפה חיפשת ומה חיפשת אבל קיים בארץ "פורטל קסמים ישראלי-שפן" ,בתוכו חנות ענקית לקסמים עם מעל 500 מוצרים שונים!! יש שם דברים לכל הסוגים והרמות- קונים שם בין השאר קוסמים ידועים כמו: אמיר לוסטיג, ליאור מנור, ליאור סושרד, דליה פלד-ממש לא בסיסי או חובבני. www.shafan.co.il-תעשה שם חיפוש. ברוך הבא.

KOBI121212

New member
תודה רבה-הכנס

תודה רבה על האתר אבל שוב אני רק בן 14 וחצי והאנגלית שלי לא מספיק טובה בכדי להבין את הטקסט אז תודה רבה. אבל יש לי שאלה אליך לא ממש קשורה,בטח ראית אתמול את התוכנית "בלתי נתפס" שם עושים דברים מדהימים במיוחד אמיר לוסטיג הוא עושה דברים ממש לא אפשריים,אשמח אם תוכל לגלות כיצד עשה את הקסם בו לקח שטר של 20 ש"ח העביר אותו בין אצבעותיו והם נהפכו לשטר של 200 או שטר אחר. תודה רבה,אם יש לך עוד אתרים ללימוד קסמים אפילו ברמה נמוכה,אני אשמח. אם האתר באנגלית והוא עןם תמונות או כלי עזר אחר זה גם יהיה טוב. תודה רבה ומזל טוב על הפורום החדש הומעניין.

זה לא עובד בצורה הזאת...

אם משהו באמת מעניין אותך אז לך על זה עד הסוף! לבוא ולשאול איך הקסם הזה נעשה או תסביר לי מה הסוד של הטריק...לא יהפוך אותך לקוסם יותר טוב. אני ממליץ מאוד להירשם לאגודת הקוסמים הישראליתwww.magic.org.il, יש שם חטיבה לצעירים שמנהל אותה אמיר לוסטיג (הבחור שראיתם בתוכנית...) ואני ידוע שהם נפגשים, מחליפים קסמים, הרצאות, אירועים ועוד... חוץ מזה יש את האגודה שנפגשת בכל חודש ושם ממש כיף ולומדים המון.

למעלה