עזרה במחקרים

lolly87

New member
עזרה במחקרים

כל ההודעות על עזרה במחקרים שלא ישורשרו לשרשור זה ימחקו!

Learning5

New member
עזרו לנו בבקשה לסיים את התואר

אנחנו סטודנטיות לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה,
נשמח אם תוכלו להקדיש כ-5 דקות מזמנכם ולענות על השאלון הבא:
http://goo.gl/forms/sXkXcpkJxm

תודה מראש לעונים

rachelsd

New member
שאלון לעבודה סמינריונית כחלק מהשלמת תואר ראשון

שלום רב,
במסגרת השלמת תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, אני פונה אליכם בהצעה להשתתף במחקר שאני עורכת, העוסק בהשפעות של לקויות למידה וסגנון הורות על תחושת מסוגלות עצמית.
חשוב לציין, כי השתתפותכם במחקר הינה התנדבותית ואתם חופשיים לפרוש מהמחקר בכל שלב באמצעות סגירת השאלון. ההשתתפות במחקר הינה אנונימית וללא סימני זיהוי בשאלונים, כך שלא ניתן לזהות את המשתתף בשום דרך בעת מילוי השאלון או לאחר מכן. כמו כן, נתוני השאלון משמשים לצורך מחקר זה בלבד. נתוני השאלון חשובים לצורכי המחקר ולכן יש להקפיד על סימון תשובות באופן האמיתי והכנה ביותר, כאשר אין תשובה אחת נכונה או טובה. תשובה טובה היא זו שמייצגת אתכם באופן המדויק ביותר. לצערי, לא אוכל לעשות שימוש בשאלון שלא כל שאלותיו נענו, לכן אנא ענו על כלל השאלות. אנא הקפידו למלא את השאלון ברצף וללא הפסקות.
למטרות המחקר תתבקשו למלא שאלון הכולל שני חלקים. הזמן הנדרש למילוי השאלון הוא כ-15 דקות. לפני כל חלק יוצג הסבר קצר בנוגע למילוי השאלות. את השאלון יש למלא פעם אחת בלבד.
השאלון מיועד למשתתפים בני 18 ומעלה. אם אתם מתחת לגיל 18 אנא אל תמלאו את השאלון. השאלון כתוב במין זכר, אך מיועד לנשים ולגברים כאחד.
אני מודה לכם על הקדשת הזמן ושיתוף הפעולה.
רחל דויטש.
כל המעוניין בהסברים נוספים, מוזמן לשלוח בקשה לכך בדואר אלקטרוני:
רחל דויטש [email protected]

מצורף הלינק לשאלון:
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1NH...7BKDZHAwWKwBy-Soo/viewform?embedded=true&quot; width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">טוען...</iframe>

efba3

New member
מעוניינת לדבר עם הורים לילדים לקויי למידה לצרכי לימודים

שלום,
שמי אפרת ואני סטודנטית באוניברסיטת אמסטרדם. אני מתעניינת בהורות לילדים עם לקויות למידה בישראל. חשוב לציין שאני מתמקדת בהורים ובהורות ולא בילדים. אשמח מאוד להיפגש אתכם ולשוחח. יש לכך חשיבות עצומה למחקר שלי. אני נמצאת בארץ לכמה חודשים בלבד והיענותכם חשובה לי מאוד.
תודה רבה,
אפרת ברש
[email protected]
טלפון: 0507523789

למעלה