עזרה במחקר בתכנון וניהול קריירה בקרב נשים

John Doe14

New member
עזרה במחקר בתכנון וניהול קריירה בקרב נשים

משתתפות הפורום היקרות
שלום וברכה,

במסגרת עבודת הדוקטורט שלי בנושא תכנון וניהול קריירה (בין היתר - בקרב נשים), אשמח מאוד אם תוכלו בבקשה ברשותכן לענות על שאלון המחקר הקצרצר שלי (להלן לינק: http://tfasim.org.il/tofes/6qhvq ).

כמובן שההודעה הנ"ל הינה באישור הנהלת הפורום, כך שכל משתתפת אקדמאית תהיה רלוונטית לצרכי המחקר.

אודה לכן מאוד ומקרב לב על ההשתתפות, היענותכן תעזור מאוד למטרות המחקר.

כל טוב ותודה מראש!

justanotherme82

New member
יש לי שאלה

מאחר ושמת את הבקשה בפורום נשים, כנראה את פונה לנשים
בסקר אלקטרוני, אי אפשר לשים את שאלת המגדר ראשונה ולהתאים את שאר השאלות מבחינת מין הנשאל\ת?
אם אין אפשרות כזו, לפחות לדאוג שהשאלות ישמעו יותר מאוזנות מבחינת מגדר? קצת הפריע לי שהמין של השאלות היה זכר בצורה די מובהקת ולא נראה שנעשה נסיון לפנות לשני המינים, אפילו לא בשאלת המין.

John Doe14

New member
יש לי תשובה

שבוע טוב ומבורך לך,

ראשית - אני בחור ולא בחורה, לא שהפנייה אליי בלשון נקבה חלילה מפריעה לי כהוא זה, אלא רק להיכרות כללית :)

שנית - בסוף פתיח השאלון צוין בריש גלי כי "השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד כמובן לנשים ולגברים כאחד".

כל טוב ותודה על הכל!

justanotherme82

New member
שבוע טוב גם לך

ראשית- אולי טוב שהתבלבלתי כי ככה אתה מרגיש איך זה כשפונים אליך במין הלא נכון.
שנית- אכן כתוב כי "השאלון מנוסח בלשון זכר..." וכו אך עם זאת ניתן היה לנסח את כל השאלות בצורה שהיא טיפה יותר "דו מינית". קשה לי להסביר בדיוק איפה אבל אתה בחרת בצורת ניסוח שהיא מאוד מוטה ללשון זכר, ניתן היה לעדן את צורת הפניה.
סתם דוגמה: "חשוב על עצמך כפי שאתה מכיר את עצמך", נתן להחליף ב "על פי היכרותך עם עצמך".
אני לא באה להאשים חס וחלילה, רק להאיר את תשומת ליבך לניואנס שגברים בדרך כלל לא שמים לב אליו כי שאלונים תמיד מנוסחים בלשון זכר. לאורך כל הסקר היתה לי הרגשה שאתה לא פונה אלי ואם לא הייתי מגיעה אליו מפורום נשים הייתי מפסיקה באמצע ממחשבה שלפי נוסח השאלות אני לא קהל היעד של השאלון.

John Doe14

New member
המון תודה על ההארות וההערות, אשריך, אשמח להיענות נוספת

של משתתפים.
&nbsp
כל טוב!

למעלה