עזרה במחקר שאני עורך - לגברים בלבד (קצר מאד)

eyaliko

New member
עזרה במחקר שאני עורך - לגברים בלבד (קצר מאד)

אהלן לכולם, במסגרת העבודה הסימנריונית לסיום התואר שלי בפסיכולוגיה אני עורך מחקר על תפיסה עצמית של אנשים את עצמם ואת יכולותיהם. אשמח אם תוכלו להיכנס ללינק הבא ולמלא שאלון קצר (לא יותר מ-7 דק' גג לכל הסיפור), ואנונימי לחלוטין: https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDMtMl9rLWVvUDhaZ2hEamh1M2ZkNmc6MQ ההשתתפות היא מעל גיל 18, ובשלב הזה של המחקר, לגברים בלבד. תודה רבה, וכשיהיו תוצאות אפרסם כאן כמובן. אייל סימן טוב, [email protected]

ואני הייתי שואל אותך

איזה מודעות בשאלון שלך אתה מנסה לעורר באחירים כנראה של ספקות, ומה מביא אותך לערוך את אותו ניסוי/מחקר , כי הבורא לא כיוון אותך לזה אז כנראה שגוף שלילי כלשהוא ... אם הייתי אתה הייתי זונח את הפסיכולוגיה ובודק מה הביא אותך הלום . דוד זה שעדיין חי וקיים

אתה מבלבל

עשייה של בני אדם עם הבורא , האם לחינם בילבלו את שפת מגדל בבל , הרי הם עשו מה בראש שלהם ללא קשר לבורא או לאל . זה שהכל מתכלל באל זה לא אומר שמה שאתה עושה קשור לאל . קין הרג את הבל ללא קשר לאל . אבל האל כולל הכול אבל אתה אחראי למעשיך . אם תבקש אתה יכול לקבל עזרה , מה אם נראה מה תהיה אחריתם אם הוא יודע מראשית מה תהיה אחריתם . או שהוא לא החליט ואז הוא מגיע לפורום ועונה לך תשובות סתומות . דוד

למעלה